17 טיפים וטריקים ליישום השפתון – insightyv.com

17 טיפים וטריקים ליישום השפתון

השפתיים הגדולות באמת יכול להגדיר את הסגנון שלך, אבל מה הדרך הטובה ביותר לבחור וליישם שפתון או מבריק? יש בהחלט כמה לעשות ואת זה לא כשמדובר מקבל שפתיים מחפש נהדר. בואו לחקור כמה עצות יופי פנימאי כי איפור אמנים נשבע על ידי.

לא לשחק את העיניים ואת הפה

הגישה הטובה ביותר לאיפור היא לשחק את התכונה הטובה ביותר שלך, אז לבחור בין העיניים או את הפה. נשים אשר ללבוש הן איפור עיניים כבד שפתון כהה יכול להיראות יותר מדי.

לפעמים, זה יכול אפילו גבול על גבול ליצנים.

אם אתה רוצה ללבוש שפתון אדום, לשמור את שאר איפור האור שלך. אם אתה משחק את העיניים, לשמור על הפה שלך בהיר עם ברק או צבע שפתיים בהיר זה לא להתבלט.

כדי לקבל שפתיים עירום, לכסות את השפתיים עם קונסילר או קרן לפני החלת gloss. זה הופך שפתיים כמעט חסר צבע ונראה נהדר עם עיניים מעושן.

שפוף את השפתיים

אתה לא צריך לקבל חומרי מילוי על השפתיים שלך כדי לקבל את מבט דבורה. עבור השפתיים השמנמנות, להחיל אניה ממש מחוץ שפת השפתיים הטבעי שלך, ואז dab קצת מבריק באמצע השפה התחתונה שלך להכות את השפתיים שלך יחד.

בחר את הצל הימני  

אתה יכול כמו שפתון על החבר שלך, אבל זה לא יכול להיראות טוב עליך. איפור האיפור בובי בראון נשבע כי הגוון השפתון הטוב ביותר הוא צל או שניים כהים יותר צבע השפתיים הטבעי שלך.

זכור כי גוונים כתום או חום, כולל אלמוגים, נראה טוב רק על כמה אנשים.

גוונים אלה נוטים גם לגרום לשיניים להיראות צהוב.

הדרך הטובה ביותר ליישם שפתון?

אין כללים אמיתיים להחלת שפתון. חלק מהנשים משתמשות במברשות שפתון מיוחדות, בעוד שאחרות מחזיקות אחת מהן ולא משתמשות בה. חלק מהנשים פשוט להשתמש האמצע שלהם ואת רוב הנשים ליישם אותו ישר מן הצינור. בחר מה מתאים לך.

כל עוד צבע מקבל על השפתיים, אתה טוב.

השתמש ליינר כבסיס

שפתון תימשך עוד אם אתה ממלא את השפתיים שלך עם אניה הראשון. אם אתה משתמש בשפתון בהיר, נסה אניה עירום. ואז חלקלק השפתון שלך על גבי.

הבוהק שפתיים הוא לשמצה עבור לובש מהר. עם זאת, אם אתה ממלא את השפתיים עם אניה, אתה נותן את הברק יש משהו להיצמד.

נסה כתם שפתיים מתמשכת

אחד הדברים הכי מעצבנים על שפתון מבריק הוא שזה לא נמשך זמן רב. למרבה המזל, עכשיו הם עושים כתמי שפתיים כי שעות האחרונות לחסל את הבעיה לחלוטין. 

כתם שפתיים מועדף עבור נשים רבות הוא ראנל כפול של שאנל אינטנסיט. ברגע שאתה מיישם אותו, זה נשאר שם שעות. זה גם מגיע עם קצת מבריק כדי להפוך אותו להיראות פחות מט.

בעוד שפתונים של שאנל הם יקרים, אתה יכול לקבל עוד כתמי שפתיים של מותגי המרקחת, גם. הנה כמה לקבל ביקורות טובות:

  • Maybelline ניו יורק Superstay 24, 2-Step Lipcolor
  • שפתיים
  • בית אטודה צבעי מים יקרים

קו לפני או אחרי?

יש נשים המעדיפות ליישם קודם אניה, בטענה כי לא תוכל לראות את הקו הטבעי של השפתיים שלך אם אתה מחיל שפתון ראשון. עם זאת, נשים אחרות למצוא את השפתיים שלהם נראה טבעי יותר כאשר הם קו השפתיים לאחר החלת שפתון.

ניסוי עם שתי גישות אלה כדי לראות איזה מהם אתה הכי אוהב.

הימנע בליינר כהה עם שפתון בהיר

שפתיים מוגדרות הן נהדרות, אבל ודא כי אניה מתאימה שפתון או מבריק. באמצעות אניה כהה עם שפתיים בהירות יכול להיראות קצת למטה ואולי אפילו לרדת כמו דביק. 

כראוי בדיקת שפתון בחנות

זה פשוט לא היגייני לבדוק שפתון בבית ספורה או חנות כלבו בלי לנגב את השפתון עם רקמה. ניתן למנוע בדיקות על השפתיים על ידי החלקת המקל על קצות האצבעות. זה קרוב יותר לשפתיך מאשר בגב היד. כמו כן, זה מנומס כדי לנגב את קצה השפתון לפני שאתה שם אותו בחזרה עבור אדם אחר לנסות.

לא לזרוק החוצה רע צל

תחשוב פעמיים לפני שאתה לזרוק את השפתון שאתה באמת לא אוהב. כמו עורכי יופי רבים יגידו לך, זה לגמרי אפשרי ליצור צבע שפתיים נהדר על ידי מיזוג שפתונים אתה לא אוהב.

נסה את זה בפעם הבאה ואתה עלול להיות מופתע מהתוצאות.

האם השפתון שלך בהיר מדי? אתה יכול לקחת את הצבע למטה כמה חריצים על ידי צביעה השפתיים שלך עם אניה כהה לפני החלת כל גוון בהיר.

למנוע סימני שפתון על זכוכית

אין צורך לתת לכל אחד לדעת איזה זכוכית שלך על ידי השארת שפתון על השפה. כדי למנוע זאת, ללקק את השפתיים בחשאי לפני ללגום מן הכוס. זה באמת עובד.

שפתון זה לא בסופו של דבר על כוס או הלחי של בעלך, יהיה בסופו של דבר בך (משוגע כמו שזה נראה). קראתי לפני זמן רב כי האישה הממוצע צורכת על 6 ק”ג של שפתון במהלך חייה. עם זאת, אין צורך לדאוג. המרכיבים בשפתון לא יפגעו בך והם נשבר על ידי חומצות הקיבה.

שמור על שפתון מהשיניים שלך

יש טריק פשוט כדי למנוע שפתון על השיניים שלך ואתה רוצה לעשות את זה בכל פעם. לאחר החלת שפתון, פשוט פופ את האצבע לתוך הפה שלך, ואז למשוך אותו החוצה. שפתון עודף יבוא על האצבע שלך ולא השיניים.

שפתון יכול לפעול כמו סומק

נשיאת צבע נייטרלי של שפתון יכול להיות הצלה כאשר אתה צריך קצת צבע. בעוד אתה יכול להשתמש בשפתון כמו סומק מהיר, אתה לא צריך להשתמש סומק כמו שפתון.

כדי להשתמש בשפתון כמו סומק, דאב כמה נקודות על תפוחים של הלחיים שלך ואת תערובת, תערובת, תערובת. זה עוזר להיות moisturized העור הראשון אז השפתון blends היטב.

לכו על “שפתיים” קרם יותר כמו שאתה גיל

זה טבעי שכשאנו מזדקנים, השפתיים שלנו מתרוקנות. לכן, ככל שחולפים השנים, עדיף להתחיל להעביר את מבריק מבריק נראה המעבר לשפתון שמנת במקום. כמו כן, אתה רוצה לגבות את השפתונים כהה ולשמור דברים נחמד אור.

הסוואה מצהיבה

כדי להשליך גבס צהוב על השיניים, נסה שפתונים עם נימה כחלחלה. לדברי לזרוס, מאפרת ניו יורק, גוונים כי העבודה כוללים שזיפים, ורודים, יינות, סיגליות.

לא לזרוק שפתון שבור

אם השפתון מתנתק, אין צורך לזרוק אותו לפח.

זה קל מאוד “לרפא” את זה במקום.

בעזרת רקמה, להרים את החלק השבור, ואז לאט גל גפרור מואר מתחתיה. כאשר הוא נמס קצת, לשים אותו בחזרה על הבסיס, לסובב אותו והניח אותו במקרר – נחשף – במשך 30 דקות.

ליפסטיק הכל נעלם?

כאשר אתה קרוב לסוף השפתון האהוב עליך, אתה עשוי להבחין שיש עדיין קצת שפתון למטה בצינור. זה עדיין שמיש לחלוטין, אתה רק צריך להיות יצירתי כדי לגרום לזה לעבוד.

לגרד את פיסות האחרון של שפתון עם צמר גפן או מקל ולערבב אותו עם וזלין או שפתון מבריק בלוח שפתון. השתמש במברשת שפתיים כדי להחיל.

No Replies to "17 טיפים וטריקים ליישום השפתון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.