כיצד לבקש סליחה כאשר אתה פישל

האם עשית משהו כדי להפוך את השותף שלך נסער? האם עשית משהו מטופש שאתה מצטער ומאחל לך שאף פעם לא עשית? אם אתה בוגד בה, שכחתי את יום השנה שלך או החמיץ את יום ההולדת שלה, יש כמה דברים שאתה יכול לנסות לעשות כדי לרפא את מערכת היחסים שלך. איך אתה יכול לעשות את זה יותר טוב כשאתה פישל? אתה לא יכול לבטל את מה שעשית, אבל יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לנסות לקבל אמון שלה סליחה בחזרה.

הנה כמה דברים לנסות.

 1. בבעלותו. תודה שטעית. אל תנסו להעמיד פנים שזה לא קרה או לשים את האשמה על מישהו אחר. אל תנסו להגיד לה שאם היא תנהג אחרת אז גם אתם תנהגו. לקיחת אחריות על הפעולות שלך מראה בגרות ונכונות לשנות באמת.
 2. מצפה לה להתרגז ולקבל את זה. ייתכנו כמה תוצאות על הפעולות שלך. רק בגלל שאתה מרגיש רע על מה שעשית ולבקש סליחה, זה לא אומר שהיא לא הולכת להרגיש פגועה ובגדו בך. תנו לה רגשות. היא ראויה להם. תן לה מקום אם היא צריכה את זה, אבל לא לברוח.
 3. כתוב לה התנצלות. פרחים הם גם מגע נחמד. הקפד לשלוח או להביא יד בכתב כרטיס, לא פשוט הודעת טקסט או דוא"ל אומר שאתה מצטער.
 4. להקשיב. לשמוע מה יש לה לומר ואיך פעולות שלך לפגוע בה. שוב, לא עושים תירוצים. רק להקשיב ולהכיר את מה שאתה שומע.
 1. לעשות את זה נכון אם אתה יכול. תקן מה עשית לא בסדר. אתה לא יכול לחזור ולבטל את מה שעשית, אבל אם אתה יכול לעשות את זה טוב יותר, לעשות זאת. האם שכחת את יום הולדתה? ובכן, אתה עדיין יכול לקנות לה מתנה נפלאה ו להעיף אותה משם עבור המילוט הרומנטי על החוף. דברים אחרים, כמו רמאות, יהיו קשים יותר, או בלתי אפשריים, לתקן. אולי עדיף לא לנסות.
 1. אל תשכח מה עשית ולא עושה את זה שוב. הדרך הגדולה ביותר כדי להרוויח בחזרה את האמון שלה הוא לא הולך להיות על ידי המילים שלך, אבל על ידי פעולות שלך. ואי-פעולות. אם אתה מבטיח לא לעשות את מה שעשית שוב, לא. אל תבצע הבטחות שאתה לא יכול לשמור רק כדי לשמור על השלום.
 2. לבקש סליחה. תהיה כנה. פשוט לומר, "האם תסלח לי?" אל תצפה שהיא תסלח לך מיד. אולי ייקח לה זמן לתת לה להרגיש פגועה.
 3. סלח גם את עצמך. אתה לא יכול לבטל את מה שעשית. אתה יכול רק ללמוד מן הטעויות שלך. תסתכל על עצמך ולשאול את עצמך למה עשית מה שעשית. אם יש דברים על עצמך כי צריך לשפר, להתחיל לעבוד עליהם. לך לטיפול, אם זה מה שאתה צריך.

No Replies to "כיצד לבקש סליחה כאשר אתה פישל"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  77 + = 79