כיצד Parthenogenesis להשפיע על בני האדם? – insightyv.com

כיצד Parthenogenesis להשפיע על בני האדם?

זה נושא עתיק כמו מדע בדיוני: עולם ללא גברים. הסיפור מוכר: לסביות החיות יחד באוטופיה של נשים, אוהבות, מגדלות משפחות ומזון משלהן. אין צורך באנשים, אפילו ביצירת ילדים. יש מילה ליצור ילדים ללא גברים: parthenogenesis, אבל זה לא מיושם על בני אדם.

הפרתנוגנזה, או לידת הבתולה, מוגדרת כרבייה ללא הפריה.

זה מתרחש באופן טבעי בכמה צמחים מיני חרקים. זה לא קורה באופן טבעי אצל יונקים, אבל כמו הרבה נהלים אחרים שפותחו ברפואה המודרנית, זה יכול להתרחש עכשיו בעזרת מדענים.

מדענים יצרו גורים עכברים משני עכברים נקבה. לא היו עכברים זכר או זרע היו מעורבים. הצאצאים היו כולם נשים. אבל למרות פריצת הדרך הזאת, הרעיון של תינוקות אנושיים יכול להיווצר ללא גברים הוא עדיין די הרבה דברים בדיוני.

לקאגאיה יש שתי אמהות

באפריל 2004, מדענים יפנים הודיעו כי הם יצרו את היונק הראשון, עכבר, באמצעות פרנוגנזה על ידי שילוב גרעין של ביצית של עכבר נקבה אחת עם ביצה אחרת. הצאצאים שרדו לבגרות ועכשיו יש להם תינוקות משלה. הם קוראים לה קאגואיה, אחרי אגדה יפנית.

אמנם זוהי פריצת דרך מדעית, אך התהליך עדיין לא הושלם. זה לקח 460 מנסה בעוברים גדל בדרך זו.

וגם של 10 עכברים לחיות נולד המלטה של ​​העכבר לשרוד, היא היחידה לשרוד לבגרות.

פארתנוגנזה לסביות

לסביות שרוצות ילדים ביחד יכולות לגרום לזה לקרות באמצעות הזרעה מלאכותית, אבל כמובן, הילד קשור ביולוגית לשותף אחד בלבד ולתורם.

זה עדיין לא אפשרי עבור שתי נשים לייצר ילד שמקורו חומר גנטי משני השותפים. אם זה אפשרי בעתיד, לעת עתה, רק שאלה ללא מענה, אבל זה מאוד לא סביר בשלב זה.

הפרוצדורה המשמשת את המדענים היפנים אינה מהימנה ולא הוכחה בטוחה או אפילו אפשרית עבור בני אדם להתרבות באמצעות parthenogenesis. קיימת אפשרות קטנה, שבהמשך עבודה ולימודים, היא תהפוך לאופציה הקיימת בעתיד לנשים המבקשות את עזרתן של מרפאות הפוריות.

מדענים נרתעים מלהשתמש בניסוי מסוג זה לבני אדם. טומוהירו קונו, הרופא שיצר את העכבר Kaguya, אמר ל- BBC: “זה דבר מאוד מסובך, אז לא, זה בלתי אפשרי לעשות את הניסוי הזה בבני אדם. אני לא רוצה לעשות את זה. “

No Replies to "כיצד Parthenogenesis להשפיע על בני האדם?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.