האם תספורות יקר שווה מחיר נוסף? | insightyv.com

האם תספורות יקר שווה מחיר נוסף?

האם תספורות יקר שווה מחיר נוסף?

האם יש באמת הבדל בין תספורת זול 40 $ ו תספורת $ 160 יקר? לדוגמה, בניו יורק, יש שלוש נקודות מחיר נפוצים התספורות עבור גברים ונשים.

40 $ תספורת

תספורת 40 $ יכול בקלות להיות חוויה גדולה או רעה לעומת תספורות אחרות יקר יותר. כמובן, זה תלוי את hairstylist ואת הציפיות של הלקוח. אתה יכול בקלות למצוא מישהו שיש לו כישרון גלם במחיר הזה ומבין מה אתה רוצה, עד לנקודה.

מה לא תקבל? אל תצפו לסלון בשירות מלא עם מגוון רחב של מוצרים וסביבה זוהרת.

רוב הסלונים המציעים את תספורת 40 $ אין לי את המשאבים הכספיים כדי לשלוח כל סטייליסטית לשיעורים להמשיך החינוך בסלון שלהם. הם עשויים לשלוח את הסטייליסט שהיה איתם הארוך ביותר וכתוצאה מכך, הסטייליסט עשוי להיות האדם העמוס ביותר בסלון.

למרות שאתה עלול לקבל את התספורת במחיר סביר, מעצב אופנה שלך הוא כנראה לא יהיה בקי היטב בשיטות חיתוך האחרונים, כלים, תסרוקות. בסופו של דבר, זה באמת תלוי בציפיות של הלקוח ואת רמת השירות הם רגילים לקבל. יש אנשים שקל יותר לרצות מאחרים וחלקם ירצו יותר מחוויה של סלון.

$ 60 תספורת

בהתאם לתקציב שלך, אתה עשוי לחשוב $ 60 יקר. וכן, יש מעצב שיער מוכשר בנקודת מחיר זו.

 כל אחד צריך להתחיל איפשהו, נכון?

אחד האתגרים הגדולים ביותר עם תספורת $ 60 הוא כמות הזמן המושקע על השיער שלך. רוב הסלונים בנקודת מחיר זו מזמינים חצי שעה עד 45 דקות של פגישות. הסלון לא יכול להרשות לעצמו לוותר על כיסא במשך זמן רב כל כך מעצבים מאומנים לעבוד מהר.

אפילו עבודתו של סטייליסט מוכשר מאוד סובלת מאילוצי זמן כאלה. את התספורת הוא מיהר וסטייליסטית אין מספיק זמן לחצות בדיקה ויבשה חיתוך, אשר כאשר השינוי האמיתי קורה.

האתגר השני עם תספורות במחיר של $ 60 המחיר הוא כי סלונים לא יכולים להרשות לעצמם לשלם עבור חינוך מאוד והכשרה עבור מעצבים שלהם. כתוצאה מכך, הסטייליסטים נאלצים לשלם על האימונים שלהם. זה חוסר השכלה בדרך כלל אומר מעצב אופנה שלך הוא כנראה לא לשמור על קשר עם מגמות השיער ואת טכניקות הסטיילינג האחרונה.

$ 160 תספורת

בעוד שכולנו יודעים יקר לא תמיד טוב יותר, לא סלון במנהטן יהיה נועז מספיק כדי לחייב את הסכום הזה ולתת תספורות רע. מה שאנחנו יודעים הוא תספורת גדולה ממש נמשך זמן רב יותר, וזה חדשות גדולות במיתון.

כל סלון הגון בנקודת מחיר זו יודע כי כדי לשמור על קשר עם האחרונה בעיר תחרותי זה, הסטייליסטים שלהם חייב להיות מאומן היטב את הטכניקות האחרונות ומגמות סגנון. רוב הסטייליסטים בסלונים בנקודת מחיר זו מעודדים לנסוע בכל רחבי העולם לחינוך עם חברות כמו ויידל ששון אקדמיה או מהגוני.

רוב הסטייליסטים במחיר זה מחיר ייקח את הזמן לשבת איתך לפני כל לחתוך ולדון את המראה שאתה מנסה להשיג יהיה מיומנות להגדיר את ההמלצות על המראה השונים זה יהיה המתאים ביותר למבנה הפנים שלך.

הם גם ידונו איתך איך הם רואים את התהליך המתפתח כדי להגיע לתוצאה הסופית.

אתה יכול לצפות השיער שלך לרחוץ לפני עם עיסוי ראש מרגיע ולאחר לחתוך שלך, כמו בונוס, שיער מקצועי מוצרי טיפוח משמשים ונמכרים בסלונים אלה. 

אנטוניו גונזלס הוא מעצב שיער לשעבר באווה סקריבו ניו יורק וסלון אורלו בניו יורק.

No Replies to "האם תספורות יקר שווה מחיר נוסף?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    13 + = 20