Noxzema: קרם ניקוי קלאסי עושה קאמבק | insightyv.com

Noxzema: קרם ניקוי קלאסי עושה קאמבק

זה היה מסריח. זה לא היה נעים לשימוש. זה היה צנצנת זכוכית כחולה שקובלית מלאה בשמנת לבנה עבה שיכולה להפוך את העיניים שלך למים. זה היה כל הזעם וכנראה בכל בית באמריקה.

האם עדיין Noxzema ה מוצר עבור עור יפה, חלקה? 

בָּצִיר Noxzema jars

צנצנות נוקסזמה במשך השנים.
צילום: באדיבות נוקסזמה

גדלתי, אני זוכר תמיד היה צנצנת של נוקסזמה קרם קרם בחדר האמבטיה. בכל פעם שקיבלתי פצעון, בדרך כלל על המצח שלי (הודות למשחות השיער השמנוניות שבהן נהגתי לשכנע את הכדורים שלי לשכב) כל מה שהייתי צריכה לעשות היה לשים נקודה של נוקסזמה על החצוצרה במשך הלילה ובבוקר זה היה נעלם!

02
של 07

מסכת הפנים הראשונה שלי

נוקסזמה 100th birthday cake

מה יכול להיות טוב יותר מאשר צנצנת של נוקסזמה? צנצנת נוקסזמה עשויה עוגה !.
צילום: ג’רי סאמרס

נוקסזמה היתה כנראה גם מסכת הפנים הראשונה שלי. שמתי את זה על הפנים שלי בלילה. זה הפחיד את אחי הקטן. אני חושבת שאולי הוא באמת צרח. נראיתי כמו זומבי. אבל עמדתי עם הריח המוזר למדי (אקליפטוס ומנטול) ליל המתים החיים המראה, וחיכיתי בסבלנות שיתייבש (כן, נתתי לו להתייבש ולהתיישב על פני הלילה), כי הייתי מתעוררת, לשטוף אותו ויש לי עור נחמד וחלק בהיר בבוקר.

03
של 07

תיקון שיזוף

בָּצִיר Noxema jar

צנצנת ישנה של “ללא שומן” נוקסזמה קרם.
צילום: באדיבות נוקסזמה

נוקסזמה פותחה בשנת 1914. ד”ר ג’ורג ‘א. בנטינג תמיד זוכה כממציא, אבל לאחרונה רוקח מרילנד פרנסיס טאונסנד נקרא כממציא. Townsend היה לרשום את הנוסחה שלו בשם “Townsend R 22” לתיירים המבקרים אושן סיטי, מרילנד לטפל כוויות שמש. בניסיון להרחיב את השוק שלו, הוא נתן את הנוסחה עבור Balm שלו כדי Bunting, אשר לאחר מכן משווק שלו “ד”ר בנטינג של כוויות שמש תיקון”. הוא גובש עם שמנת, קמפור ושמנים אקליפטוס כדי להקל על כאבי שמש ועור מודלק. 

תרופת השזוף של ד”ר בנטינג היתה גם מועילה לעור מגרדת – וכנראה גם לגבי מצב עור שכיח. כסיפור אחד יש את זה, הלקוח טען כי קרם “דפק” את האקזמה שלה, אשר סייעה מטבע שם חדש: Noxzema.השם היה שילוב חכם של No-x-zema (לא אקזמה) או שזה היה עלול להיות מכוון בכוונה כמחזה על המילים של הלקוח –דופק- zema. אולי זה היה שניהם. מה לא במחלוקת, היא כי באנטינג עשה את זה פשוט שמנת לתוך סיפור הצלחה קוסמטיקה.

04
של 07

להרגיש את זה לרפא

בָּצִיר Noxzema jar

Noxzema “Greaseless” ו “תרופות” קרם.
צילום: באדיבות נוקסזמה

בנוסף לשמנים מנטול, קמפור ואקליפטוס, מרכיבים אחרים בנוסחה המקורית כללו חומצה קרבונית, שמן ציפורן ומים סיד.  

חומצה קרבולית (המכונה גם פנול חומצה carbolic או פשוט פנול) עשוי זיקוק של זפת פחם. זה אנטי מיקרוביאלי, ולכן זה שימש חיטוי משמר, במיוחד באופרות סבון. זה גם עובד כמו exfoliant ומסיר תאי העור המתים. (זה עדיין בשימוש כיום עבור קליפות כימיות עמוקות.) יש כמה דאגה לגבי המרכיב הזה, אם כי. נמצא כי בליעת חומצה קרבולית גורמת לשיתוק, לעוויתות ולכישלון נשימתי, אך מאמינים כי היא עלולה לגרום להרעלה קטלנית באמצעות ספיגת העור.

שמן ציפורן הוא גם חיטוי ויש לו תכונות מיקרוביאלית. הוא משמש כדי לשפר את העור sagging, קמטים, אקנה, ועל התחדשות העור. (הערה: לא מופרע הוא גורם לבעיות עור).

מים סיד, חומצת לימון אשר נפטרת מתאי העור המתים, הוא החריף כי הידוק נקבוביות, אלא גם מעכב את הצמיחה של חיידקים גורמת אקנה מבריק את העור.

05
של 07

קירור הליבה

ישן Noxzema jar

צנצנת 25 סנט וינטאג ‘של נוקסזמה.
צילום: באדיבות נוקסזמה

קַמפוֹר נעשה על ידי זיקוק קליפת העץ של עץ קמפור או מסונתז כימית. זה מרכיב לעתים קרובות למצוא מוצרים עבור פצעים קר, עקיצות חרקים כוויות עור קטין כדי להפחית כאבים גירוד. זה ה- FDA אושרה לשימוש על העור כדי להקל על גירוד או גירוי, אבל רק מה ה- FDA רואה כמות בטוחה, אשר בין 3 – 11% ריכוזים. בשימוש או בריכוזים גבוהים יותר זה גורם לגירוי ואפילו הרעלת נזק כבד פוטנציאלי.

מֶנתוֹל נגזר צמחים מנטה או אקליפטוס או סינתטי עשה. זה משמש לעתים קרובות לאחר קרמים יום ראשון כדי להקל על הכאב. זה גם משפר את זרימת הדם, אשר כאשר נעשה שימוש בשפתיים והגהות, נותן אפקט השפע. כמו קמפור, זה מגרה קצות העצבים נותן את העור את התחושה כי הוא מתקרר.

אֶקָלִיפּטוּס יש גם תכונות חיטוי אנטיבקטריאלי ופועל כמו קוטל זרעים והוא משמש על חתכים, פצעים, זיהומים, גירויים, כוויות. בתחילה, זה היה כנראה השתמשו בנוסחה כדי להפחית את הכאב כוויות שמש. אקליפטוס מכיל מנטול וכמו קמפור, יש תחושה של קירור על העור.

זה מובן מדוע זה היה כל כך פופולרי כמו תרופה כוויות שמש. כפי שמתברר, זה לא היה היתרון היחיד.

06
של 07

קרם קרם

בָּצִיר Noxzema

Noxzema וינטג boudoir גודל צנצנת.
צילום: באדיבות נוקסזמה

בשנות ה -50 החלה נוקסזמה להיות משווקת כמנקה עור ושמנת קר. זה קרה, הסיפור, אחרי שמזכירת החברה שמה לב כמה יפה זה נראה לעין. לא עבר זמן רב עד שנוקסמה היה שם ביתי.

האם זה באמת לדפוק את אקזמה?

קמפור נחשב מרכיב טוב אקזמה אקנה כי זה מפחית אדמומיות וגירוי. יש לו תחושת קירור כי זה מגרה קצות העצבים, אשר משחרר כאב ותחושות גירוד. השימוש בו עבור אקזמה הוא שנוי במחלוקת. הן קמפור והן מנטול, למרות הקירור, עלולים לגרום ליובש ולגרום לעורם של אנשים מסוימים. היצרן קובע כי המוצר לא נבדק כטיפול לאקזמה ולא עושה את הטענה הזאת.

האם נוקסזמה טוב לאקנה?

אקליפטוס ב נוקסזמה מסייע לטהר נקבוביות יש תכונות עפיצות לרפא אקנה ויבש פצעונים. קמפור משמש ברפואה איורוודי לטיפול באקנה פצעונים בגלל תכונות אנטי דלקתיות שלה.  

יש שאלות על בטיחותם של כמה מרכיבים במוצרים Noxzema. קמפור עלול לגרום לגירוי ו דרמטיטיס אצל אנשים מסוימים עם שימוש מתמשך. ישנם מרכיבים אחרים שבריכוזים גבוהים מאמינים כי הם מסרטנים (כגון אמוניום הידרוקסיד, שמאי pH המנטרל את החומציות במוצר). פרופילן גליקול, הפועל כחומר ההומקטנט, שמושך מים לעור, נחשב למרגיז. כל החומרים הללו נמצאים בריכוז נמוך, נחשב בטוח על ידי ה- FDA.

כמו כל המוצרים אתה צריך להפסיק להשתמש אם זה מגרה את העור או יש לך תגובה רעה. כדי להיות בצד הבטוח, Noxzema כנראה לא צריך להיות מיושם על עור שבור, מודלק או מאוד תגובתי.

07
של 07

עדיין קלאסי

נוקסזמה products

קו טיפול נוקסזמה המודרנית.
צילום: נוקסזמה

נוסחאות חדשות יותר כוללות שמן פשתן, מרכיב המשמש לריפוי העור העור מרגיע, לטיפול אקזמה, אקנה ותנאי עור אחרים.  

נוקסזמה מכיל גם שמן סויה, אשר יש חומצה לינולאית (חומצת שומן) וחומצה פרולית (נוגדי חמצון צמחיים) כדי להגן על העור מפני חשיפה לשמש UV ולמניעת קמטים והזדקנות מוקדמת. קרם עור רגיל נראה טוב יותר עבור עור שמנוני או אקנה נוטה. אלה עם עור יבש ורגיש עשוי למצוא כי זה עוד מייבש את העור.

היו וריאציות של מוצרים Noxzema לאורך השנים. נכון לעכשיו, יש קלאסי נקי מוצרים הכוללים קנקן המכיל נוסחה הקרובה לקרם הניקוי המקורי, קרם ניקוי עמוק בבקבוק משאבה ומנתח לחות, וכן נקיון קו זה כולל, זה לא מפתיע, שפשוף נגד פגם ו אנטי פגם כריות.

אבל אין כמו המקור.

No Replies to "Noxzema: קרם ניקוי קלאסי עושה קאמבק"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    87 − = 82