מה לעשות אם מישהו יוצא לך כמו הומואים או לסביות – insightyv.com

מה לעשות אם מישהו יוצא לך כמו הומואים או לסביות

מה אתה יכול לעשות אם מישהו יוצא לך כמו הומו או לסבית? הרבה אנשים שאינם הומואים בגלוי, לסביות או ביסקסואלים לדאוג להיות “outed”. הנה כמה מידע על מה שאתה יכול לעשות אם אתה outed, או בכוונה או לא.

איך זה מרגיש לצאת

אתה עלול להרגיש הרבה דברים שונים אם אתה outed על ידי מישהו אחר. אתה יכול להיות נבוך, כועס, מפוחד, או אפילו הקלה. הנה כמה בני נוער מדברים על להיות outed וכיצד הם לטפל במצב.

נוער חוויות להיות outeded כמו הומואים

סבתא בת 16 כותבת על איך היא הוציאה את עצמה בטעות:

“זה ממש מביך אם אתה עושה את זה לעצמך ומאוד משתוקק כשמישהו אחר עושה את זה … הייתי בארוחת צהריים וזה היה ממש שקט וחברי אמר בכל פעם שיש דממה מביכה שנולד תינוק הומו. **) אמר, “אם זה היה נכון יהיו הרבה יותר הומואים. אנחנו נהיה הרוב.” אופס, למרבה הצער, הוא שם לב ושאל “אנחנו? “למרבה המזל, ידידי קנדס, שידע את מצבי, אמר, “אנחנו כן! היא אשתי! “היא היתה עליזה, כמובן, הוא הפסיק לחקור אותי, אבל אני עדיין מרגיש מגושם.

בן 15 אוסטרלי הומו מסביר איך חבר הוציא אותו לנערה אחרת:

“טוב, הייתי בבית הספר עם החברים שלי, אמה ושאנון, ואמה כתבה סיפור, כבר יצאתי לאמה, אז שאלתי את אמה אם אני יכולה להיות בו, והיא כתבה על בחור הומוסקסואל תמים. אז כששאנון קרא את זה, היא אמרה, “אבל חשבתי שאלכס הולך להיות בו … “ואמה אמרה “כן, הוא הומו.” “חכה, אלכס הומו?” “מה, כן, הוא הוא.” ואני הבטתי בה המומה, והיא הביטה בי, נאנחה, ואמרה, “תירגעי את אלכס, אני די בטוחה שהיא כבר ידעה”.

בן 14 מדבר על איך אמא שלו הוציאה אותו כמו הומו לקרוב משפחה:

“יצאתי רק פעם אחת, אמא שלי, והיא סיפרה לדודי, זה עתה יצאתי מפגישת רופא, דיברנו, ואיכשהו את העובדה שלדודי היתה הפרעת חרדה, היא אמרה לו שאני הומו, יצאתי מהפה של אמא שלי, היא הרגישה שהיא מספרת לי על הסוד שלו שאמור לספר לו את זה, אבל זה באמת לא מפני ש, הפרעת חרדה אינה סוד כאשר כולם יודעים, אני מתכוון ברצינות שהבחור לא היה פותח דלת בלי להקיף את הבית 7 פעמים קודם, ידענו, כולנו ידענו, אם כי חשבתי על זה ככה, אולי הם כבר ידעו שאני הומו. הם עשו, הם לא נתנו “.

מה לעשות אם אתה יוצא

המדריך לחיים לסביות מציע עצות אלה על מה לעשות אם אי פעם לצאת.

  1. אל תיכנס לפאניקה. רק בגלל שהיית בחוץ, זה לא אומר שאתה חייב להודות בכך. זוהי זכותך להכחיש את מה שמישהו אחר אמר.
  2. להעריך את המצב. תחשוב על ההכרה שאתה הומו, לסבית או ביסקסואלי ישפיע על החיים שלך.
  3. לגייס את תמיכתם של חברים. קבל עצות מהחברים שלך ואנשים אחרים אשר אתה נמצא על איך להמשיך. כפי שמסביר המדריך לחיים לסבי, “בזמן שאתה עשוי להרגיש שזה סוף העולם, הם יכולים כנראה לראות את התמונה כולה מנקודת מבט ניטרלית יותר.”
  4. להחליט מה לנקוט פעולה. אולי אתה לא רוצה לעשות שום דבר, אבל אם אתה חושב על לצאת, זה יכול להיות הזדמנות נכונה לעשות זאת?
  5. נסו לנשום.

להיות outed יכול להיות עניין גדול, אבל זה יכול להיות גם משהו שאתה יכול לנסות לנהל את התנאים שלך.

No Replies to "מה לעשות אם מישהו יוצא לך כמו הומואים או לסביות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.