17 דרכים להביא נקודות פולקה לתוך הארון שלך – insightyv.com

17 דרכים להביא נקודות פולקה לתוך הארון שלך

נקודות פולקה הם מגמה אופנה נצחית כי הם מקבלים עדכון גדול עכשיו מן הכוכבים בסגנון הרחוב. הדוגמאות הקלאסיות של נקודות פולקה, שחובשו על ידי כולם ממרילין מונרו ועד הנסיכה דיאנה, מרגישות פתאום שוב את המודרניות, הודות למעצבים ולמשפיעים באופנה שהגיעו עם דרכים חדשות ללבוש נקודות. הצהרות האופנה המשובחות של היום הן נוזל, מתוחכם ומפתיע להפליא לעבודה, לצאת עם חברים ולהתלבש על תאריכים. עיון אלה תמונות מסוגנן לראות כמה הדרכים האהובות עלינו ללבוש נקודות פולקה עכשיו, בהשראת הטוב ביותר של סגנון הרחוב.

 

Friday
מתוך 17

לערבב נקודות פולקה עם דפוסים אחרים

פּוֹלקָה dots and florals outfit


מערבבים נקודות פולקה עם הדפסים פרחוניים לאביב.
כריסטיאן ויריג / גטי

כאשר לובש דפוס מודגש, כלל האופנה של סבתא שלך היה זוג זה עם הפרדות מוצק או ניטרלי. מה מודרני יותר היום, אם כי, הוא ערבוב דפוסי ליצור משלך, הצהרה אופנתית ייחודית. אנחנו משוגעים על התלבושת הססגונית, הבנויה בסגנון הרחוב שנראית כאן, שמתאימה לחצאית מקסי מהודרת. זה בגד זה בטוח להפוך ראשים, כאשר אתה יוצא לראות ולהיראות.

02
מתוך 17

השמלה מקסימה

פּוֹלקָה dot maxi dress


השמלה מקסימה פולקה.
קירסטין סינקלר / גטי

מה שחור, לבן ואלגנטי בכל רחבי? אתה פשוט לא יכול לטעות בסגנון האביב והקיץ השנה בשמלת פולקה לבנה ארוכה. חפשו גוף skimming לחתוך כי הוא נדיב מספיק כדי לאפשר לך לנוע בחופשיות, עבור אווירה קלה קליל רוח כי מרגיש מתוחכם ללא מאמץ.

03
מתוך 17

שיק המשרד עם פולקה נקודות

פּוֹלקָה dot skirt outfit


ללבוש חצאית פולקה נקודה עבור לבוש במשרד אופנתי.
טימור עמק / גטי

נקודות פולקה הן דפוס תכליתי להפליא שיכול לקרוא כמו שובב או מתוחכם, תלוי מה אתה לובש איתם. הנה, חצאית פולקה שחורה ולבנה נראית סופר שיק ליום אחד במשרד, כאשר זיווג עם חולצה לבנה פריך, צ ‘ינס מלוטש, ואביזרים איכות עור.

04
מתוך 17

פולקה נקודה

אִשָׁה in polka dot jumpsuit


פולקה נקודה בולם עבור האביב.
מאוריציו סנטנה / גטי

כולנו על רוטב חד פעמי ברגע מזג האוויר מקבל חם יותר. מה יכול להיות קל יותר מאשר להחליק לתוך חליפת בבוקר ולהמשיך עם היום שלך? הנה חליפה גדולה לאופנה באביב, נקודות פולקה בשחור ולבן וצללית נדיבה שמתאימה לכל סוג גוף ולעתים. לבש חליפת ערב פשוט לסופי שבוע וקונצרטים עם סנדלי סנדלים וקוקו, או לבוש אותו לצאת בערב (כפי שתואר כאן) עם חגורת רזה, אפוד שחור קטן ואביזרים האהובים עליך.

05
מתוך 17

פולקה נקודה חולצה על ג ‘ינס

רְחוֹב style jeans and polka dot shirt


ללבוש חולצת טריקו על מכנסי ג’ינס קצרים.
כריסטיאן ויריג / גטי

נקודות פולקה ודנים הם שילוב אופנה אמריקאי אמיתי. אנחנו אוהבים איך זה נוסח האופנה אופנה אופנתית בצורה יפה כדי ליצור בחורה- door-Vibe כי הוא מושלם עבור תאריך מזדמנים (או רק עבור קבלת כניסה כאשר אתה נפגש עם חברים במסיבות בבית). נסה ללבוש חולצת פולקה נקודה שחורה-לבנה על ג ‘ינס ג’ ינס קצוץ אופנתי השנה. Accessorize עם העקבים הגבוהים ביותר שאתה יכול ללבוש בנוחות, כדי להאריך את הרגליים שלך ולהוסיף ערעור סקס זה נראה קל. הסוודר בסגנון בסגנון varsity היא השכבה העליונה מושלמת כאשר אתה רוצה להישמר מפני צינת הערב.

06
מתוך 17

הוסף צעיף פולקה נקודה

אִשָׁה in polka dot scarf


הוסף צעיף נקודה פולקה להביא נקודות לתוך הארון שלך.
תמונות של באני / גטי

שכבת על צעיף יפה היא דרך מוכחת להוסיף פולנית לכל התלבושות שלך, אם אתה הולך לעבודה, לפגוש חברים, או לצאת על תאריך. כאן, צעיף גרבי שחור-לבן גרפיטי מתלבש בסווטשירט רגוע, מה שהופך אותו נראה לבוש מספיק ללבוש עם מכנסיים יעיל.

07
מתוך 17

פולקה נקודה לעטוף שמלה

פּוֹלקָה dot wrap dress for spring


פולקה נקודה לעטוף שמלה עבור האביב.
דניאל צוצניק / גטי

הנה דרך מדהימה ללבוש נקודות polka זה באביב ובקיץ. השמלה בסגנון לעטוף הוא נהדר על כל הגוף, במיוחד כאשר הוא חגורה קצת גבוה על המותניים הטבעיים, כפי שנראה כאן. עם המגפיים הקרסוליים הלבנים האופנתיים ומקטורן הג’ינס, תוכל ללבוש את התלבושת היפה הזאת בכל שנה השנה, מפגישות עם לקוחות לאירועי תרבות וארוחות ערב.

08
מתוך 17

פולקה נקודה חולצה ומכנסיים צהוב

רְחוֹב style yellow pants and polka dot top


ללבוש נקודות פולק שחור ולבן עם מכנסיים צהובים בהירים.
כריסטיאן ויריג / גטי

נקודות פולקה בלוח שחור ולבן קלאסי מושלמים להוספת פולנית לצבעים בהירים ורוויים שאנו רואים את כולם בעונת האופנה הזו. הנה, חולצת פולקה עם שרוולים ארוכים, שחוקה עם שרוולים ארוכים, עם מכנסי רגל רחבים בצבעי שן הארי, עבור תלבושת עליזה אך מתוחכמת שאפשר ללבוש בקלות למשרד.

09
מתוך 17

שמלת פולקה ומעיל אדום

פּוֹלקָה dot dress and red coat


שחור, לבן ואדום בכל מקום.
אדוארד ברתלוט / גטי

שחור, לבן ואדום הוא שילוב של צבע אופנה, שלעולם לא ייצא מן הסגנון. מאת אנג ‘לינה ג’ ולי כדי Cruella דה Ville, זה משולבת צבע משוחק על ידי נשים שרוצות להצהיר. שלב החוצה את הסגנון באביב הזה בשמלת פולקה בשחור ולבן זה קצר מספיק כדי להתאים זוג אופנתי סופר, מעל המגפיים הברך. זוג עם מעיל אדום קלאסי, ויש לך תלבושת נצחית שאתה יכול ללבוש עבור פתיחות בגלריה, מסיבות עם חברים, או עבור נוקאאוט להסתכל על תאריך לילה.

10
מתוך 17

חצאית מיני פולקה

אִשָׁה in polka dot mini skirt


תלבושת האביב חמוד עם חצאית מיני פולקה נקודה.
דניאל צוצניק / גטי

מה יכול להיות cuter מאשר חצאית מיני פולקה נקודה שובבה בתבנית גדולה, נועזת? אנחנו אוהבים איך זה תלבושת בסגנון הרחוב שומר דברים מתוחכמים על ידי היצמדות ללוח הצבעים שחור ולבן לאורך, ממש עד אביזרים יעיל.

11
מתוך 17

חצאית מקסי ונקודות פולקה

פּוֹלקָה dot sweater and maxi skirt


ללבוש נקודות פולקה עם חצאית מקסי ביום גשום.
כריסטיאן ויריג / גטי

חצאית מקסי מקופלת ממשיכה כמו מגמת אופנה גדולה עבור נשים באביב הזה, במיוחד בגוונים רוויים כגון דלעת, כחול קובלט, וירוק אמרלד שמרגישים נכון בימי מזג האוויר המעבר. כאן, חצאית כתומה ארוכה מזווגת עם סוודר פולקה קל ומתאים ונעלי קרסול, לבגדי אביב אופנתיים שאפשר ללבוש על עזיבתם עתיקות, טיולים כפריים או מפגש עם ההורים.

12
מתוך 17

שמלה קטיפה עם נקודות פולקה

רְחוֹב style velvet dress


נקודות קטיפה ופולקה הן שילוב מעצר.
כריסטיאן ויריג / גטי

קטיפה ממשיכה כמו מגמת אופנה ענקית עכשיו. הנה דרך מצוינת ללבוש את זה מרגש תחושה בד ישר דרך האביב חודשים, כאשר אתה בוחר שמלת קטיפה בתוך פסטל מקציף, מעוטר נקודות פולקה קליל. עבור סגנון רחוב vibe זה אופנתי, לא טפשי, accessorize עם נעלי התעמלות קל, שיער מתולתל, ולבצע תיק מצמד גדול.

13
מתוך 17

שמלת פולקה מקומטת

מקושקש polka dot dress


רובלים ונקודות פולקה הם אולטרה נשית.
אדוארד ברתלוט / גטי

למה לא לחבק את girlishness של נקודות פולקה זו עונת האופנה באביב? כאשר שום דבר חוץ שמלה נשית יעשה, ורוד פולקה נקודה פרעוש השמלה היא דרך אופנתית להשוויץ בצד הנשי שלך.

14
מתוך 17

מכנסי פולקה

פּוֹלקָה dot pants outfit


מכנסי פולקה.
כריסטיאן ויריג / גטי

אם אתה אוהב את 1980 של השראה אופנות לראות על כל כך הרבה מסלולים באביב הזה, הנה דרך מצוינת ללבוש את פולקה נקודה המגמה עכשיו. מכנסיים לבנים הדקים של פולקה דוט הם התאמה מהנה עבור הדף לבן תחרה ו קרדיגן תואם. תלבש את המראה הטרי הזה עם סוודרים או סגנון נעל שטוח אחר לתחושה מודרנית, ותשקול להוסיף אביזרים אדומים (למשל, ארנק לאדילי) כדי להנהן בסגנון קלאסי של סיכה אמריקאית.

15
מתוך 17

מעיל פולקה

פּוֹלקָה dot coat outfit


חליפת פולקה.
אדוארד ברתלוט / גטי

כאשר אתה הולך לחפש מעיל האביב בעונה זו, לשקול להפוך את נקודה פולקה שלך. כאן, מעיל ירוק פולקה עושה רושם נפלא כאשר מרובד מעל שמלה בצבע זהה, אבל הסגנון הגחמני שלה בצבע בטוח ייראה שווה בבית משוחק מעל מפריד קלאסי, הדפסים צבעוניים, או ג ‘ינס חולצה קלה.

16
מתוך 17

פולקה דוט רומפר

פּוֹלקָה dot romper


פולקה נקודה רומנטי.
אדוארד ברתלוט / גטי

אנחנו אוהבים את הקלות של rompers (aka מיני שמלות עם מובנית מכנסיים קצרים) כאשר מזג האוויר הוא נחמד. הנה, מגשר נקודה פולקה נראה מבוגר מספיק עבור סגנון הרחוב בשעות היום, בתבנית קלאסית בשחור לבן. כמו כן, שים לב איך סגנון אנסמבל קצרים בחוכמה עם נעלי עור מבוגר ותיק ארנק שרשרת, כפי שתואר, משדר את המראה מזדמנים עושה את זה מרגיש יותר מתוחכם ללבוש יום.

17
מתוך 17

פולקה נקודה ארנק

רְחוֹב style polka dot purse


לשאת ארנק נקודה פולקה לנסות את המגמה הזאת.
כריסטיאן ויריג / גטי

תיק נקודה פולקה הוא הבחירה המושלמת של אביזר אופנה להוסיף מגע של גחמני לארון הבגדים שלך באביב הזה. אתה בהחלט יכול לשאת תיק עליז, עליז כדי לחיות תלבושות נייטרליות עבור המשרד, אבל אנחנו אוהבים במיוחד את המראה שלה כאשר הוסיף לתלבושת סוף שבוע ססגוני בפראות, כפי שתואר כאן.

No Replies to "17 דרכים להביא נקודות פולקה לתוך הארון שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.