6 דרכים טבעיות למניעת קמטים – insightyv.com

6 דרכים טבעיות למניעת קמטים

נשים צבעוניות עם גוון עור כהה הם לעתים קרובות מבורך יש פחות קווים עדינים קמטים מאשר נשים לבנות ואפילו כמה נשים צבע עם עור בהיר יותר. הסיבה לכך היא שיש יותר melanin בעור, אשר מסייע להגן עלינו מפני נזק ראשון שיגרום קמטים בעור כפי שאנו גיל. 

למה טופס קמטים?

כמו גילאים העור, יש קולגן איטי יותר ייצור אלסטין (חלבונים לשמור על העור מוצק וגמיש) ואת העור גם הופך דק יותר.

הזדקנות העור נקבעת מראש על ידי גנטיקה, אך נזק לעור (שאנו יכולים לשלוט בו) יכול להאיץ את התהליך. חמצון הוא תהליך כימי שבו מולקולות לא יציבות בשם רדיקלים חופשיים לתקוף תאים בריאים. זה יופיע כמו קמטים, שינוי צבע, עור שקוע ותנאי עור אחרים. העבריינים הגרועים יותר הם עישון וחשיפה לשמש.

תנועות פנים תכופות כמו חיוך וקמטים מביעים קווים. “קווי הבעת הפנים נגרמים על ידי מתח שרירים מתחת לעור “, כתבו ד”ר ג’ני דאוני ופרן קוק-בולדן עור יפה של צבע. “כאשר השרירים מתכווצים, הם מקמטים את העור.”

זה התכווצות השרירים שגורמת לקמטים עמוקים בין הגבות, שורות המצח, הקווים המכווצים ורגלי העורב. אתה לא יכול לעצור כמה שורות ביטוי אלה – מי רוצה להפסיק לחייך ולצחוק? עם זאת, ישנם כמה הליכים קוסמטיים כמו בוטוקס המסייעים, כפי שהסבירו המחברים, כי העור שלא זז לא יקמט.

בוטוקס משתק את השרירים ומחליק קמטים.

זה גם לא מזיק לשלוט על הקווים הנגרמים על ידי דאגה, מתח, מתח, וכעס עם כמה עצות הרפיה ו השקפה בהירים. אני גם חושב שנאה, מרירות, ומחשבות מכוערות אחרות יכול להיות בעל השפעה ירודה על בריאות ולכן העור שלך.

תיקונים זמניים

השתמש במוצרי טיפוח העור כמו moisturizers המסייעים שמנמן את העור לעורר את הייצור של קולגן חדש. מוצרים עם ויטמין A (רטינול – זמין במוצרים מעל הדלפק), ו Retin-A ו Tazorac (זמין על ידי מרשם) להפחית קמטים על ידי גירוי תאים בייצור קולגן.

לקבלת תיקון זמני, בוטוקס ומילוי עם קולגן או שומן ניתן להזריק לתוך שורות קמטים. לקבלת קמטים עמוקים יותר, קליפות כימיות, dermabrasion, לייזר resurfacing הן אפשרויות, אבל טיפולים אלה אינם מומלצים לעור של צבע, כי הם יכולים לתרום hyperpigmentation ו צלקות keloid. אופציות אחרות: ניתוחים קוסמטיים, מתיחות פנים.

תיקונים טבעיים למעלה כדי למנוע הזדקנות מוקדמת

אבל אם איזמל וטיפולים קשים הם לא הדבר שלך, הנה התיקונים הטבעיים העליון שלנו למניעת הזדקנות מוקדמת של העור ולשפר את המראה של הקווים הדקים והקמטים הקיימים.

תפסיק לעשן

עישון (ועישון יד שנייה) פוגע במחזור הדם וגוזל את תאי העור של התזונה והחמצן. זה לאט פוגע קולגן ואלסטין ייצור, בין ההשפעות מזיקות אחרות על הגוף.

השתמש קרם הגנה

חשיפה מוגזמת לקרינת UV עלולה לגרום לנזק לעור – כוויות שמש, שינוי צבע ויכול גם להיות סרטני.

 ללבוש קרם הגנה כדי למנוע נזק נוסף צילום. חשיפה לשמש היא הגורם הגדול ביותר להזדקנות מוקדמת, כולל קווים עדינים וקמטים, נקודות גיל והפרעות יתר.

טיפוח העור תקין

עיסוק משטר טיפוח העור טוב הכולל:

  • שימוש במוצרים עבור סוג העור שלך.
  • ניקוי עדין (הימנעות מטיהור יתר של הפנים – אשר יכול לייבש את העור).
  • הימנע מוצרים עם כימיקלים שיכולים להזיק לעור.
  • השתמש moisturizers עם החומרים המגינים על העור ולשפר את המראה של העור על ידי סיוע לתאי העור לשמור על נוזל. זה יכול באופן זמני השמנת את העור ולהפחית את המראה של קווים דקים וקמטים קיימים.
  • באופן קבוע לקלף את העור כדי למנוע עור עמום ויבש, ו נקבוביות סתומים. Exfoliating מסייע להחיות העור לעורר צמיחת תאי העור החדשה.

תזונה נכונה

תזונה נכונה יכולה לעזור לעכב את הופעת ההזדקנות מוקדמת להאט את התהליך הטבעי.

מרכיבים מסוימים המשמשים במוצרי אנטי אייג ‘ינג, למרות טענות היצרן, לא נקלטו topically, כך לאכול מזונות אלה כדי לסייע בייצור של קולגן ואלסטין ולספק מזין העור אוהבי העור שלך.

לשתות מים

התייבשות יכולה לגרום לעור להיראות יבש יותר, משעמם, ולכן מבוגר יותר. לשתות יותר מים כדי לשטוף את הרעלים מהגוף, לשמור על הגוף hydrated ולספק חומרים מזינים לתאים. זה עוזר לאיברים לתפקד כראוי, המוביל לתאי עור נוצצים ועור מוצק וברור יותר.

חלקם מציעים לשתות מים מסוננים או מזוקקים כדי למנוע כימיקלים שיכולים להיות קיימים במי ברז. אתה יכול לעשות מים מושך יותר על ידי הוספת פרוסות של פירות או כמה טיפות של מיץ פירות טהור. מים עם לימון הדבר הראשון בבוקר מסייע לתהליך טיהור טבעי של הגוף.

לִישׁוֹן

בזמן שאתה ישן, הגוף מפריש הורמון גדילה אנושי (HGH), אשר שומרת על צמיחה בריאה של רקמות הגוף, כולל העור. ככל שאנו מקבלים ייצור HGH מבוגר מאט וקמטים מתחילים להתפתח. חוסר שינה מעורר קורטיזול, הורמון הלחץ שמפחית את צמיחת הרקמה הרגילה ותחזוקה. העור יכול להיות יבש יותר רגישים זיהום, חשיפה לשמש, ואלמנטים אחרים גורמים סביבתיים רעילים המוליכים קמטים.

No Replies to "6 דרכים טבעיות למניעת קמטים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.