כיצד ליישם את האיפור רק 5 שלבים | insightyv.com

כיצד ליישם את האיפור רק 5 שלבים

כיצד ליישם את האיפור רק 5 שלבים

זה לא לוקח הרבה מוצרי יופי כדי ליצור סוף שבוע מדהים ויום בשבוע. הנה, אני אראה לך איך להחיל איפור רק 5 צעדים פשוטים. 

רוב הימים, אני עוזב את הבית רק sunscreen כהים (SPF 40, כמובן!), קונסילר, מסקרה ושפתון. זה כל מה שאני באמת צריך להרגיש ביחד. 

פנים סוף שבוע בסיסי

זה פנים בסיסי מושלם עבור סוף השבוע ימים כאשר אתה רוצה לנקות את העור שלך, אבל אתה לא רוצה ללכת כל החוצה.

הסוד לצאת עם איפור קטן הוא לשמור על העור שלך במצב העליון עצה. העור הגדול לא צריך הרבה יסוד או קונסילר. אתה לא צריך הרבה סומק או ברונזה. תוכל להבחין כמה עצות שלי לערב את העור: לוודא שזה exfoliated היטב hydrated.

 1. התחל עם פנים נקיים. אם יש לך פתיתים בכלל על העור שלך, אני ממליץ פילינג עם מטלית פושר מעסה בתנועה מעגלית על כל הפנים שלך ואת השפתיים. סלאתר על קרם לחות אם העור יבש.
 2. החל קרם הגנה. אין לדלג על קרם הגנה גם בימים מעוננים. האני בן ה -60 שלך יודה לך. זה חשוב במיוחד בסופי שבוע בילה בחוץ. אני אוהב להשתמש קרם הגנה כהים עם SPF 40 כי זה מעשי כמו קרם לחות, קרם הגנה וקרן אחת. זה מבטל שני שלבים! קרמים BB הם נהדר עבור מתן קרם לחות, קרם הגנה, קרן. אבל אם יש לך רק sunscreen קבוע, זה בסדר גם.
 1. צור טון עור אפילו. אם אין לך קרם הגנה כהה או קרם BB, ולאחר מכן להחיל קרן או קרם לחות על הפנים שלך. לאחר שתסיים עם זה, נקודה על קונסילר סביב העיניים כדי לוודא לפגוע בכל כתמים כהים או כחלחלים.
 2. לפצות את העיניים. אני נשארת מינימלית ככל האפשר בסופי שבוע בלי צללית ורק מטאטא. אני גם להימנע אייליינר. אתה יכול להשתמש בעיפרון בהיר ו לטאטא של צללית ניטרלית על המכסים שלך אם אתה רוצה.
 1. על השפתיים. אני לא תמיד ממציא את השפתיים שלי לסוף השבוע, אבל אם אני עושה, אני בדרך כלל רק slather על דבורים של ברט כהה שפתון. זה נחמד להוסיף קצת צבע על השפתיים.

כמו בסוף השבוע לובש, אתה רוצה להחיל מחדש את sunscreen אם אתה בחוץ הרבה.

כמה ברונטיות עם עור חיוור באמת ועיניים חומות צריך פופ של צבע. אם זה נשמע לך, להוסיף קצת סומק לשגרה שלך. החל על התפוחים של העין.  

יסוד שבועי

זה יום בשבוע הבסיסי מושלם עבור הולך לעבודה במשרד. אתה לא רוצה ללכת החוצה עם המראה שלך במשרד בשעות היום, אלא אם, כמובן, אתה עובד בתעשייה אופנתי שבו אתה יכול לברוח עם משהו. במקרה כזה, אתה יכול לעשות מה שאתה מרגיש נוח.

 1. התחל עם פנים נקיים. מקציפים במטלית פושרה על פניך ועל שפתייך. אתה יכול להשתמש סוכר חום עם שמן לשפשף אם אתה מעדיף. בצע פילינג עם קרם לחות.
 2. לעולם אל תדלג על קרם ההגנה. SPF 40. תמיד. גשם או ברק.
 3. לפצות את הפנים שלך. החל קרן או קרם לחות אם אתה צריך את זה (כמה נשים עם עור נהדר ייתכן רק צריך את זה בכמה כתמים אם בכלל). בצע עם קונסילר מתחת לעיניים, בדיוק כפי שהיית בסוף השבוע. נקודה קונסילר על כל הכתמים האדומים שלך, כתמים לא אחידים או פגמים. מוסיפים סומק של סומק לתפוח הלחיים. הגדר את האיפור שלך עם אבקה במידת הצורך באמצעות מברשת רכה גדולה.
 1. לפצות את העיניים. השאירו את הניצנים ואת העיניים המעושנות אל הערב. היצמד לצבע צללית בסיסי עם צבע נייטרלי על המכסה שלך בצבע כהה יותר בקפל. קו את העפעפיים שלך אם אתה רוצה ו smudge אותם כך הקו לא כל כך ברור. קורל מלקות ולשים כמה מעילים של מסקרה.
 2. סיים עם השפתיים. היום הוא לא הזמן עבור אדום בהיר, אלמוגים או ורוד שפתיים. תשאיר את זה לסוף השבוע או הערב. במקום זאת, בחר צבע שפתיים מחמיא. בובי בראון ממליץ על גוון שפתון שהוא גוון או שניים כהים יותר משפתו הטבעית.

No Replies to "כיצד ליישם את האיפור רק 5 שלבים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  2 + 3 =