17 התספורות פיקסי מדהים על נשים מעל 50 – insightyv.com

17 התספורות פיקסי מדהים על נשים מעל 50

Friday
מתוך 17

אלה סגנונות קצר נראה נהדר על נשים בכל הגילאים

עמרה Faye Wright

מייקל סטיוארט (l) וסטיב מאק (r) עבור Getty Images

את pixie הוא אחד hirstest hairstyles. זה flatters רוב צורות הפנים, עובד עם כמעט כל מרקמים שיער, טוב יותר, זה נראה נהדר על נשים בכל הגילאים, אם אתה 15 או 80.

אנחנו הולכים לחקור כמה תסרוקות פיקסי פנטסטי על נשים מבוגרות. הם כוללים עצב, כמו גם קלאסי pixies ואנחנו גם יעזור לך להבין אם תסרוקת פיקסי יעבוד עם התספורת שלך ואת מרקם השיער.

שמור את הטיפים האלה בראש לפני שאתה קופץ על העגלה פיקסי:

 • האם האישיות שלך מתאימה לחתך הזה? קיצורים קצרים כגון אלה מזמינים תשומת לב. אם אתה מהסוג שמסתתר מאחורי השיער שלה או לא אוהב תשומת לב, לחשוב פעמיים לפני להכות את הסלון.
 • האם אכפת לך לביקור בסלון? אם לא, פיקסי לא יכול להיות בשבילך. זה אחד הקיצוצים תחזוקה גבוהה ביותר. אתה צריך לקצץ כל ארבעה עד שישה שבועות כדי לשמור על השיער שלך נראה טרי.
 • האם אתה לוקח סיכון? אם בסופו של דבר אתה לא נהנה התספורת שלך, זה עלול לקחת חודשים או אפילו שנים לגדול בחזרה.
 • אם אתה מטבעו סיכון averse, אז שקול מקבל shag או bob לחתוך הראשון לפני הולך כל הדרך עד קצר קצר לחתוך.
02
מתוך 17

מרקם השיער הטוב ביותר

פֵיָה haircut

פול Archuleta / תורם

Pixies יכול לעבוד על כל textures שיער, אפילו שיער מתולתל. עם זאת, שיער סופר מתולתל עלול לקבל קצת משוגע כפי שהוא גדל החוצה כאשר זה לחתוך סופר קצר. התייעץ עם מעצב אופנה שלך לפני שהיא חוטפת ולוודא השיער שלך יכול לקחת את הסגנון הזה מבלי לפנות טון של מוצרי סטיילינג.

03
מתוך 17

פיקסי עבור כל צורות פנים

ג'יימי Lee Curtis

ג ‘ייסון LaVeris / תורם

כמעט כל תסרוקות פיקסי נראית נהדר על פרצופים אליפסה, מרובע, בצורת לב. זה סגנון מסוים נראה נהדר על צורות פנים עגולות כי זה מוסיף להרים בחלק העליון של הראש, אשר מאריך פנים עגולות.

“כל הקטעים הקטנים האלה עוזרים להדגיש את עצמות הלחיים והעיניים, זה כמעט כאילו אתה בונה עצמות לחיים עם החתך הזה”, אומר הסטייליסט ג’ימי פול מגזין Allure.

זה נראה עובד הכי טוב על נשים קטנות עם שיער גלי או ישר. החתך יכול לעשות פרצוף ארוך להיראות אפילו יותר מלבני.

04
מתוך 17

סוגי גוף ופיקסיסים

סינדי Leive, editor of Glamour Magazine

לארי Busacca (l), לורה Cavanaugh (מ ‘) עבור Getty Images

סוג הגוף שלך ממש חשוב כשמדובר אם או לא היית נראה טוב בפיקסי. הנה כמה הנחיות בסיסיות על מי נראה טוב pixie:

 • נשים עם צוואר ארוך, אלגנטי.
 • נשים קטנות, רזות כמו מגזין זוהר עורך סינדי לייב גם נראה נהדר לחתוך זה (חושב “Amelie”).
 • נשים גבוהות, רזות, מסוגלות לסלק את החתך הזה (תחשוב שצ’רליז ת’רון, ג’יימי לי קרטיס ואודרי הפבורן, שהיתה גבוהה להפליא ליום שלה). אם אתה גבוה יש דמות נערית, ייתכן שתרצה משהו עם גוף יותר פיקסי.
 • אם אתה נושא משקל נוסף ויש לך גולגולת קטנה, פיקסי אולי לא מתאים לך. אתה גם רוצה נפח יותר למעלה כדי לאזן את הגוף מתחת לצוואר.
 • כמה מומחים טוענים נשים עם פנים עגולות לא צריך ללבוש פיקסי, אבל זה לא נכון. נשים מדהימות רבות עם פרצופים עגולים ללבוש pixies, אז אל תיתן לאף אחד להגיד לך אחרת.

בסופו של דבר, הכללים נועדו להיות שבור, אז אל תדאג אם מישהו אומר לך פיקסי לא ייראה טוב לך. החלק החשוב ביותר הוא שאתה אוהב את זה. אם אתה לובש את זה בביטחון, אתה תיראה נהדר.

05
מתוך 17

פיקסי אחד, שני מבטים

דניס Welch

Karwai טאנג (l) ו מקס Mumby / אינדיגו (r) עבור Getty Images

פיקסי התספורות לחבק את הגולגולת נראית נהדר על כמה נשים, אבל לא כולם. אם אתה רוצה מראה עצבני, לתת את השיער שלך באמצעות מרקם באמצעות pomade או דפוס להדביק כדי לקבל מראה קוצני, מגניב כמו שיער של דניס וולש בצד ימין. 

פיקסי עם חבטות ארוכות יותר מאפשרות גמישות רבה יותר בסטיילינג. לקבלת מראה אופנתי מאוד אופנתי, כמו השיער של Welch בצד שמאל, ללבוש את הקישוטים שלך קצת יותר, כך שתוכל לצחצח אותם בחזרה או קדימה.

06
מתוך 17

פיקסי סופר עצבני

ג'ודי Dench

מייק מרסלנד / תורם

תסרוקת זו על ג ‘ודי דנץ’ הוא עצבני וקריר. ובכל זאת, זה יכול להתאים לאישה בגיל 15, 25, 40, 65, או 85. פלוס, זה נראה מדהים עם שיער אפור שלה באופן טבעי.

יותר ויותר נשים הן חובקות צבע שיער אפור שלהם ויש סיבות רבות כדי לאפשר את השיער שלך ללכת. אם יש לך צבע אפור מדהים באופן טבעי לא רוצה את הטרחה ואת ההוצאות של כיסוי אפור, זה אפשרות מצוינת בשבילך. אולי אתה רק רוצה לאמץ את החיים כפי שהוא מתפתח, קמטים, שיער אפור, וכל.

07
מתוך 17

פיקסי סופר אופנתי

טבתה Coffey in her signature platinum pixie

בק סטאר (l) ו אסטריד Stawiarz (r) עבור Getty תמונות

יש הרבה מה לאהוב על pixie בטלוויזיה כוכב Tabatha Coffey. פיקסי הוא מבט החתימה שלה וזה מושלם עבור תפקידה כדמות חזקה. היא מאיימת והפיקסי מתאים לאישיות שלה יפה.

זה אחד יש גם ארוך, בצד נסחף המפץ. זה נותן לה טון של גמישות כשמדובר סטיילינג, על פי הסטייליסט Anh Co טראן ב מגזין Allure.

“שמירה על זה יותר על הדף נותן לך את זה צדדיות לטאטא אותו בצד, חלק זה באמצע, למשוך אותו בחזרה, או ליצור גלים,” אומר Co טראן. “זה גם מחמיא כמעט לכולם, אתה יכול לשחק בלסת מרובעת או בפנים עגולות”.

08
מתוך 17

חתכים פאנקי חייב להתאים את האישיות שלך

אנג'לה Bassett

תמונות של גטי

מי יכול ללבוש את המראה הזה? כל מי שיש לו אומץ, באמת. חתך זה יותר על היחס מאשר את צורת הפנים שלך, על פי הסטייליסטית מאט Fugate של אתר האינטרנט של גלו.

חתך זה עובד הכי טוב על שיער גס, עבה. שיער יפה יהיה פשוט שטוח ללא סיוע של טון של מוצר סטיילינג. סטייליסטית טובה היא מיומנת תסרוקות פאנקי ויודעת לעקוב אחר הצורה של הראש שלך ולא רק את צורת הפנים שלך בעת חיתוך קצר, עצבני סגנון.

09
מתוך 17

הימנע ראש קסדה

אִשָׁה with short brown hair

kupicoo / Getty תמונות

פיקסי לא עובד גם על שיער יפה, ישר כי השיער נופל קרוב מדי הקרקפת, נראה קצת כמו קסדה. הסוד להימנע מכך הוא להוסיף גוף הדורש את מוצרי השיער הנכון במהלך stying.

10
מתוך 17

צדדים

אִשָׁה with side swept bangs

גרהילדה סקוברן / Getty Images

שרון סטון מראה תסרוקת קצרה שכוללת גם חבטה. המפץ נהדר עבור נשים מבוגרות כי הם יכולים לקחת שנים את המראה שלך, והם מביאים את תשומת לב התכונות הטובות ביותר שלך. הם יכולים להיות תחזוקה גבוהה, עם זאת, כי אתה צריך לחתוך אותם כל כמה שבועות.

11
מתוך 17

פיקסי קצר, עצבני

קריס Jenner

דייב י. הוגאן וקרוואי טאנג / גטי

זה לוקח “חוצפה” כדי לקבל תספורת סופר קצר, עצבני. Kris Jenner בהחלט יש את זה ואת התוצאות הם מאוד מגניב. זה אפילו יש תחכום נהדר עם המפץ חלקלק בחזרה. זה אחד גם די תכליתי בגלל המפצים ניתן משוחק על המצח כדי לרכך את המראה.

12
מתוך 17

מקסים, פשוט פיקסי

טילדה Swinton

אנתוני הארווי / תורם / Getty Images

פיקסיסים הם חתכים נפלאים, והם לא צריכים להיות משעממים. יש את החלק העליון של התספורת יותר מאשר הצדדים, החלקלק אותו בחזרה, או ללבוש פוני ארוכה.

החתך של טילדה סווינטון עובד ממש טוב עם האיפור שלה בקושי. זה מקסים ופשוט הוא אחד הפיקסים הקלה ביותר לשמור.

13
מתוך 17

סופר קצר ו עצבני

אנט Bening

אקסל / באואר-גריפין / תורם / Getty Images

אנט בנינג יש פיקסי נהדר עם הרבה חיים ונפח. זה נראה messier הוא הירך די קל בסגנון. כל שעליך לעשות הוא להוסיף מוצר אור בבוקר ו muss אותו. זה מבטל את האפשרות של יום שיער רע.

בנוסף, זה אורך טוב אם אתה לא בטוח אם אתה צריך ללכת קצר. זה לא כל כך קצר, כי תצטרך לחכות זמן רב עד שזה יגדל לתוך bob. אם אתה רוצה לבדוק את המים על פיקסי, זה בחירה טובה.

14
מתוך 17

שיקולי איפור

אִשָׁה with pixie haircut on red couch

כריסטופר ברנרד / גטי

אתה עשוי לגלות כי אתה צריך לשנות את האיפור שלך כאשר אתה מקבל תספורת פיקסי. הפנים שלך מוצגים, אז אתה מושך תשומת לב עם תספורת עצבנית שלך. אתה עלול למצוא את זה הכי טוב ללכת עם שפת מודגש (ורוד בהיר או אדום) או עין נועזת (ריסים ארוכים צבע עיניים מדהימים).

15
מתוך 17

משקפיים נהדרים עם פיקסי

אִשָׁה with glasses at desk

תומאס ברוויק / גטי

רק בגלל שאתה “אישה בגיל מסוים”, אשר לובשת משקפיים, אתה לא נידון משקפיים, משקפיים תלויים על שרשראות, או מסגרות פסטל מ 1988. בחר את המשקפיים ואת המסגרות הזכות ואתה יכול למעשה לגלח שנים הנחה שלך תראה. בחר את הלא נכון ואתה יכול להוסיף שנים. יתרה מזאת, פיקסים ומשקפיים הם התאמה מושלמת.

16
מתוך 17

אהבה את המפץ /

אִשָׁה with short hair smiling

ריינר הולץ /

בספרה “איך לא להיראות ישנה”, אומרת הסופרת המנוחה, צ’רלה קרופ, לנשים שהן צריכות לקבל פוני. “ברגע שאתה מגיע לגיל מסוים, אתה נראה טוב יותר עם פוני”, היא כותבת. “כמעט כולם עושים.”

היא צודקת כי הם יכולים לקחת שנים את פניך. באנגס יכול להסתיר מצח קמטים ולהביא את תשומת הלב לעיניים או לשפתיים במקום הקווים הדקים שלך. הם גם דרך מהירה וקלה לרענן את התספורת הנוכחית שלך.

17
מתוך 17

פיקסי יפה

פירנצה Henderson

ג ‘ייסון LaVeris / תורם

החדשות הגדולות הן שכמעט כולם יכולים לצאת עם תסרוקת קצרה, כמו הפיקסי הנפלאה הזו על פירנצה הנדרסון. זה לא מטומטם, זה מחליק את צורת הפנים שלה, והיא מביאה את תשומת הלב לעיניה היפות.

כמה סגנונות לעבוד טוב יותר עם צורות מסוימות של פנים וטקסטורות שיער. לדוגמה, התספורת שלך צריך לתת לך את האשליה של בעל צורה פנים סגלגל. אם יש לך פנים עגולות, אתה רוצה להאריך את זה. לקבלת פנים מרובעים, אתה רוצה לרכך את הלסת. עם פנים ארוכות, המטרה היא להרחיב את זה.

No Replies to "17 התספורות פיקסי מדהים על נשים מעל 50"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.