להפסיק להכות את עצמך למעלה: 5 דרכים מודלים הם אנשים אמיתיים מדי | insightyv.com

להפסיק להכות את עצמך למעלה: 5 דרכים מודלים הם אנשים אמיתיים מדי

להפסיק להכות את עצמך למעלה: 5 דרכים מודלים הם אנשים אמיתיים מדי

בין אם אתה אוהב מראה אופנה או החלפה דרך מגזין היופי האחרון, זה קל לקבל discouraged עם עצמך. הדגמים על המסלול ועל הדפים המבריקים יפים להפליא. הם רזים, עם שיער סמיך ועור מושלם. זה מספיק כדי לגרום לך להרגיש סחוט.

אבל מודלים הם אנשים אמיתיים מדי. ורבים מהם לא נראים כמו תמונות שלהם במגזינים בימי החופשה שלהם.

הנה חמש סיבות להפסיק להשוות את עצמך מודלים.

סיבה מספר 1: רבים הם Photoshopped להיראות מדלל

מודלים הם רזה לשמצה; במעגלים מסוימים, כל דבר מעל שמונה גודל נחשב גודל פלוס. אבל אפילו המודל הדק ביותר הוא לעתים קרובות לא רזה מספיק עבור עורכי אופנה. עורכי גרפי רזה לגלף את התכונות של אלה נשים יפות, מה שהופך אותם רזה להפליא. הם גם היו ידועים להאריך את הרגליים, הצוואר הצר והגדלת חזה כך המודלים נראים יותר כמו קריקטורה מאשר אדם אמיתי.

מחוץ למגזין, מודלים נראים נורמליים יותר. הם עדיין רזים, אבל עם פרופורציות קבועות. אם אתה רוצה לתת לעצמך את הטיפול המודל, לשחק עם התכונה liquify ב Photoshop. אתה יכול להפוך את עצמך לתוך אפס גודל, מודל מטר בכל עת.

סיבה מס ‘2 מודלים לקבל Airbrushed

בעוד מודלים אולי נראה כמו הופעה זוהרת, זה יכול להיות קשה על אנשים. הימים ארוכים ומפרכים, ודגמים בדרך כלל הולכים ללא ארוחות קבועות, מים ושינה נאותה.

אורח חיים זה יכול להפוך את העור שלהם לפרוץ או להיות יבש מאוד. מודלים רבים מאחורי הקלעים יש עיגולים כבדים מתחת לעיניהם עקב שינה גרועה.

Airbrushing עושה את העור נראה poreless ו קמטים חינם. שקיות מתחת לעיניים מסולקות, כתמים כהים נמחקו ותכונות מטושטשות עד שהעור נראה כמו סאטן.

אין טעם להשתמש בעור שלך; אפילו המודלים על הדפים אינם מכילים עור כה מושלם.

סיבה מס ‘3 איפור הם קוסמים

איפור יכול לעבוד פלאים עם קוסמטיקה. עם כמה אבקה ו creams, הם יכולים להגדיר עצמות לחיים, רזה למטה jawlines, וכן להפוך את האף נראה קטן יותר. הם יכולים לעשות שפתיים מלאות ועיניים גדולות יותר, וכמובן, לתת מודלים ריסים ריסים.

אלא אם כן אתה מאומן כקוסמטיקאית או לשכור אמן איפור משלך, זה בלתי אפשרי לשכפל את המראה של הדגמים. תחת כל האיפור, הם פשוט נשים נורמליות.

סיבה מס ‘4 מודלים ללבוש הרחבות

בעוד שאתה יכול לקנא שיער עבה, ארוך של המודל, רוב הסיכויים, זה לא לגמרי שלה. עבור כמעט כל המסלולים מראה ויורה צילום, מודלים יש מאות גרם של תוספות שיער נוסף לשיער שלהם. לפעמים זה רק כדי להוסיף עובי, אבל הם משמשים גם כדי להוסיף אורך.

אם אתה רוצה לנסות את המראה בעצמך, אתה יכול לקנות קליפ ב-הרחבות שיער בכל חנות יופי היופי יש שיער ארוך, סמיך.

סיבה מס ‘5 מודלים יש לי את הימים, גם

לא להכות את עצמך על לזרוק את השיער שלך לחמניה לובשת מכנסי יוגה. מודלים לעשות את זה יותר מדי! אם אתה הולך ברחובות לוס אנג ‘לס או ניו יורק, תראה דגמים הזעות שלהם, sans איפור עם השיער שלהם בזנב סוס.

הם נהנים הפסקה מן האיפור הכבד ואת סגנון השיער, כך לבד את המראה שלך.

No Replies to "להפסיק להכות את עצמך למעלה: 5 דרכים מודלים הם אנשים אמיתיים מדי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 7