24 תסרוקות הגדול לנשים בשנות ה -60 לחייהם | insightyv.com

24 תסרוקות הגדול לנשים בשנות ה -60 לחייהם

גדול haircuts for women in their 60s

הוקסטון / ריאן ליס בעלים / Getty Images

אחרי 60 שנים ועוד, אתה כנראה יש מושג על מה התסרוקות נראה הכי טוב עליך. אבל לא נותנים חוקי היופי מיושן להכתיב איך אתה צריך ללבוש את השיער שלך. האמת היא שאתה תיראה יפה תספורת וצבע אתה נוח עם.

ישנם שני דברים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת תסרוקת: צורת הפנים שלך ואת מרקם השיער שלך. יש כמה תסרוקות שיתאימו יותר לשניהם. כדי לעזור לך למצוא מראה חדש, נחקור נשים יפות שמצאו סגנון שמחמיא את תכונותיהן להשראה.

02
של 25

גלן קלוז

גלן Close at the 70th Annual Golden Globe Awards

ג ‘ייסון Merritt / סגל / Getty תמונות

גלן קלוז (נולדה ב- 19 במארס 1947) לובשת את שערה כמה סנטימטרים מתחת לסנטרה, וזה מחמיא כמעט לכל הנשים. חתך זה עובד לה כי השיער שלה הוא עבה באופן טבעי וגלי, ולכן הוא מגיב היטב תלתל (אשר מוסיף גוף).

אם יש לך שיער ישר, חתך שנופל מתחת לסנטר יכול להיות מחמיא מאוד. אנו ממליצים בחום על “בוב ארוך”. רק לוודא שאתה מקבל כמה שכבות לחתוך או לשאול את מעצב אופנה עבור “A-line” לחתוך כלומר את הגב הוא קצר יותר מ הקדמי.

03
של 25

ברברה הרשי

ברברה Hershey

אלברטו א. רודריגז / גטי

ברברה הרשי (נולדה ב -5 בפברואר 1948) בהחלט נראית צעירה ממנה. היא גם הוכחה לכך שנשים בשנות ה -60 לחייהן יכולות ללבוש את השיער אם הן מתאימות לצורת הפנים ולמרקם השיער שלהן.

שיער ארוך הוא גדול על פני מרובע, עגול, בצורת לב. זה לא מחמיא על נשים עם פרצופים ארוכים כי זה יכול להפוך את הפנים מופיעים עוד יותר.

באשר מרקם השיער, עבה יותר גס השיער שלך, ככל שאתה יכול ללבוש את זה. אם יש לך שיער דק נוטה ליפול או צולע, אתה כנראה רוצה ללכת עם שיער קצר יותר. 

04
של 25

אלן בארקין

אלן Barkin at 2016 Tribeca Film Festival

איליה ס

אלן בארקין (נולדה ב -16 באפריל 1954) נראית נהדר עם כתף גלית באורך הכתף. זה אופנתי בקרב נשים עשורים ממנה, וזה מושלם עבור השיער שלה בסדר. החדשות הטובות ביותר הן כי אורך הכתפיים שיער יכול להיות מחמיא על כל צורות הפנים. 

05
של 25

מריה שריבר

מריה Shriver

קווין וינטר / גטי

למריה שריבר (נולדה ב -6 בנובמבר 1955) יש שיער גס ועבה. זה נראה נהדר בשכבות ארוכות כי מסגרת הפנים שלה ואת גל עדין בסוף מרכך אותו להפליא. אתה גם צריך להעריך את צבע השיער שלה. זה גוון מדהים של ברונדי (שילוב בין בלונדינית ברונטית).

 

06
של 25

קריס ג’נר

קריס Jenner

מארק דייוויס / גטי

Kris Jenner (נולד ב -5 בנובמבר 1955) הוא סמל בסגנון ולעתים קרובות שומר על קשר עם בנות מפורסמות באותה מידה. לעתים קרובות היא לובשת את השיער שלה בתוך פיקסי קצר עם הרבה נפח למעלה. זה סוד למשוך את זה קצר לחתוך עם פנים מעוגלות.

Pixies הם מאוד פופולרי בקרב נשים מבוגרות ויש הרבה כיוונים לקחת את הסגנון הזה. אם יש לך פנים עגולות, לשמור על הגוף על החלק העליון של הראש כדי להאריך את הפנים. זה נעשה לעתים קרובות עם הרבה שכבות ומוצרי שיער להוסיף נפח.

07
של 25

מרי סטינבורגן

מרי Steenburgen shoulder-length hair

ג ‘ון קופלוף / Getty תמונות

בנגס יכול לנגב שנים על פני, כפי שמעידים כאן על מרי Steenburgen (נולד 8 פבואר 1953). שכבות המסגרת שלה גם מוסיפות מגע צעיר והגלים הנחים על כתפיה מוסיפים את האלגנטיות.

08
של 25

אמיליו האריס

Emmylou Harris

ג ‘מאל הרוזנת / Getty תמונות

טאטוא, מטאטא בצד המכות כמו זמר Emmylou האריס (נולד אפריל 2, 1947) לובש הם גם מחמיא סופר. הם יכולים להסתיר מצח מקומטת, למשוך תשומת לב לעיניים, ולהוסיף עניין כמעט לכל תספורת.

09
של 25

דנה דילייני

24 תסרוקות הגדול לנשים בשנות ה -60 לחייהם

דנה דילייני.
פרייזר הריסון על גטי

אם אתה עושה לגדל את השיער שלך ארוך, לוודא שהוא בריא ואינו נופל. בקש שכבות ארוכות, אשר נותנים מרקם השיער ואת התנועה ולשקול צד חלק. דנה דילייני (נולד ב -13 במרץ 1956) תספורת וצבע היא דוגמה מושלמת איך למשוך אותו.

10
של 25

קארין רויטפלד

24 תסרוקות הגדול לנשים בשנות ה -60 לחייהם

קארין רויטפלד.
תמונות של גטי

פריז ווג עורכת קארין רויטפלד (נולד 19 ספטמבר 1954) הוא סופר אופנתי עם התספורת שלה mussy shag. היא נראית עצבנית, צוננת ומתוחכמת מאוד, למרות שבחרה ללכת עם מראה פחות מנוסח מאשר רוב הנשים בגילה.

11
של 25

ג ‘סיקה לנג

ג 'סיקה Lange

פרדריק מ. בראון / גטי

זוהי תסרוקת גדולה לכל אחד, לא משנה הגיל שלהם. ג’סיקה לאנג (נולדה ב -20 באפריל 1949) מראה שאתה לא צריך ללכת סופר קצר יום אחרי שאתה מכה בגיל מסוים.

הדבר החשוב הוא ללבוש את מה מחמיא לך, ואת אורך הכתפיים הוא מחמיא על כולם. לפני שגדל השיער שלך קצר יותר אתה צריך לשקול אם מרקם השיער שלך יכול להתמודד עם זה לחתוך. 

שיער מתולתל סופר צריך להיות ארוך יותר כי אורך שוקל את תלתלי. אם אתה הולך קצר, אתה יכול לקבל pouf. אם יש לך שיער דק, שטוח, אתה צריך גוף, אז לשאול את מעצב אופנה לחתוך כמה שכבות.

12
של 25

כריסטין ברנסקי

24 תסרוקות הגדול לנשים בשנות ה -60 לחייהם

כריסטין ברנסקי.
רובין מרצ’נט עבור גטי

בלוטות ארוכות מחמיאות על נשים בכל הגילאים ועם כל צורות הפנים. זה בוב ארוך על כריסטין Baranski (נולד ב -2 במאי 1952) הוא אחד מאותם סגנונות ללכת כי כל אישה יכולה לשלוף. זה קלאסי אבל כיף מדגיש שלה באמת להשוויץ הגלים ואת שערה מאוד סמיך.

13
של 25

דיידר הול

דיידר Hall

ג ‘סי גרנט / Getty תמונות

אם אתה רוצה לשמור על השיער שלך יותר, כמו שחקנית Deidre הול (נולד 31 אוקטובר 1947) יש, אתה רוצה את מעצב אופנה לחתוך בשכבות. שכבות להוסיף תנועה הנדנדה לתספורת. רק לוודא את השכבות הן יותר ולהתחיל את הסנטר או ליד זה כדי לשמור את המראה המודרני.

14
של 25

אופרה ווינפרי

אופרה Winfrey

ג ‘פרי מאייר / Getty תמונות

רק בגלל שאתה מבוגר, זה לא אומר שאתה לא יכול ללבוש קוקו צעיר. אופרה ווינפרי (29 בינואר 1954) מסתלקת עם אחד והיא משלימה את המראה שלה עם משקפיים מדהימים.

15
של 25

רוזאן בר

רוזאן Barr

פרייזר הריסון / גטי

ייתכן שיהיה קצת אפור, לא אפור, או שאתה יכול להיות כל אפור. איך להתמודד עם זה תלוי בך. יותר נשים חובקות את שערן האפור ומאפשרות לו לגדול לתוך מה שהיה אמור להיות טבעי.

זה תסרוקת בוב על רוזאן בר (נולד ב -3 בנובמבר 1952) הוא מחמיא על פניה עגולים צורה. זה נהדר עם המפץ הגורף וצבעים אפורים נפלאים לאורך השיער שלה.

אם אתה רוצה צבע שיער אפור, יש לך כמה אפשרויות. הולך כהה יותר עשוי להיות קשה יותר לשמור על שיער בלונדיני blends עם אפור כפי שהוא גדל פנימה אבל אם מעולם לא היית בלונדינית, צבע לא יכול להתאים לך. במקרה זה, אתה יכול לבחור עבור נחושת או צל שוקולד עשיר.

16
של 25

סוזן סרנדון

סוזן Sarandon

ג ‘ייסון מריט / Getty תמונות

חשוב לאמץ את המרקם הטבעי שלך כמו סוזן סרנדון (נולד ב -4 באוקטובר 1946). יש לה שיער גלי טבעי שהיא לא מנסה ליישר עם מכה יבשה ופלדה שטוחה. התוצאה היא יפה למדי.

17
של 25

פאטי סקיאלפה

24 תסרוקות הגדול לנשים בשנות ה -60 לחייהם

פאטי סקיאלפה.
לארי בוסקה עבור גטי

זה נראה על מוזיקאי (אשתו של ברוס ספרינגסטין) פאטי Scialfa (נולד ב -29 ביולי 1953), לוקח שנים את מבטה. היא לובשת את שערה כגיל בן 20, אבל הפוני הארוכים, המכווצים בצד, מרככים את המבט. זה ממש מדהים.

18
של 25

סוזן לוצ’י

24 תסרוקות הגדול לנשים בשנות ה -60 לחייהם

סוזן לוצ’י.
רובין מרצ’נט עבור גטי

אם יש לך שיער יבש שיכול להגיע רכה, ללכת עם זה כמו סוזן Lucci (נולד ב -23 בדצמבר 1946) עושה. הכרך הוא סופר מחמיא וגלים ופצעים דקים מסדרים את פניה הארוכות בצורה מושלמת.

19
של 25

בוורלי ג’ונסון

24 תסרוקות הגדול לנשים בשנות ה -60 לחייהם

בוורלי ג’ונסון.
קווין וינטר עבור גטי

ארוך, שופע, יפה. בוורלי ג’ונסון (נולד ב -13 באוקטובר 1952) מראה כי אתה יכול להיות שיער ארוך יפה אחרי גיל 30. המפתח הוא בריאות השיער שלך. אל תפחדו לקבל הרחבות שיער (אשר ג ‘ונסון ספורט כאן) כדי להפוך את השיער שלך מלא ו lushher.

20
של 25

אלפר וודארד

אלפר Woodard

סטיבן לובקין / גטי

אלפר וודארד (נולד ב -8 בנובמבר 1952) לובש מראה גדול, נועז ויפה עם תלתלים נפלאים. זה מבולגן אבל מעוצב סופר חמוד. הדגשים האדומים בשערה השחור באמת מוסיפים מראה צעיר לסגנון ההנאה שלה.

21
של 25

מריסה ברנסון

24 תסרוקות הגדול לנשים בשנות ה -60 לחייהם

מריסה ברנסון עם שיער מתולתל, שיער שמאלי וישר, נכון.
תמונות של גטי

מריסה ברנסון (נולדה ב -15 בפברואר 1947) מציגה שתי מראות שונות, אחת טבעית ואחת הזדקפה. שניהם נראים נהדר, אבל זה מוכיח שאתה לא תקוע עם מרקם אחד. אם אתה מוכן לקחת סיכון, הראש לסלון ולראות איך מרקם שונה נראה לך.

22
של 25

אנה וינטור

24 תסרוקות הגדול לנשים בשנות ה -60 לחייהם

אנה וינטור: 2 יריות של בוב המפורסם שלה.
משמאל: מארק רוברט מילאן ודוד מ. בנט עבור גטי

אנה וינטור (נולדה ב -3 בנובמבר 1949) יש לה אותו תספורת במשך עשרות שנים. זה נראה נהדר שלה והיא ללא ספק נוח מאוד עם זה. 

זהו בוב אורך הסנטר הקלאסי זה לחתוך לאורך אחד. זה מושלם עבור השיער שלה ישר מסגרות פניה היפות. בנוסף, זה באמת מראה את הצוואר הארוך, אלגנטי שלה.

 

23
של 25

ג ‘יין סימור

ג 'יין Seymour, celebrity mother of twins

מייקל טולברג / גטי

ג’יין סימור (נולדה ב -15 בפברואר 1951) לובשת את שערה הארוך. זה סוג של הסימן המסחרי שלה וזה עובד להפליא עליה. כל כך הרבה בשביל הכלל שאישה לא צריכה ללבוש את השיער שלהם הרבה אחרי 55.

החבטות העבות והקהות שלה הן השלמה מושלמת לאורך גם כן. הם מסגרת פניה ואת השכבות בקושי מוסיפים מספיק נפח מספיק לשיער ישר.

24
של 25

ג’ולי וולטרס

ג'ולי Walters

דני מרטינדייל עבור גטי

זה חתך על השחקנית ג ‘ולי וולטרס (נולד ב 22 פבואר 1950) הוא מחמיא, עצבני, סופר מגניב. זה מוכיח שאתה יכול ללכת קצר, ועדיין להפגין אישיות קטנה. מאז זה נשאר די מסובך, זה גם אחד התספורות קצרות הקלה לשמור על היומיום.

25
של 25

אוליביה ניוטון-ג’ון

אוליביה Newton John

פול Archuleta / Getty Images (משמאל) ג’ון Sciulli / Getty Images (מימין)

אוליביה ניוטון-ג’ון (נולדה ב -26 בספטמבר 1948) לבשה מראה רב לאורך השנים והיא עדיין נראית מדהימה. היא גם מדגימה את הרבגוניות של חתך אורך הכתף. יום אחד אתה יכול ללכת ישר הבא להוסיף תלתלים יפה, יפה.

No Replies to "24 תסרוקות הגדול לנשים בשנות ה -60 לחייהם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    42 + = 49