משרתים את בני הזוג, בני זוגם ומשפחותיהם של חברי שירות הלהט"ב | insightyv.com

משרתים את בני הזוג, בני זוגם ומשפחותיהם של חברי שירות הלהט”ב

משרתים את בני הזוג, בני זוגם ומשפחותיהם של חברי שירות הלהט"ב

אגודת השותפים הצבאיים האמריקאית, או AMPA, היא הרשת הגדולה ביותר של המשאבים והתמיכה של האומה, עבור בני זוג, בני זוג, משפחות ובעלי ברית של חברי השירות והלסביות של הומואים, הומואים, ביסקסואלים וטרנסג’נדרים (LTBT). כארגון 501 (c) 3 שהוקם על ידי השותפים של שירות שירות פעיל, AMPA גדלה לכוח של למעלה מ 40,000 חברים ותומכים והוא גאה להיות מובילים את האומה בחינוך, תמיכה, תמיכה למשפחות הצבא המודרני שלנו.

 באמצעות העבודה חסרת התקדים שלנו של חיבור, תמיכה, כיבוד, ומשרתים את השותפים ואת בני זוגם של חברי הלהקה של LGBT ותיקי צבא – שהם חלק חשוב מהמשפחות הצבאיות המודרניות של האומה שלנו – אנו בונים משאבים חזקים ורשתות תמיכה כמו אַחֵר.

AMPA עוקב אחר שורשיה ל “קמפיין לשותפים צבאיים”, מאמצים חסרי תקדים שהושק בשנת 2009 כדי להתחבר ולדאוג לחברי השירות החיים תחת האיום של “אל תשאל, אל תספר” (DADT). לאחר מכן, בחסות “חברי סגל יונייטד”, ארגון הפועל לביטולה של DADT, היתה זו התנועה הראשונה מסוגה שהביאה תמיכה לבני הזוג הנסתרים הללו ולמשפחותיהם שגם הם נאלצו לחיות בצללים תחת DADT. לאחר ביטול מוצלח של DADT, AMPA נולד בסוף 2012. נוסדה ב וושינגטון, על ידי סטיבן פיטרס, בן זוג של שירות פעיל ימית, AMPA המשיך מהפכה לעצב את התנועה פועלת כדי להביא שוויון מלא למשפחות צבאיות מודרניות אלה.

AMPA השיקה ומתחזקת את אתר האינטרנט MilitaryPartners.org כמשאב המידע המקוון המוביל עבור השותפים, בני הזוג והמשפחות של חברי הלהט”ב, ואנו ממשיכים לעסוק במסע שיטתי של הגעה לקהילות הצבאיות של LGBT כדי שיביאו אותם לארגון, ויעזרו לגרום להם להתחיל סוף סוף להרגיש כמו חלק בברכה של הקהילה הצבאית הרחבה.

AMPA גם יזמה סדרה של אירועים ארציים שהתמקדו בעיקר בשותפים ובזוגות צבאיים של LGBT, כולל ברנצ’ים תקופתיים, שעות מאושרות והזדמנויות נוספות לחברים שלנו להיפגש זה עם זה, להתחבר, ולקבל את התמיכה והאחווה הדרושה להם. על מנת לחבר ולערב את אלו שאינם נמצאים בקרבת מרכזי אוכלוסייה צבאיים מרכזיים שבהם מתרחשים האירועים החברתיים שלנו, השקנו את הרשת החברתית הפרטית הראשונה באינטרנט, באופן בלעדי, עבור שותפי שירות הלהט”ב ותיקי השירות. רשת מקוונת פרטית זו מאפשרת לחברים הממוקמים בכל מקום לתכנן אירועים, לחפש חברים חדשים ולשתף חוויות ועדכונים בסביבה חסויה ותומכת.

לאחר ביטול ה- DADT, עורר AMPA את הדיאלוג הלאומי על ההשפעה של אי-השוויון בנישואין על בני זוגם של חברי שירות שנמנעה מהם גישה לתועלות הצבאיות ולמערכות התמיכה שהוצעו לבני הזוג של המין השני של חברי השירות. כשסיפרנו סיפור אחרי סיפור, לחצנו על הטבות מלאות ושוות עבור בני הזוג מאותו המין של אנשי שירות. לאחר נפילת חלקית של חוק ההגנה על נישואין בזכות החלטת בית המשפט העליון במקרה וינדזור, ואת ההכרה בסופו של דבר בני זוג מאותו המין של אנשי שירות על ידי משרד ההגנה, AMPA ממשיכה לתמוך בעד שוויון מלא LGBT בארצות הברית צבא צבאי.

מתוך הדגשת השפעת אי-השוויון בנישואין ובמדיניות מפלה במדינות שונות ברחבי המדינה, על מנת להשיג הטבות שוות של ותיקי ה- LGBT ובני משפחותיהם, כדי לשפר את חיי המשפחות שלנו על ידי שינוי לבבות ומוחות – וכן מדיניות מיושנת – AMPA ממשיכה במשימה החשובה שלנו בחינוך, תמיכה ותמיכה.

אגודת השותפים הצבאיים האמריקאית נמצאת בקו הקדמי של שירות כבוד זה, על ידי הזדהות, חיבור, תמיכה ולבסוף הכרה בהם כחלק מהקהילה הצבאית הרחבה שלנו, ואנו גאים להמשיך במשימתנו.

כדי להצטרף ל- AMPA ולהתחבר לאלפי משפחות צבאיות אחרות, בקר באתר MilitaryPartners.org/join. 

עודכן על ידי ארמין ברוט, יוני 2016

No Replies to "משרתים את בני הזוג, בני זוגם ומשפחותיהם של חברי שירות הלהט"ב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    45 + = 47