20 תלבושות מושלם עם חולצה לבנה בחצאית | insightyv.com

20 תלבושות מושלם עם חולצה לבנה בחצאית

יש כמה חתיכות מלתחה שאנחנו מסתמכים על יותר מאשר את החולצה הלבנה המקושטת הלבנה. בין אם כותנה חדה, פשתן מגניב, או משי רך, צללית המותאמת שלה מוסיפה מראה מודרני, שיק מודרני לתלבושות שלנו. את הכפתור הלבן הקלאסי הוא צדדי – בדיוק כמו מתאים למשרד כמו בסופי שבוע מזדמנים או לצאת בערב. לכן זה גם סגנון רחוב אהוב. ערכנו את בגדי הסגנון האהובים עלינו ברחוב עם חולצה לבנה כדי לעורר אותך ללבוש את זה ללכת לארון חתיכת בארון היומי שלך.

רְחוֹב style in white coat and puffer jacket

חולצה לבנה וג ‘ינס שחור נראה רענן כאשר אתה מוסיף ז’ קט צבעוניים.
כריסטיאן ויריג / גטי

לפעמים, כל מה שנדרש כדי להעלות את התלבושת הקלאסית ולהפוך אותו נראה מיוחד היא תוספת של חתיכה אחת על המגמה. הנה מראה בסגנון רחוב שמתחיל עם מכנסי ג’ינס שחורים וחולצה לבנה בסיסית, ואז מקבל דחיפה מודרנית להפליא עם תוספת של המעיל החורף האהוב השנה, המעיל נפוח. ללבוש בחגורת מעצבים ובנעלי קרסול שחורות מבריקות, כמו בתמונה, בסגנון האופטאון. לחלופין, אתה יכול ללכת עם נעלי ספורט בסיסיים עבור סוף סוף נראה unstudied.

02
של 20

מפלצת סקסית בחולצה לבנה

רְחוֹב style in white shirt and skirt

תלבש חולצה לבנה לתוך מיני סקסי למראה לילה.
תמונה 4 מתוך: מלודי ינג / גטי /

ההלבשה היה מגמה ענקית השנה, מאתגר את אלה מאיתנו שאוהבים להסתכל אופנתי, אבל נוטים יותר צנועות ההלבשה. הנה דוגמה מצוינת איך אתה יכול ללבוש את המגמה העצומה להיראות סקסי, בלי להרגיש כאילו אתה מראה יותר מדי. חולצה לבנה דלילה שחוקה מעל חזייה (או קמיסולה עבור צנוע יותר) הוא התאמת התלבושת המושלמת עבור חצאית מיני תחרה ומגפי עור גבוהים.

03
של 20

השמלה דאונטאון בחצאית ג ‘ינס

רְחוֹב style in white shirt and denim shorts

לבוש בג’ינס מיני חצאית תלבושת עם חולצה לבנה קלאסית.
תמונות של באני / גטי

הנה תלבושת גדולה עבור ימים חמים כאשר אתה הולך בראנץ ‘עם הבנות, או רוצה להיראות נהדר עבור יום בילה קניות במרכז העיר. כל שעליך לעשות הוא להכניס את החולצה הלבנה של הנשים הקלאסיות לחצאית המינימה האהובה עליך, וללבוש עם זוג חמוד של סנדלים שטוחים ומצמד גדול מספיק כדי להחזיק את עיקריך.

04
של 20

סגנון בולט בפסים

רְחוֹב style outfit in white shirt and striped skirt

פסים מודגשים מובאים לכדור הארץ בחולצה לבנה קלאסית.
תמונות של באני / גטי

כאשר אתה לובש אופנה בהירה, נועזת או אחרת ייחודית, זה חכם כדי לסגנו את זה עם יסודות כי לא יתחרו על תשומת הלב. כאן, חצאית פסים אופנתי מאוזן על ידי חולצה פשוטה לבן, כפתור למעלה ונעלי בסיס. סגנון זה עם תיק מזדמנים סיכה חמוד על הצוואר, כפי שתואר, עבור סגנון twee מקרין הנוער. לחלופין, השאירו את הכפתורים העליונים של החולצה הפושטת ולובשים עם מצמד עירום וסנדלי זהב, למראה נשי יותר.

05
של 20

תלבושת אלגנטית בשחור לבן

רְחוֹב style black and white outfit

שחור לבן אופנתי בכל רחבי חולצה לבנה ומכנסיים שחורים.
קירסטין סינקלר / גטי

אם אתה חושב רק לחכות צוות צריך ללבוש מכנסיים שחורים העליון לבן למסיבה, אנחנו כאן כדי לאתגר אותך לחשוב שוב. כפי שתואר כאן, אתה יכול ליצור בגד אלגנטי להפליא אלה מפריד, כל עוד אתה מקבל את הפרופורציות בדיוק. הנה, חולצה לבנה עם פירוט מיוחד על הזרועות ואת שולי, הוא תחוב בחוזקה לתוך זוג מכנסיים שחורים גבוהה המותניים להראות את הקימורים שלך ואת המותניים. סנדלים סטרפטי לתת לך דחיפה בגובה, לבן הוספת סקסיות זה אופנתי, אופנת ערב יעיל.

06
של 20

Pin-up נקודות פולקה נקודות

רְחוֹב style date outfit

תאריך מוכן נקודות פולקה וחולצה לבנה.
טימור עמק / גטי

אנחנו אוהבים את התלבושת בסגנון רחוב מקסים זה יעבוד בדיוק כמו גם עבור המשרד, כמו ביום היום. חולצה לבנה קלאסית זוגות עם חצאית פלרטטנית, A- קו, כהה נקודות פולקה, עבור התלבושת כי הוא יפה כמו שזה מלוטש. ללבוש את זה עם נעליים אדומות ושפתון בהיר, כפי שניתן לראות כאן, עבור פופ של סיכה למעלה בסגנון זה עובד באופן מושלם עם נקודות פולקה.

07
של 20

ללא שם: מראה- waist-flaunting

אִשָׁה in belted white shirt and plaid coat

סגנון רחוב אופנתי בחולצת כפתורים לבנה.
קירסטין סינקלר / גטי

הנה נוסחה אופנתית חסין משמעת עבור משיכת יחד מפריד בסיסי, ויצירת תלבושת אופנתית באופן מיידי. חולצה לבנה ארוכה שחוקה כפופה כלאחר יד, מקבל מכורבל עם חגורה גמישה ומסוגננת כדי להדגיש את הצבע הדק ביותר שלך כאשר אתה לובש מכנסיים שחורים קלים. הוסף מעיל עם מרקם ותיק ידני, כפי שתואר כאן, ואתה מוכן לכל דבר, החל מפגישות לקוח ועד לפתיחת גלריה.

08
של 20

שיק סוף שבוע בג ‘ינס

סוף שבוע outfit in jeans and white shirt for women

חליפת סוף שבוע מושלמת בג’ינס וחולצה לבנה.
טימור עמק / גטי

מאז החבר ג ‘ינס המגמה עשה את התזה הגדולה המקורית בעשור הראשון של המאה הזאת, סגנון דנים זה היה מצרך של סגנון מפורסם אופנה בלוגים. נחשב ארוך בארון בסוף השבוע חיוני, ג’ינס החבר הם מפתיע קל להתלבש, תלוי איך אתה בסגנון אותם. הנה, זוג מזדמנים של מכנסי ג’ינס בסוף נראה משוך, כאשר זיווג עם מקופל, חולצה לבנה קלאסית ומעיל קטיפה מפואר. Chunky המגפיים הקרסוליים השחורים ואת תיק עור גדול גם להוסיף פולנית לתלבושת סוף שבוע מזדמנים בג ‘ינס.

09
של 20

תלבושת סגורה לתאריכים

רְחוֹב style woman in pants and white shirt

ללבוש חולצה יפה מכופתרת לתוך מכנסיים מלוטשים לפגישה.
טימור עמק / גטי

ההלבשה עבור תאריך לא חייב להיות על מראה העור. אם אתה לא מאמין לנו, תסתכל על זה מכוסה תלבושת לילה תאריך זה בטוח להפוך ראשים. חולצה לבנה ארוכה עם שרוולים יפים מכופפת במכנסי זמש צנומים, מכווצת במותניים בחגורה. לשנות את הארנק ונעליים כדי להפוך את התלבושת מרגיש מלוטש יותר או סקסי. תלבושת זו גם עובד היטב עבור ארוחת ערב אלגנטית או מסיבת הערב.

10
של 20

ארוך על תלבושת ארוכה

רְחוֹב style in a maxi skirt

ללבוש חולצה לבנה רכה עם חצאית מקסי מקסימה.
כריסטיאן ויריג / גטי

אנחנו אוהבים רוטב ארוך לאורך זמן, כדי ליצור צללית גבוהה ורזה. בתלבושת קלילה זו, קלילה, אדומה ולבנה, תחובה חולצה לבנה רכה עם שרוולים ארוכים לתוך חצאית מקסי מהודרת, כדי ליצור מראה מאורך שנמשך במשך ימי הקיץ. אביזרי אדום דובדבן שרשרת ארוכה, חרוזים להוסיף נחמד נוסף אבא של צבע.

11
של 20

סגנון Preppy ב Plaid

אִשָׁה in white shirt and plaid skirt

Prepy שיק ב משובצת.
פבלו קואדרה / גטי

סגנון בית הספר הישן preppy (חושב ראלף לורן) אף פעם לא ממש יוצא של אופנה. אנחנו אוהבים את האופן שבו נראית חולצה לבנה אופנתית, כשהיא מכורבלת בחצאית פריך ארוכה. מעיל זית, שקית זמש אדומה ועקבים בעירום הם אביזרים מושלמת עבור בגד זה אופנה הסתיו שפועל למפגש ההורים או בסוף השבוע antiquing.

12
של 20

בגד אופנתי עבור המשרד

אִשָׁה wearing a pencil skirt and white shirt

תלבש חולצת כפתורים לבנה בחצאית עיפרון בשביל המשרד.
טימור איק / גטי

המשרד מלוטש ההלבשה קורא חתיכות ארון קלאסי, כי אתה יכול סגנון לעשות משלך. חולצת כותנה חדה, לבנה, מכופתרת, היא פריט הלבשה חיוני ללבוש לעבודה. זוג אותו עם חצאית עיפרון יעיל, אביזרי עור באיכות גבוהה ותכשיטים מינימלי עבור אפקט פשוט, שיק שייקח אותך מפגישות הלקוח לסיעור מוחות הפעלות מצגות.

13
של 20

תאריך לילה התלבושת

אִשָׁה wearing white shirt and floral skirt

יצירת מראה גרפי עם חצאית מודפסת משולבת חולצה לבנה.
מרילין סמית ‘/ גטי

הנה איך אתה יכול סגנון חולצה לבנה קלאסית של נשים כדי להיראות ימין עבור לובש על תאריך. חולצת כפתורים לבנה דקיקה, נראית סקסית באופן חיובי, כשהיא מחופשת לחצאית גרפית בתבנית פרחונית מודרנית, במיוחד כאשר אתה פותח את הצוואר. תלבש את התלבושת המבריקה והמפתה הזאת עם עקבים גבוהים ונוקשים, כמו בתמונה, וואו זה מישהו מיוחד על תאריך לילה.

14
של 20

חצאית זוהרת ותלבושת חולצה לבנה

אִשָׁה in white shirt and beaded skirt

ראש בבוהן לבן הולך מתלבש עם חצאית חרוז.
אדוארד ברתלוט / גטי

סגנון איקונים ועורכי אופנה לעתים קרובות לערבב זוהר, high-end מלתחה חתיכות עם הזמן נבדק הקלאסיקה, כמו הנוסחה חסינה בפני תקלה עומד מן הקהל באירועים dressier ואירועים. הנה, חולצת כותנה לבנה בסיסית היא תחוב לתוך חצאית חרוז מפואר, יצירת תלבושת glam המודרנית אתה יכול ללבוש כמעט בכל מקום. אתה יכול לשמור את התלבושת הזאת מקורקע על נעלי, כפי שתואר כאן, או להוסיף עקבים גבוהים עבור מראה אלגנטי יותר.

15
של 20

איך ללבוש חצאית עור לעבוד

אִשָׁה in white shirt and leather skirt

חולצה לבנה מוסיפה תחכום לחצאית עור.
דניאל צוצניק / גטי

האם יש לך חצאית עור בארון שלך, כי לא רואה יותר מדי יום? להחיות את מלתחה זו מלתחה ללבוש אותו למשרד, כאשר אתה זוג עם חולצה לבנה קלאסית של נשים תיק איכותי.

16
של 20

ראש לתלבושת לבן אצבע

את כל white outfit street style

רחוב בסגנון בראש עד לבן אצבע.
אדוארד ברתלוט / גטי

ללבוש לבן היא דרך מצוינת להיראות לבוש, גם כאשר אתה לובש מפריד מזדמנים. הנה, כותנה לבנה העליון מכנסיים פשתן רך הם שכבות מתחת מעיל לבן באורך הירך, עבור תלבושת קיץ קל שיכול לקחת אותך מן המשרד עד היום בלילה.

17
של 20

עיר שיק במכנסי עור

אִשָׁה in leather pants and white blouse

ללבוש חולצה לבנה עם מכנסי עור עזים.
כריסטיאן ויריג / גטי

רוצה להיראות מיד עצבני לבוש אירועים? אופנה זה, קדימה, סגנון הרחוב התלבושת הוא כל כך קל למשוך יחד, יהיה לך טון של זמן שנותר לעשות את האיפור ואת השיער. התחל עם חולצה לבנה נפוחה, מתאימה אותו עם מכנסי עור הדוקים. הוסף זוג של עקבים גבוהים המושכים את העין ואת תיק אופנתי, ואתה מוכן לקחת על עצמו את העולם (או את השעה קוקטייל).

18
של 20

לבוש בתלבושת סוף השבוע במכנסיים

רְחוֹב style in shorts and white shirt

ללבוש חולצה לבנה קלאסית עם מכנסיים קצרים גבוהות.
טימור עמק / גטי

מכנסיים הם מצרך קיץ, כי הם לעתים קרובות נחשב כמו רוטב מזדמנים, אבל אין שום סיבה שאתה לא יכול ללבוש אותם לאירועים קיץ dressier, כגון מוזיאון מקפץ או בראנץ ‘עם ההורים. הצג את הצורה שלך להיראות קלאסה במכנסיים קצרים מותניים גבוהה, על ידי התאמת אותם עם חולצה לבנה תחוב. שרוולים ארוכים של החולצה מציעים איזון לרגליים יחפות בתלבושת זו, ההלוואות לך פולנית וסגנון.

19
של 20

חליפה רשלנית לעבודה

רְחוֹב style woman in pantsuit

חליפת מכנסיים עם חולצה לבנה.
קירסטן סינקלר / גטי

אחד הדברים נפלא על בגדי עבודה של נשים עכשיו הוא מגוון של צלליות יש לנו לבחור. כאן, חליפה אופנתית, רשלנית, נראית אפורה עוד יותר נשי, עם תוספת של חולצת פרפר של הכוס בלבן.

20
של 20

תלבושות סוף שבוע ספורטיבי

אִשָׁה in white shirt and striped track pants

ללבוש חולצה לבנה עם מכנסיים לעקוב אחר סגנון מגניב.
כריסטיאן ויריג / גטי

מגמת בגדי האופנה היא ענקית כעת. בעוד שאתה יכול בקלות ללבוש זוג אופנתי בצד פס מסלול מכנסיים עם tee slouchy, למה לא לקחת את הדברים חריץ? יצירת סגנון רחוב ראוי לחפש בסופי שבוע ימים מזדמנים, ולהתבלט הקהל זמן בראנץ ‘, כאשר אתה מתאים תחתית ספורטיבי עם חולצה לבנה קלאסית, כפי שתואר כאן.

No Replies to "20 תלבושות מושלם עם חולצה לבנה בחצאית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    23 + = 28