סלבריטאים מדהים מעל גיל 40 | insightyv.com

סלבריטאים מדהים מעל גיל 40

גווינת Paltrow

גווינת פלטרו.
דומיניק בינדל / גטי

גלריה זו כוללת 24 נשים מדהימה בגיל 40 ומעלה מתחיל עם Gwyneth Paltrow.

היא גם אהובה וגם שנאה, אבל אם יש דבר אחד שכולם מסכימים עליו – נראה שפלטרו (נולד ב -27 בספטמבר 1972) נמצא בכל מקום בימים אלה.

היא על המסך הגדול (שלום איש הברזל 3), על מדפי הספרים (2 ספרי בישול רבי מכר!), על העטיפה של מגזינים (אנשים בשם שלה היפה ביותר לשנת 2013 בעוד כוכב בשם שלה שנאה ביותר) ובכל רחבי האינטרנט (שמעתי על GOOP? חשבתי כך). היא גם graced את הטלוויזיה (Glee וכל להראות לדבר מ אלן אל דוד לטרמן) ועכשיו היא להכות את הרחובות כבעלים של חבורה של מועדוני כושר טרייסי אנדרסון הכוללת סלון מכה יבש Paltrow של השקיעה עם מעצב אופנה ותיק דוד Babaii.

ושכחתי: במשך זמן מה היא היתה גם ברדיו עם שירי “שיר המדינה” שלה. צער טוב.

למרות היותה עסוקה עם כל האמור לעיל, Paltrow מאפשר לנו לדעת בראיונות השונים שלה כי התפקיד החשוב ביותר שלה היא להיות אמא של 2 ילדים. ודרך אגב, היא בג’ינס, חולצת טריקו ולא אישה איפור כאשר היא בבית (יש לה כמה בתים, אחד בלונדון, אחד באמגנסט, ניו יורק, אחד במנהטן ואחד בסנטה מוניקה).

היא שומרת על השלמות הגופנית שלה (יש לה קת של חשפנית, היא אמרה), על ידי עבודה במשך שעתיים ביום, וניקוי קבוע, שחלקם מקודמים ב- GOOP (ראו מה קרה כשעקבתי אחרי הניקוי הכי אהוב עליה) . היא חותכת סוכר, גלוטן, חלב, קפאין ואלכוהול לפרקי זמן ארוכים ולאחר מכן בתקופות אחרות של זמן היא אוכלת הרבה לפני 18:00 ויש לו כיף בארוחת הערב. בשבתות היא מתמלאת סיגריה אחת.

הנה כמה ציטוטים האהובים עלי על משטר היופי של Paltrow:

 • “עבור בלונדינית, יש לה את השיער העבה והבריא ביותר”, אומר הסטייליסט דוד באבאי למגזין InStyle. “היא תחתוך אותה והיא תחזור תוך זמן קצר”.
 • “כשאני מסתכל אחורה על תמונות של לי בתיכון”, אמר פלטרו, “הייתי מין מינימליסט, מעולם לא עברתי את שלב השיער והאפור”.
 • “אני מחשיב את גווינת ‘המוזה שלי, כך שעיניה היפות והחתימות היפות יהיו חלק מרפרטואר המבטים שלנו לבחירה”, אומר באבאי בהוליווד ריפורטר..
 • “היא אוהבת שיער חלק”, אומר הסטייליסט דוד בבאי. “לא יותר מדי אנשים יכולים לשלוף חלק מרכזי חד”.

רוצה ללכת בלונדינית כמו Paltrow (מי השיער הוא הרבה יותר כהה)? ראה בלונדינית צבע שיער טיפים & טריקים

02
מתוך 24

ג’ניפר גארנר (1972)

ג 'ניפר Garner

ג ‘ניפר גארנר /.
ג ‘ייסון קמפין / Getty תמונות

תמיד הוקסמתי מג’ניפר גרנר (נולדה ב -17 באפריל 1972). היא שחקנית עובדת נשואה למנהלת בהוליווד מפורסמת, אך יחד עם זאת היא מצליחה להיות אוהבת ומעורבת לחלוטין (שלא כמו גווינת ‘פאלטרו) כאם ל -3, שבוחרת את ילדיה ללא איפור ובג’ינס וחולצות טריקו עם תינוקת מתייבשת בחזית. היא כמעט תמיד צולמה בנעליים מלוכלכות.

אבל כשהיא מתלבשת על השטיח האדום, גארנר הופך לגמרי למנקס, כל העיניים מחניקות ושערות ושפתיים מלאות (לא תמיד היתה לה שפתו העליונה השמנה, גארנר, בימי ילדותה, חייך חיוך מטופש שהיה קבוע עם מה שנראה קבוע זריקות שפתיים).

גארנר כמעט תמיד לובשת את שערה הגלי, הטבעי, הכהה, או אפילו ארוך יותר. פעם ראיתי אותה באופן אישי והיא לא גבוהה כמו אדם כפי שהיא נראית על השטיח האדום, אבל היא כמו טבעי מדהים ונראה צעיר ממנה שנים.

ראה האהוב שלנו Long תסרוקת תמונות

03
מתוך 24

קירה סדגוויק (1965)

קירה Sedgwick

קירה סדג’וויק.
קווין וינטר / גטי

קירה סדגוויק (נולד ב -19 באוגוסט 1965) נשוי לקווין בייקון על מה שנראה לנצח, וזה עניין גדול בהוליווד, שם נראה שהיחסים נוצרים עם תאריכי תפוגה שמרחפים מעליהם.

היא באופן טבעי יפה ללא מאמץ ואני אוהבת במיוחד את זה כשהיא לובשת את השיער שלה מתולתל, כפי שנראה כאן.

ראה 10 סודות כדי לעצב שיער מתולתל באופן טבעי.

04
מתוך 24

האלי ברי (1966)

האלי Berry

האלי ברי.
אלברטו א. רודריגז / גטי

מעולם לא הייתי סקרן מאוד לגבי האלי ברי (14 באוגוסט 1966). היחסים הנדיפים שלה הם סיבוב- off ולגרום לי לחשוב שהיא מושכת דרמה וחוסר יציבות, אבל היא יפה להפליא ואין רשימה של נשים יפות מעל גיל 40 יכול להיות שלם בלעדיה על זה. אף אחד לא סלע תסרוקת למחצה, כמו שהיא עושה.

ראה שיער פיקסי: 20 מדהים תסרוקות Pixie

05
מתוך 24

גוון סטפני (1969)

גוון Stefani

גוון סטפאני.
ג ‘ייסון מריט / Getty תמונות

אני אוהב את גוון סטפאני (3 באוקטובר 1969) עבור 2 סיבות רדודות מאוד: הדראל הדרומי שלה ואת צבע השיער הפלטינה שלה.

ראה: אתה יכול להתחמק עם שיער פלטינה?

06
מתוך 24

סלמה האייק פינואל (1966)

סלמה Hayek

סלמה הייק.
פרנסואה דוראנד / גטי

אהה סלמה האייק (נולדה ב -2 בספטמבר 1966). איזה יופי! היא מצטיירת בראיונות כאישה יפה וחזקה, ושבשבילי היא מה שעושה אותה יפה.

Hayek לאחרונה השיקה קו משלה של מוצרי שיער בשם “ניואנס”. זה מה שהיא סיפרה לפילדלפיה אינקירר על השיער הסמיך והמתולתל שלה, “במשך 45 שנה, יש לי את השיער הגדול ואת הציצים הגדולים האלה, ואני האדם הזעיר הזה … לפעמים אתה רק רוצה להיות … קטן יותר. “אבל בעלה לא רוצה שהיא תהיה קטנה יותר, על פי האייק, שאמר,” הוא אוהב את השיער המשוגע שלי, המטורף-מטורף-פשוט-מקולקל, הוא כמו עורך הדין של השיער הטבעי שלי! “

ראה 10 סודות כדי לעצב שיער מתולתל באופן טבעי

07
מתוך 24

הלנה כריסטנסן (1968)

הלנה Christensen

הלנה כריסטנסן.
תמונות של בן פרוכני / גטי

נהגתי לראות את המודל הלנה כריסטנסן (25 בדצמבר 1968) משוטט על ווסט וילג ‘, כאשר גרתי שם בשנים 2004-2008. התאהבתי בחנות העתיקות והלבוש הקטנה שהיתה לה בכפר.

כמה ציטוטים אני אוהב מ Christensen כי להראות שהיא מאוד בעד אישה כוללים אלה:

 • “זה מגעיל ומתועב בצורה שבה אמצעי תקשורת מסוימים מטרידים ללא הרף את קים קארדשיאן ההרה”, כתב כריסטנסן במכתב פתוח שפורסם ב”הפינגטון פוסט “. “מספיק שהם מתמקדים בהתמקדות שלילית בצורות הפיזיות של נשים; אבל בריונות ציבורית ותקיפה של אישה בהריון בגלל הצורה הגוברת שלה היא רק נמוכה מהנמוכה “.
 • “זה באמת מפחיד ללכת על החוף בביקיני, אם מישהו מצייר עיגולי ניאון סביב חלקי הגוף שלך, כמו אותם מגזינים צהובים פתטיים, זה עושה אותי כל כך כועס, אני לא מאמינה שבני אדם שקעו לרמה הזאת. זה כל כך טבוע, אנשים שטופי מוח עם זה. ” לטלגרף הבריטי.

ראה: כתף אורך שיער: 20 תספורות הלוהטים

08
מתוך 24

ג’וליה רוברטס (1967)

ג'וליה Roberts bronde hair

ג’וליה רוברטס שיער בלונדיני.
פרייזר הריסון / גטי

היו לה שיער בלונדיני, שיער אדום, שיער ערמוני עמוק, שיער חום ושיער שוקולד עמוק. זה היה פיקסי קצר, אורך הסנטר מלא ומתולתל. אבל אני אוהב את ג’וליה רוברטס (נולדה ב -28 באוקטובר 1967) בתלתליה החומים הארוכים והחתימים.

“ג’וליה כמעט לא זקוקה לי”, אומר מעצב השיער, סרג ‘נורמנט, על השיער המתולתל הטבעי של אוסקר.

באשר לאיפור, קראתי פעם ראיון קטן נפלא עם ג’נבייב הר, אמנית האיפור מניו יורק שמאחורי השטיח האדום הירוק של ג’וליה רוברטס. כמה נקודות עיקריות מתוך ראיון Elle מגזין שבו אתה יכול להשתמש בחיים שלך:

 • לשחק עם צבעים אייליינר. הר אומר שהיא מנסה חומה נחושת על העפעפיים העליונים של ג’וליה עם אניה זהב בתחתית. או שהיא עשויה לנסות אפור מעל עם אניה כסף מתחת. היא נוטה להשתמש בספינות עיפרון.
 • ג’וליה נראית נהדר עם שפה חיוורת. מר אדונים זה תמיד באמצעות שפתון אניה צבע של שפתו של אחד, מיזוג הקו פנימה (שפתון אניה עוזר שפתון “מקל”). ואז היא מחילה שפתון בהיר עם פופ של מבריק באמצע השפה.
 • עבור עין מעושנת מושלמת, מר מניות נהדר עצה אייליינר קוהל: אם העיניים קרובות, לצייר לצייר בקווים על העפעפיים העליונים והתחתונים, ומאפשר להם להיפגש על הפינה החיצונית של העיניים. בעיניים רחבות, יש שורות שמתאימות בפינות הפנימיות. עבור עיניים גדולות כמו של ג’וליה היא מביאה את הקווים יחד הן מבפנים והן מחוצה לה.

ראה: כיצד סלסול שיער: הסוד לסקסי, “Beachy” גלי

09
מתוך 24

רובין רייט (1966)

אָדוֹם הַחֲזֶה Wright

רובין רייט.
סטיבן לובקין / גטי

שון פן לשעבר, רובין רייט (נולד 8 אפריל 1966) סלעים את תסרוקת עצבנית כאן.

ראה: התספורת העצבים

10
מתוך 24

ג’ניפר אניסטון (1969)

ג 'ניפר Aniston

ג’ניפר אניסטון.
מייקל בוקנר / גטי

היא אהובתה של אמריקה ותמיד היתה ידועה בשערה המושלם בקנאה. ג ‘ניפר אניסטון (נולד ב -11 בפברואר 1969) יש התנדנד זה תספורת וסגנון במשך שנים.

ראה: תסרוקות ארוכות

11
מתוך 24

וינסה שו (1976)

Vinessa Shaw

וינסה שו.
פרדריק מ. בראון / גטי

אמרתי את זה מיליון פעמים באתר זה ואפילו כתבתי מאמר על זה, לראות את התסרוקת הכי מחמיא על כולם, אבל השיער באורך הכתף הוא פשוט אורך שיער מחמיא ביותר, על כל פנים ועל כל מרקמי השיער . זה חתך גדול על השחקנית וינסה שו (נולדה ב -19 ביולי 1976).

כך: 20 השנה הטובה ביותר כתפיים תסרוקות

12
מתוך 24

שרליז ת’רון (1975)

שרליז Theron in a new pixie

שרליז ת’רון בפיקסי חדש.
בכיוון השעון משמאל: ג ‘יי רונטס, מייקל סטיוארט, Mireya Acierto / Getty תמונות

מה שאני אוהב על pixie היא איך זה מביא תשומת לב למבנה עצם גדול, עיניים יפות ושפתיים מלאות.

זה המראה המושלם עבור מגמות, נשים קצרות, קטנטנות ונשים אשר רוק את המראה של אודרי הפבורן. זה עובד על שרליז ת’רון (נולד ב -7 באוגוסט 1975) בגלל מבנה העצם הגדול שלה. זה לא כל כך גדול על נשים כבדות – אם יש לך עקומות, אתה צריך עוד שיער על הראש שלך כדי לאזן את הגוף שלך.

Ee: 20 מדהים תסרוקות Pixie

13
מתוך 24

נעמי קמפבל (1970)

נעמי Campbell

נעמי קמפבל.
אנדרו ה ‘ווקר / גטי

היא שנויה במחלוקת כמו סלבריטאים, אבל נעמי קמפבל (שנולדה ב -22 במאי 1970) תמיד נראית מדהימה. אני אוהב במיוחד את התספורת הזאת עליה.

ראה: המפץ: 20 תסרוקות הגדול עם המפץ

14
מתוך 24

סופיה ורגארה (1972)

סופיה Vergara

סופיה ורגארה.
פסקל לה סגרטיין / Getty Images

זה גדול ומרפרף, אבל ככה אנחנו אוהבים את אישיותה של סופיה ורגארה (נולדה ב -10 ביולי 1972) … ושערה.

ראה: חום צבע שיער: השנה 20 hirstest תסרוקות

15
מתוך 24

כריסטי טורלינגטון ברנס (1969)

סלבריטאים מדהים מעל גיל 40

כריסטי טורלינגטון.
פרדריק מ. בראון על גטי

ראיתי את כריסטי טרלינגטון ברנס (2 בינואר 1969) בהמפטונס בקיץ שעבר (ופעם במידטאון מנהטן), והיא פשוט מדהימה באופן טבעי כפי שהיא מופיעה בדפוס.

ראה: כתף אורך שיער: 20 תספורות הלוהטים

16
מתוך 24

ניקול ארי פרקר (1970)

ניקול Ari Parker

ניקול ארי פארקר.
אלברטו א. רודריגז / גטי

אני מעריץ את התספורת הזאת על ניקול ארי פארקר (נולדה ב -7 באוקטובר 1970).

לִרְאוֹת: פיקסי שיער: 20 מדהים תסרוקות Pixie

17
מתוך 24

ג’ניפר לופז (1969)

ג 'ניפר Lopez in March 2013 at age 43

ג ‘ניפר לופז במרץ 2013 בגיל 43.
מייקל בוקנר / גטי

כמובן, ג’ניפר לופז (נולדה ב -24 ביולי 1969) נחתה ברשימה זו.

ראה: תסרוקות ארוכות

18
מתוך 24

קמרון דיאז (1972)

קמרון Diaz

קמרון דיאז.
טים ויטבי / Getty תמונות

כאשר קמרון דיאז (נולד ב -30 באוגוסט 1972) היה השיער הארוך שלה לחתוך לתוך זה bob, היא הדיווחים בכתה. היא כבר מגדלת את זה מאז, אבל זה הפך להיות מועדף שלי כי זה בולט בים של ידוענים עם שיער ארוך.

ראה: 20 בובס הלוהטים של השנה

19
מתוך 24

מוניקה בלוצ’י (1964)

מוניקה Bellucci

מוניקה בלוצ’י.
קרלוס אלווארז / גטי

מוניקה בלוצ ‘י (נולד ב 30 בספטמבר 1964) הוא סמל סקס איטלקי, אבל מה שאני הכי אוהבת עליה היא בוטה שלה. על פי ויקיפדיה, בשנת 2004, בהיותה בהריון עם בתה דווה, בלוצ’י הציבה בעירום את מגזין “Vanity Fair Fair” האיטלקי במחאה על חוקי איטליה, המונעים את השימוש בזרע התורם.

כמישהו עם הרבה חברים רבים שילדו תינוקות שנוצרו באמצעות זרע שנתרם, אני אומר “הידד!” לזה!!!

ראה: תסרוקות ארוכות

20
מתוך 24

קניה מור (1971)

קניה Moore

קניה מור.
ג ‘ייסון מריט / Getty תמונות

אם צפית עקרות הבית האמיתיות של אטלנטה, אתה יודע מי קניה מור (נולד 24 ינואר 1971). ואתה אולי תוהה איך היא עשתה את הרשימה. למען האמת, אני אוהבת את השיער שלה.

21
מתוך 24

פאולינה Porizkova (1965)

פאולינה Porizkova

פאולינה Porizkova.
מייקל לוקסיסנו / גטי

אני לא מוצא פאולינה Porizkova (נולד 9 אפריל 1965) מעניין במיוחד, אבל היא יפה במיוחד אז היא עשתה את הרשימה שלי.

ראה את הסוד לחוף, שיער גלי

22
מתוך 24

צ ‘ינג אורך & אוויר יבש

מילא Jovovich

מילה ג’ובוביץ.
פרדריק מ. בראון / גטי

 שיער ארוך כמו זה על מילה יובוביץ ‘(נולד ב -17 בדצמבר 1975) יכול להיראות מדהים על נשים עם לסת גדול צוואר ארוך. החתך הוא סופר אלגנטי על מילה. אם יש לך סנטר כפול או צוואר קצר, זה לא לחתוך בשבילך. לגדל אותו סנטימטר או 2 יותר מאשר הסנטר שלך.

23
מתוך 24

ג’וליאנה רנצ’יק (1974)

ג'וליאנה Rancic

ג’וליאנה רנצ’יק.
תמונות של גטי

כשגואיליאנה רנצ’יק (נולדה ב -17 באוגוסט 1974) חתכה את שערה הארוך והחתום על הקו הארוך הזה, התרשמתי. שיער ארוך יכול להיות תחזוקה גבוהה כי זה לוקח לנצח להתייבש יכול להיראות חולני כאשר לא מנוסח על בסיס יומי. לחתוך את זה מושלם עבור אמהות כי זה נראה אוויר טוב יבש, blown מיובש או אפילו משוך בחזרה לתוך זנב סוס מזדמנים.

A-line (הידוע גם בשם “בוב סיים”) הוא אופציה בוב פופולרי ארוך כי זה נותן סגנון ותחכום לחתוך משעמם אחרת. שאל הסטייליסטית שלך לחתוך את השיער שלך על סנטימטר קצר יותר בגב, ומאפשר לה בהדרגה לקבל יותר בחזית.

ראה: המגמה Long בוב הוא כאן כדי להישאר

24
מתוך 24

פנלופה קרוז (1974)

פנלופה Cruz

פנלופה קרוז.
מקס מאמבי / אינדיגו / גטי

פנלופה קרוז, שנולדה ב -28 באפריל 1974, היא סטינינר לטיני וראוי לכל היותר מ -40 רשימות.

הנה כמה מאמרים נוספים שתוכל לשקול:

 • האם תסרוקת שלך ואת האיפור הזדקנות אתה?
 • 10 תסרוקות זה גורם לך להיראות 10 שנים
 • 7 תרופות אנטי אייג ‘ינג דרמטולוגים נשבע על ידי
 • נשים מבוגרות איפור טיפים

No Replies to "סלבריטאים מדהים מעל גיל 40"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  37 − = 33