למה ג’ינג’ים יש זמן קשה משכלל את הדפדפן שלהם – insightyv.com

למה ג’ינג’ים יש זמן קשה משכלל את הדפדפן שלהם

אחד הנושאים הגדולים ביותר ג’ינג’ים – טבעיים ולא פנימיים הוא להבין מה בדיוק לעשות עם הגבות שלהם. ג ‘ינג’ יים טבעיים נוטים להיות גלים אור סופר, בעוד נשים צבע את השיער האדום שלהם אולי רוצה לשנות את צבע המצח שלהם כדי להתאים טוב יותר את השיער שלהם.

אז מה לעשות?

הושטתי את עצמי לאמנית האיפור של ניו יורק, ואחותי רבקה (ג ‘ינג’ ה בעצמה!) לגבות על גבות ושיער אדום.

כאן, היא חולקת את המוצרים האהובים עליה, טיפים לגבות ועוד. אני גם לשתף את הטיפים האהובים עלי, הרים על השנים שלי כותב על יופי. 

כיצד לבחור את המוצר הנכון

מוצרי גבות מגיעים בצורות שונות: אבקות, גוונים, ג’לים ועפרונות. האפשרויות הזמינות יכול להיות מכריע. תהיתי אם אשלי מעדיפה סוג אחד של מוצרים על פני מוצר אחר. מתברר, היא אוהבת להשתמש בכל המוצרים, אבל במצבים שונים.

אבקות: “אבקות לתת גימור טבעי מאוד על המצח ולפעול כמו מילוי עבור כתמים דלילים”

עפרונות: “עפרונות נותנים מראה וגודל מוגדרים יותר למצח כפי שהם מדויקים יותר”.

ג’ל: “ג’ל יכול להיות כלי מעצבים שעדיין שומר על גבות פרועות”. לדברי אשלי, ג ‘ל הם נהדרים, “כאשר יש לך גבה מלא רוצה את השיער להתנהג. 

ציורים: “צביעה DIY מצח הוא משהו שלוקח בפועל אבל אתה יכול להשיג תוצאות גוון גדול בבית, במיוחד אם אתה מחפש לחסוך כסף.”

ראה את הרשימה של מוצרים הגבה הטוב ביותר עבור ג’ינג’ים.

כיצד לתקן

“הנושא הנפוץ ביותר של ג’ינג’ים הוא הגלים שלהם להיות די הוגנים”, אומרת אשלי. “מאחר וטון העור הוא גם הוגן עבור רוב ג’ינג’ים, שיש גלים בהירים יכול להיות קשה כפי שהם קשה לראות על הפנים.”

אז מה לעשות במקרה הזה?

לדברי אשלי, “אחת הדרכים הטובות ביותר לשפר את הגלים האור מאוד היא לקבל אותם גוון.היענות מקצועי colorist שיער או אדם המתמחה בטיפולי מצח יכול לעזור לקבל את הגוון המושלם עבור אלה עם שיער בהיר מאוד.ככה גוון מביא את הגלים החוצה באופן טבעי ואף אחד לא יכול לספר “.

אבל לבחור את האדם בתבונה. “אני תמיד ממליץ להתייעץ עם מישהו שאתה מכיר ובוטח על העניין, כי עבודה צבוע עניים יכול לקחת כמה שבועות כדי לתקן”, אומר אשלי.

זה צל מושלם

כשמדובר גוון המוצר המושלם גבה, שקול את צבע השיער שלך. אתה אף פעם לא רוצה את הגבות שלך ואת השיער שלך להיות גפרורים תואמים. גוון כהה או אפילו קל יותר הוא בדרך כלל הכי טוב.

עבור ג’ינג’ים בהירים יותר, אשלי ממליץ על tupups ובלונדיניות כהות. “הם לא יפים מדי”, היא אומרת. “יותר מדי אפר של מצח יכול לגרום לעור להיראות חיוור, ולמשוך תשומת לב בצורה לא נכונה, צריך להיות קצת חום לבלונדיני לשמור על מראה טבעי ואלגנטי”.

ג ‘ינג’ כהה כהה יותר עשויים לבחור גוונים ערמוניים וחומים כהים לגלים. כשמדובר במילוי ועיצוב גבות, “המפתח הוא לעשות את זה באופן טבעי, לא באופן דרסטי”, אומר אשלי.

כשזה מגיע אבקות ועפרונות, סביר להניח שיהיה עליך לשלב כמה גוונים כדי לקבל את ההתאמה הנכונה.

כיצד ליישם מוצרים

כשזה מגיע לאבקה, אתה צריך מברשת גבה גדולה. אתה יכול לקנות אחד עם זווית על קצה אחד ו spoolie על השני. אני ממליץ על מברשת / משולבת spoolie מ אנסטסיה.

כדי למלא את הגלים, להחיל עם משיכות קטנות, ואז לקחת spoolie ו “מברשת” את הגלים כדי להיפטר אבקה עודף כדי להגדיר את הגלים שלך במקום מושלם.

יש פעמים שבהן אתה יכול להשתמש הן אבקה ועפרון. “אתה יכול למלא כתמים דלילים עם אבקה על המצח, ולאחר מכן להשתמש בעיפרון כדי לעזור להגדיר את הקשת”, אומר אשלי.

מקצועי צביעה גוון

ג ‘ינג’ ים רבים לקבל הגבות שלהם בגוון מקצועי. אם אתה מקבל את הצבע שלך, אתה יכול לקבל את הגלישה שלך נעשה בו זמנית.

זה סופר קל לעשות ולוקח רק כמה דקות, על פי מירה, colorist שלי ב אווה סקריבו סלון שעושה הרבה גלים על ג’ינג’י.

את colorist יבחרו את הגוון הנכון עבור השיער שלך (שוב, אף פעם לא להתאים את השיער שלך בצורה מושלמת, אלא לבחור גוון זה קצת יותר כהה) ולאחר מכן מברשת אותו עם מברשת מצח או סליל. זה מאפשר צבע גוון את השיער ולא את העור. כל טעויות ספוג עם Q- קצה. לאחר כ 5 דקות של הגדרה, את colorist יהיה לשטוף את הצבע ואתה תישאר עם גלים חדשים.

“המפתח כאן הוא לוודא שיש לך טכנאי מהימן שיודע בדיוק את הצבע הרצוי ויכול לספק את התוצאות”, אומר אשלי.

ראה האם זה בטוח גבות צבע?

צביעת בדים

יש הרבה לעשות זאת בעצמך bint טיבוע ערכות בשוק.

“צבוע DIY צבוע הוא משהו שלוקח בפועל אבל אתה יכול להשיג תוצאות גוון גדול בבית, במיוחד אם אתה מחפש לחסוך כסף”, אמר אשלי. 

היא ממליצה להתנסות עם הזמן. “בפעם הראשונה שאתה מנסה בבית גוון בבית, להשאיר אותו על אולי דקה אחת פחות מהמוצר ממליץ, ולאחר מכן בהדרגה להוסיף עוד זמן כמו שאתה הולך.”

כיצד לתקן דלים, בקושי, יש דפדפן?

“יש כמה דרכים לגדל את הצמיחה של הגבות הדקות, מלבד מילוי אותן בעפרונות, אבקות או משחות, שמן קוקוס המעסות לגלים יעזור לעורר צמיחה חדשה, וסרום כמו NeuBrow יכול לעזור לגבות לצמוח עבות ומלאות יותר כאשר בשימוש קבוע.

קנה NeuBrow.

עבה, Drawn ב-דפדפן: אופנתי או tacky?

שאלתי את אשלי מה היא חושבת על מגמת הסמיכות העבה והמתוחכמת שנשים מתחת לגיל 30 לובשות לעתים כה קרובות בימים אלה.

“אנחנו הולכים לראות פחות השנה ואני לא יכול להיות יותר נרגש.הגפיים Overdrawn יכול להיראות קריקטורה ולא שיק, ולמרבה הצער מגמה זו השתלטו על המדיה החברתית זמן רב מדי.בעוד הגלים עשויים להיראות מושלם בתצלומים, הגבות המצוירות יתר על המידה נראית מפחידה מקרוב, “אמרה.

כיצד לשמור על הדפדפן שלך במקום כל יום

כדי לשמור על הגלים המושלמים שלך במקום לאחר מילוי אותם עם עיפרון או אבקה, להחיל ג ‘ל ברור ג’ ל או מסקרה ברורה. אשלי ממליץ Maybelline ניו יורק Great Lash מסקרה ברורה עבור לאש ו Brow.

אני גם אוהב אנסטסיה בוורלי הילס ברור ג’ל ג’ל.

אתה יכול גם “ספריי ספריי על המצח שלך מברשת במהירות מברשת דרך השיער כדי להגדיר אותם”, אומר אשלי. מברשת שיניים נקייה עובד כאן קמצוץ, כמו גם ריסוס שיער על האצבע שלך מחליק על כל מצחה.

לאחר הגבות שלך מושלמים ולהגדיר, “לא לגעת בהם!” אשלי אומר.

מוצרים מועדפים

אשלי חלקה איתי את מוצרי הגבות האהובים עליה.

“חלק מהמוצרים האהובים עלי לשימוש בג’ינג’ים לגבות הם אנסטסיה בוורלי הילס pomade בעין ערמונית, עיפרון מאק ב Lingering, ו קולבן של גוון סטפאני עם תיבת עירוני דרקי ב ‘בלונדינית רחצה,’ (לקנות מ דעיכה עירונית).”

מצא אשלי באתר שלה, בצע אותה על Instagram ולתת צעקה- out ב- Twitter.

No Replies to "למה ג'ינג'ים יש זמן קשה משכלל את הדפדפן שלהם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.