זה קפה מסכה קקאו פנים ריח די טוב לאכול

זה קפה מסכה קקאו פנים ריח די טוב לאכול

קפה מסכות קקאו פנים כבר זמן רב האהוב של חובבי יופי. כמו שילוב, הם מורידים נפיחות בפנים ובאזור העין, מבהירים את העור ומתעוררים גוון עמום (שלום קפאין!). זה מתכון מסכה פנים עובד נהדר לא משנה את סוג העור שלך.

מה זה באמת נהדר על מסכה זו היא כי החומרים נוטים להיות זמינים במטבח של האדם הממוצע. בעוד קפה אבקת קקאו הם מצרך של מסכה זו פופולרי, אתה יכול להתאים את המתכון מבוסס על סוג העור שלך ומה יש לך על היד.

לדוגמה, להוסיף יוגורט או שמנת ודבש אם יש לך עור יבש. הוסף מיץ לימון אם יש לך עור שמן. אם יש לך עור מיובש סופר, שמנים לעבוד כתחליף חלב.

רכיבים

 • 4 כפות. אבקת קקאו לא ממותקת
 • 4 כפות. אספרסו דק או פולי קפה (קפה כבר הקרקע ואפילו קפה נמס קפה אם אין לך מטחנת משלך)
 • 8 כפות. מוצר חלב. 
  בחר חלב שלם, שמנת, יוגורט לא מתובל, חלב שקדים או חלב קוקוס. השתמש פחות חלב אם אתה אוהב להדביק עבה. מותר להחליף. נסה ביצה במקום חלב אם אתה חובב מסכה ביצה, או שמנים חלופיים, כגון שמן זית, שמן קוקוס, שמן קוקוס או שמן שקדים מתוק אם יש לך עור מיובש. אם באמצעות שמנים, לחצות את הסכום או שזה יהיה יותר מדי נזלת.
 • 2 כפות. מותק (אם יש לך עור יבש) או מיץ לימון (אם יש לך עור שמן)

ההכנה

 1. אם יש לך פולי קפה שלמים, דק טוחנים שעועית במטחנה. זכור, שעועית צריך להיות הקרקע דק אז הם לא לגרד את הפנים שלך. אם אתה פשוט עשה קפה, אתה יכול להשתמש בטעם קפה טרי מבושל, אם כי הם לא יכילו קפאין כמו הרבה.
 1. מערבבים קפה ואבקת קקאו בקערה.
 2. מוסיפים את מוצרי החלב ומערבבים עד להרכבה חלקה. אתה יכול להשתמש פחות חלב אם אתה אוהב להדביק עבה.
 3. מערבבים את הדבש (לשקול להתחמם את הדבש באמבט מים או במיקרוגל כך שהוא מתערבב טוב יותר).
 4. החל את הדבק על הפנים והצוואר.
 5. תן את המסכה יבש.
 1. הרטב מטלית ולחץ על הפנים כדי לשחרר את המסכה, ולאחר מכן לשטוף עם מים חמים. אם יש לך עור רגיש, כדאי להימנע משפשוף את הפנים שלך כי שטח הקפה יכול לגרד את העור שלך. זה באמת תלוי בך, תקבל תחושה של מה העור שלך יכול לקחת ואיך הקרקע דק קפה. הדבק הנותר יכול להיות מאוחסן במקרר במשך כמה ימים.

No Replies to "זה קפה מסכה קקאו פנים ריח די טוב לאכול"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 1 = 2