קייט בראון היא בעלת הדירוג הגבוה ביותר במשרד הציבורי | insightyv.com

קייט בראון היא בעלת הדירוג הגבוה ביותר במשרד הציבורי

קייט בראון היא בעלת הדירוג הגבוה ביותר במשרד הציבורי

מושל אורגון, ג’ון קיצהבר, הודיע ​​על התפטרותו וב -18 בפברואר 2015 נשמעה מזכירת המדינה, קייט בראון, כמושלת אורגון. זה יהפוך את קייט בראון למושל הדו-אופני הראשון בגלוי בארה”ב, ואת הפקיד הבכיר ביותר, הבוחר ביסקסואלי. היא מושלת ה- LGBT השנייה. מושל ניו ג’רסי ג’ים מק’גריווי הודיע ​​שהוא הומו בשנת 2004, זמן קצר לפני התפטר.

 

הקריירה הפוליטית של קייט בראון

קייט בראון נבחרה כמזכירת המדינה לאורגון ונכנסה לתפקיד בינואר 2009. באותה תקופה היא היתה הפוליטיקאית הנבחרת בעלת הדמות הבכירה ביותר בארצות הברית. 

באורגון מזכיר המדינה הוא המשרה הפוליטית השנייה בגודלה במדינה. אין מושל בדרגת סגן, ולכן כאשר מושל מתפטר, או אינו מסוגל למלא את תפקידיו, מזכיר המדינה הוא הבא בתור לשלטון. מזכיר המדינה גם מפקח על הבחירות, פועל כמבקר המדינה, הוא הציבור הרשומות מנהל ועובד לפקח על קרקעות בבעלות המדינה.

קייט בראון שירתה גם בבית הנבחרים וגם בסנאט של מדינת אורגון, שנכנסה לראשונה למשרדים ציבוריים ב -1991. היא הפכה לאחת ממובילות הרוב בסנאט של אורגון ב -2004.

עו”ד לזכויות GLBT

קייט בראון נתנה מספר הצעות חוק הומוסקסואליות במונחים שלה בחקיקה של אורגון, כולל השותפות הפנימית של אורגון ותקנות זכויות האזרח.

אורגון עברה שוויון נישואין בתקופתה כמזכירת המדינה. 

חיים אישיים

קייט בראון נשואה לדן וחי איתו ועם שני ילדיו. כאשר היא לא עובדת, היא נהנית סקי וטיולים ברחבי צפון מערב עם משפחתה ואת הכלב שלהם.

מָקוֹר

אורגון הספר הכחול, אורגון, קייט בראון עבור אורגון

No Replies to "קייט בראון היא בעלת הדירוג הגבוה ביותר במשרד הציבורי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 85 = 88