כיצד לתקן Overlucked או גבות דלילה | insightyv.com

כיצד לתקן Overlucked או גבות דלילה

כיצד לתקן Overlucked או גבות דלילה

בין אם הגבות שלך דלילות או לא, איפור מסכימים כמעט כל אישה צריכה למלא את הגבות שלה כחלק משגרת היופי הרגילה שלה.

אמן האיפור, דיק פייג ‘, הודיע ​​פעם לעורך מגזין “Allure” שהוא מעולם לא ראה דוגמנית שאינה זקוקה לגבות שלה. (אתה יכול לקרוא את כל זה ב “הודאות של עורך יופי” של Allure לקנות אותו אמזון).

אם כמו רוב הנשים, אתה נולדת עם גבות דלילה או פשוט הלך רחוק מדי עם פינצטה, יש לתקן את מילוי הגבות שלך.

כל מה שנדרש הוא עפרון, אבקה ומברשת זוויתית או מברשת מסקרה נקייה. וזה נהדר חדשות, כי אם יש לך overplucked, זה ייקח כמה חודשים עד כמה שנים על השיער כדי לגדול בחזרה. 

בחר עיפרון גוון אבקה

עפרונות ואבקות נוטים להיצמד לעור, לא לשיער, כך שאם אין לך הרבה שיער אתה רוצה לגוון את העור שבו השיער צריך לגדול.

בחר בעיפרון רך (עפרונות קשים נוטים להיות שעוותיים מדי), שהוא בהיר יותר מהגלים שלך ואבקה המתאימה לצבע הגלים. אם הגלים הם הוגנים, בחר בעיפרון שגוון כהה יותר מגלים. ג’ינג’ים מתקשים במיוחד למצוא את עפרונות הגבות המושלמים.

הכנה את הדפדפן

ראשית, לסרוק את הגלים עם שרביט מסקרה נקי (אתה יכול לקנות אותם בפרוטות מ Amazon.com). בדוק את הגלישה עבור כל נקודות דלילה.

מילוי בעיפרון

השתמש בעפרון כדי למלא את נקודות דלילה עם משיכות קצרות, נוצות.

החל בכיוון של צמיחת שיער. המפתח כאן הוא לא ליצור קו מוגדר, אבל כדי ליצור את המראה של השיער. היזהר לא עיפרון בכל המצח, אשר תביא מראה טבעי.

העיפרון שלך צריך להיות סופר רך אז זה ממשיך עם מאמץ קטן. אבל אם יש לך עיפרון זה קשה מדי, לחמם את קצה מעלה על ידי שפשוף אותו בין האצבעות.

עקוב אחר עם אפור או אבקת חזה

טובלים מברשת זוויתית או מטה מסקרה נקייה בצללית. צחצח את האבקה לאורך הגלים. זה צריך להיצמד העיפרון, תוך גם משחק כדי למזג את הצבע בצורה מושלמת. כדי להישאר יותר אבקה, להשרות את המברשת מעט לפני לטבול אותו לתוך צבע.

אתה יכול לנסות שני צבעים בעת מילוי הגלים: אבקת אור שבו הגלים עבים וגוון כהה יותר עבור הזנב מסתיים. כדי לשמור על הגבות במקום, spritz hairspray על האצבע שלך מברשת על המצח.

מצב דפדפן

התניה של הגלים שלך עם שמן קיק היא דרך מצוינת לשמור על הגבות בריא ונראה נהדר, על פי רמי גפני במגזין Instyle. גפני משתמש במנקה מסקרה נקייה כדי להחיל את שמן הקיק.

צורה של דפדפן

גלים מלאים יותר עדיפים על רזה. יש גבות בצורת פרו כל ארבעה שבועות. השתמש פינצטה טובה (פינצטה מלוי פינצטה הם המועדפים שלנו למטה למטה, לקנות אותם אמזון), כדי לנקות את קו השיער בין הביקורים.

רוג ‘ין יכול לעזור

אם הגלים שלך לא גדלים מהר מספיק, שקול נשים רוג ‘ין (לקנות אמזון) או רוג’ ין כוח נוסף של גברים (לקנות אמזון) להחיל על אזורים דלילים עם Q- עצה. לדברי Allure, מומחים ממליצים החלת פעמיים ביום במשך ארבעה חודשים.

אבל לעשות תיקון הבדיקה הראשונה על פרק כף היד הפנימי שלך כדי לוודא שאתה לא מקבל פריחה. בדוק את התיקון לאחר יום.

מה לגבי דפדפן Tinting, האם זה בטוח?

אם אתה שוקל לצבוע את הגבות שלך כדי להתאים את השיער שלך או להיפטר אפורים, זה בטוח לעשות כל עוד אתה להתייעץ עם מומחה אשר מנוסה גוונים tinting.

No Replies to "כיצד לתקן Overlucked או גבות דלילה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    76 + = 78