אתה יכול להיות over-exfoliating העור שלך? Heed אלה סימני אזהרה | insightyv.com

אתה יכול להיות over-exfoliating העור שלך? Heed אלה סימני אזהרה

אתה יכול להיות over-exfoliating העור שלך? Heed אלה סימני אזהרה

פילינג כבר מקודם כחלק חשוב של שגרת היופי כי revitalizes עייף ו משעמם למראה העור, מסיר נקבוביות סתימת שמן ופסולת, ונותן עור צעיר למראה על ידי ריכוך את המראה של קמטים וקווים עדינים וקידום הייצור קולגן. זה נכון. פילינג יכול לעזור עם כל הדברים האלה. זְמַנִית.

אבל אתה יכול גם להיות הְזדַקְנוּת העור שלך?

טבעי פילינג

הגוף באופן טבעי “exfoliates” בתהליך שנקרא desquamation.

זה קורה מדי יום כמו תאי העור המתים על פני השטח של השכבה העליונה של העור, הם לשפוך והחליפו תאים חדשים.

פעולת כיפוף כימי (עם חומצות פרי או אנזימים) או פירוק פיסי (עם מקרצפים או מברשות) היא בכוונה לגרות את העור, מה שגורם לו יש תגובת מגן לתקן את הנזק. זה דומה למה שקורה כאשר אחד מקבל כוויות שמש: השכבות העליונות של העור מתקלף כשהעור מרפא את עצמו ותאי עור חדשים מתפתחים מתחת לרקמה הפגועה.

מחזור התא מאט עם הגיל

ככל שהעור מזדקן, המחזור של שכבת האפידרמיס מאט, ובגלל שתאי העור המתים נצמדים יחד על פני העור, הוא עשוי להיראות משעמם, עם מרקם גס יותר. פילינג העור מגביר את מחזור התא וגם מגרה את הייצור של תאים חדשים, עוזר העור נראה רענן רענן.

האקדמיה האמריקאית לדרמטולוגיה אינה מאמינה כי צרכי העור מסייעים בהשגת תאים מתים וכי יתר על המידה והטיפול יתר על המידה עלולים לגרום לעור יבש ומרוגז.

אנשי רפואה אחרים, כמו ד”ר בן ג’ונסון, סבורים כי פילינג מסיר את החומרים המזינים ואת פעילות תאי העור המתחדשת מתיקון הנזק הקיים, כאשר התאים זורמים לאזור הזקוק לריפוי מיידי יותר (העור המקולף). כריתת כרוני, ולכן, יכול למעשה להאיץ את תהליך ההזדקנות.

למה אתה צריך עור עבה

שכבת העור של העור אמורה להיות עבה כדי להגן עלינו מפני רעלנים סביבתיים, חיידקים ומחלות. ככל שאנו מתבגרים, הדרמיס מאט את קצב התחלופה בתגובה לחוסר חומרים מזינים ותמיכה במערכת החיסונית. במקום להרוס תאים בריאים, זה יהיה טוב יותר כדי לסייע לדרמיס עם אספקת הדם הדם עורי ובכך לתקן את העור בריא בשל תזונה לקויה וחוסר בוויטמין, מוצרים קשים, מתח, נזק סביבתי מפני השמש וזיהום. זה יהיה הגיוני כדי להגן על העור מבפנים החוצה.

כמה זה יותר מדי?

איך העור שלך מגיב על פילינג יכול לסמוך על מספר גורמים, כגון העוצמה של המוצר, תדירות של פילינג, מוצרי טיפוח העור אחרים שבהם אתה יכול להשתמש עם exfoliant, כמו גם exfoliators פיזית בשימוש, כגון כמו מברשות exfoliating ו loofahs.

השימוש הפוטנציאלי של כמה מוצרים שונים שעשויים להיות חומרים שאינם תואמים (או חומרים שאינם עבור סוג העור שלך או בעיות) היא מדוע רבים dermatologists ממליצים להשתמש אחד קו משטר מוצר לטיפול בעור. אם אתה לא רוצה ללכת בדרך זו (אולי גילית כי מוצר ניקוי נוסף עובד טוב יותר על העור שלך), חשוב לקרוא את רשימת המרכיבים.

כמה מוצרים לשימוש יומיומי, למשל, מכילים חומרי ניקוי, ייתכן שלא תרצה להשתמש בהם יחד עם ניקוי פילינג, במיוחד אם יש לך עור יבש, בוגר או רגיש.

באיזו תדירות אתה משתמש במוצר כמו חומצת אלפא הידרוקסית (AHA) או חומצת ביתא הידרוקסית (BHA) תלוי בעוצמת המוצר, בסוג העור ובעיות העור. אנשי מקצוע רבים בתחום הטיפול בעור מאמינים כי פילינג כימי לא צריך להיעשות על בסיס יומי. עבור מוצרים ביתיים, בצע את ההוראות. כאשר יש ספק, להתקשר ליצרן או לבקר באתר האינטרנט לקבלת מידע נוסף על שימוש נכון או להתייעץ עם רופא עור.

סימנים של קילוף יתר

כאשר אתה מפשיט את מחסום המגן של העור אתה בסופו של דבר עם עור מיובש דלקת. סימנים שאתה overfoliating:

 • אוֹדֶם
 • הַקפָּדָה
 • אֲטִימוּת
 • יובש מוגזם / תיקונים יבשים
 • עור מתקלף
 • עקצוץ לא נוח שנמשך
 • תחושת בעירה 

כאשר בעיות אלה מתרחשות, להקטין את תדירות, כוח, או סוג של פילינג. בנוסף, להיות מודעים לכך העור overfoliating יתר של צבע עם exfoliants כימיים מסוימים או עושה פילינג תקין לא תקין יכול לגרום hyperpigmentation ואת צבע העור שינוי צבע.

דברים אחרים שיש לקחת בחשבון

 • הפנים, הצוואר והחזה דורשים קילוף עדין יותר מאשר באזורים אחרים של הגוף.
 • צחצוח יבש, מטליות, ספוגים, loofahs, exfoliating, ומברשות כוח (כמו Clarisonic) הם exfoliators, ולכן עדיף לא להשתמש בחומרי ניקוי כימיים או מקרצף גרני יחד איתם. 
 • בעת שימוש בחלקיקי פילינג, עיסוי בעדינות בתנועות מעגליות על העור. אין לשפשף; תן את המוצר או המרכיב לעשות את העבודה. 

כל סוג של קילוף מדלל את מחסום העור, אשר יכול להוביל לאובדן לחות ורגישות, כדי להיות בטוח לחות אחר כך להשתמש מסנן קרינה, שכן העור יהיה רגישים יותר לנזקי השמש.

No Replies to "אתה יכול להיות over-exfoliating העור שלך? Heed אלה סימני אזהרה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  4 + 3 =