מעל 55? 7 דברים לחפש איפור קרן נהדר | insightyv.com

מעל 55? 7 דברים לחפש איפור קרן נהדר

מעל 55? 7 דברים לחפש איפור קרן נהדר

אם אתה מעל 55, זה עשוי להיות הזמן לשנות את איפור היסוד שלך. הנה שבעה דברים נשים צריכות לחפש עבור הקרן. 

למה אתה צריך לשקול מחדש את הקרן 

מאמר זה הוא לא עבור כולם. לא כל הנשים ללבוש קרן, בעוד שאחרים עשויים להיראות בסדר גמור של הקרן הם כבר שחוקים במשך שנים, אם לא עשורים. אבל רבים מאיתנו היו נהנים משינוי הנוסחה ואולי בצל כי העור שלנו בגיל 55, 65 ו – 75 פשוט לא זהה לזה שהיה 30.

אתה עלול למצוא את עצמך צריך בסיס חדש כמו העור שלך משתנה לאחר גיל המעבר, ייתכן שיהיה עליך להחליף יסודות עונתיות כמו העור שלך מתאים לדפוסי מזג האוויר המשתנים. הבסיס המושלם יהיה אפילו את צבע העור תוך הסוואה קווים עדינים. מה זה לא יעשה הוא עוגה לתוך השורות שלך או להשאיר אותך עם עור כמו מסכה.

שקול את סוג העור שלך

ככל שאנו מתבגרים, הנקבוביות נוטות להיות גדולות יותר ועורנו יבש יותר, כך שייתכן שהגיע הזמן לעבור מבסיס כבד למים קלים יותר, לחות יותר.

אם יש לך עור יבש, לדלג על מקלות, מסיים מאט, ללא שמן, יסודות אבקה, אשר נוטים לשקוע קווים עדינים אשר יכול להופיע כבד על העור. במקום זאת, לבחור מוס (המכונה גם “מוקצף”), שמן מבוסס, או נוסחאות מינרליים. אתה אף פעם לא יכול להשתבש עם קרן זה משווק כמו “טהור”. (ראה מאמר זה על יסוד טהור). 

אם יש לך עור שמן, אני ממליץ על קרם לחות נטול שמן.

לורה מרסייה עושה אחד נהדר. זה בא ב 10 גוונים. לא בטוח איזה מהם הכי טוב בשבילך? נסו לפני שאתם קונים בספורה, שם הם שמחים לסייע. 

אני כולל יסודות גדולים רבים עבור נשים מבוגרות ברשימה שלי של 12 היסודות הטובים ביותר עבור עור מבוגר. 

כיצד לבחור את הגוון הנכון

בחירת הגוון הנכון של הקרן יכולה להיות מרתיעה.

אבל זה לא צריך להיות.

הבסיס המושלם יהיה לשלב בצורה חלקה לתוך העור שלך. החל להחליק לאורך קו הלסת שלך. זה צריך להיעלם. זה ההימור הטוב ביותר שלך. זכור כי ייתכן שיהיה עליך כמה גוונים שונים, אחד כאשר העור שלך הוא כהה יותר בחודשים החמים ואחד עבור חודשים קרים יותר כאשר העור שלך הוא בהיר יותר באופן טבעי.

אם אתה מוצא את העור נראה ashy, זכור כי זה נורמלי עבור העור לאבד את זוהר כפי שאנו גיל. כדי להחזיר קצת צבע לתוך העור שלך, להוסיף טיפה של ברונזר נוזלי הקרן שלך, או לטאטא אבקת ברונזינג לאחר החלת קרן. החל ברונזר על כתמים בהם השמש זורחת באופן טבעי (המצח, הלחיים והאף).  

כדי לוודא שאתה לא מוצא בסיס זה קל מדי או כהה, אני ממליץ לבדוק את היסודות של ספורה בעזרת חבר או salesperson. או שאתה יכול לקנות כמה גוונים של קרן מבית מרקחת עם מדיניות לחזור ליברלית. החזר את זה שלא עובד.   

קרא עוד איך לבחור את איפור מושלם קרן.

הדרך הנכונה Prep העור לפני קרן

קרן יהיה לדאות טוב יותר על העור כי הוא לחות היטב. 

הסוד לשמירת הבסיס שלך מלהשתקע קווים עדינים או נקבוביות גדולות היא ליישם יסוד יסוד לפני שתחיל הקרן.

אתה יכול לקרוא עוד על primers יסוד במה הוא קרן יסוד? ואני צריך את זה?

התשובה הקצרה היא “כן”. כן, אתה צריך יסוד יסוד. זה עובד הרבה כמו צבע עושה פריימר – זה ממלא את הסדקים ואת החורים לפני המעיל העליון ממשיך. זה גם מאפשר את המעיל העליון להיות מיושם בצורה חלקה יותר.

אם אתה לא רוצה להשקיע פריימר, אז קרם לחות גם לעבוד. אתה יכול ליישם קרם לחות או קרם לחות (לעולם, לעולם לא לשכוח sunscreen או תוכל גיל מהר) תחת הבסיס שלך.  

כיצד ליישם הקרן – –

אין דרך אחת ליישם בסיס. יש נשים שאוהבות להשתמש באצבעות שלהן, איזה סוג של לחמם את הקרן. איפור אמנים רבים אוהבים מברשות קרן, אשר מכסה את הפנים ואת תערובות בתוך קרן חלקה משאיר אותך עם עור מוברש.

אני אובססיבי עם יישום קרן עם ספוג קצף. זה נכנס לתוך פינות ו crannies סביב העיניים שלי לגמרי בלי לקבל איפור על כל האצבעות שלי (כי אז אני בהכרח להעביר על מגבות לבן שלי).

לא משנה מה השיטה אתה מעדיף, אתה רוצה לוודא ליישם את הבסיס רק על האזורים הדרושים, כמו כיסוי על אדמומיות העור או את החושך סביב העיניים. יותר מדי יסוד יכול לגרום לעוגה הפנים. אתה לא רוצה את זה. אתה רוצה את זוהר הטבעי שלך, כמו איפור ליסה אלדרידג ‘קורא לזה, לזרוח דרך. 

וזכור כי הקרן נועדה אפילו את צבע העור, לא לכסות במעגלים תחת עין כהה ורידים שבורים. אתה רוצה נקודה לטפל אלה עם קונסילר קרם, לא ייבוש. 

כיצד לקבל מראה Dewy

אני לא אוהבת מראה של אבקה יותר מדי, וזה קצת לא אופנתי בימים אלה. עור מטונף, זוהר הוא תמיד, תמיד פנימה. תן ליופי הטבעי שלך לזרוח דרך הימנעות באמצעות אבקה כדי לסיים את המראה שלך.

במקום זאת, נסה לנסות את קרם מאירה כגון איב סן לורן Touche Eclat על כמה כתמים ליצור להרים. החלת מעט מתחת לעיניים, מעל המצח, בקמטים של הלסתות (יחד עם האף) ומתחת לסנטר. ואז לטפוח עם כרית האצבע. טיפ אחד גדול הוא להסתכל במראה עם הסנטר שלך למטה. החל את המאיר על חללים מוצלים כהים.

הבחירה הטובה ביותר שלי עבור נשים עבור נשים מעל 55

מבחר מתחת טווח בין המותגים דראגסטור זול למוצרי חנות לוקס. כל אחד כבר handpicked על ידי אותי מבוסס על ביקורות נלהבות וסימנים גבוהים על אתרי ביקורת מכובד ביותר. אני מספק גם את היתרונות והחסרונות כדי לעזור לך להחליט.

בדוק את הרשימה: הקרן הטובה ביותר לעור בוגר.

No Replies to "מעל 55? 7 דברים לחפש איפור קרן נהדר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    18 + = 21