הכל אודות Tyria Jolene מור | insightyv.com

הכל אודות Tyria Jolene מור

הכל אודות Tyria Jolene מור

רחוק מהבית:

טיריה מור היא מקאדיז, אוהיו, עיר הולדתו של קלארק גייבל. היא למדה בבית הספר הריסון הילס מקצועי שבו היא הייתה סטודנט C. היא עזבה מפני שהעיר היתה קטנה מכדי שתהיה לסבית בחוץ.

המאהב של איילין “לי” וורנוס:

Tyria מור פגש את לי Wuornos ב לסאות דייטון בר לסבית בשם גלגל המזלות, בשנת 1986. השניים היו יחד במשך ארבע שנים. בסופו של דבר, אמר טאי, “היינו יותר כמו אחיות מאשר נאהבים.”

משפחה של Ty:

אביו של טיריה היה נגר מכובד ומלאכת לבנים. היתה לה אחות אחת ושלושה אחים.

החיים עם לי:

לי וורנוס וטיריה מור חיו חיי נוודים, שנסעו ממוטל אחד או דירה אחת למשנהו. Tyria עבדה מדי פעם לנקות חדרי מוטל, אבל בעיקר היא היתה מרוצה לתת לי לתמוך בהם באמצעות זנות.

האם היא יודעת לי היה להרוג ?:

כן, Tyria חשד מאוד כי לי הרג יותר מאיש אחד. היא חזרה הביתה עם מכוניות ופריטים אחרים שלא היו שייכים לה. היא ביקשה מלי לא לספר לה יותר מדי כי היא לא רצתה להיות אביזר לפשעים שלה.

Ty Leaves לי:

טאי הלך לבקר את משפחתה לחג ההודיה 1990. כמה חודשים לאחר מכן, איילין וורנוס נעצרה בינואר על צו ישן. המשטרה חשדה שוורנוס הוא האדם שרצו בפריצת רצח בפלורידה, אבל הם היו זקוקים לדרך להרשיעה. שם נכנסה טיריה.

המשטרה מצא Tyria מור:

המשטרה מצאה את טיריה מור בבית אחותה בפנסליבניה. הם הביאו אותה לפלורידה כדי לנסות לגרום ללי להתוודות על ההרג.

טאי מסתובב על לי:

איילין וורנוס אהבה את טיריה מור. במכתב היא אמרה, “הזרוע השמאלית והימנית שלך, הנשימה שלי, אני אמות בשבילך.” אם טאי אהב את לי, היא לא הראתה את זה בסוף.

היא הסכימה לנסות ולתפעל את לי כדי להודות ברצח על המשטרה.

טאי פונה על האשמה:

במשך שלושה ימים שוחחו מור וורנוס בטלפון פעמים רבות בזמן שהמשטרה הקליטה את השיחות. שוב ושוב סיפר לי טאי כמה היא אוהבת אותה והתגעגע אליה. טאי מעולם לא אמרה שהיא אוהבת את לי. מה שהיא עשתה היה לבכות ולהמשיך ולומר שהיא חוששת שהמשטרה תבוא לקחת אותה כדי לגרום ללי להתוודות על הרציחות.

אהבה פונה אל מעמד העד:

הפעם האחרונה שטיריה מור ראתה את לי וורנוס היתה כשהעידה נגדה בבית המשפט. היא אפילו לא הביטה אל לי בעיניים. היא מעולם לא ניסתה ליצור קשר עם לי כשהיתה בכלא, וגם לא שלחה לה מכתבים.

כריסטינה ריצ’י מתארת ​​את מור בסרט מִפלֶצֶת. מור לא נראה כמו ריצ’י. היה לה שיער ג’ינג’י, והיא היתה ילדה גדולה, בעלת משקל כבד.

לא ידוע הרבה על Tyria מור מאז הוצאתו להורג של איילין וורנוס.

לקבלת מידע נוסף על המשפט וורנוס ולראות תמונה של Tyria מור כאן הוא מאמר מתוך חדשות באינטרנט.

No Replies to "הכל אודות Tyria Jolene מור"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    32 − 29 =