האם סקס עם גבר אחר גורם לך הומו? | insightyv.com

האם סקס עם גבר אחר גורם לך הומו?

האם סקס עם גבר אחר גורם לך הומו?

האם קיום יחסי מין עם גבר אחר אומר שאתה הומו? האם אתה נתקל במפגשים מיניים עם גבר אחר ותוהה מה זה אומר על המיניות שלך?

יש יותר להיות הומו מאשר רק סקס. זה אולי נראה כמו סתירה כי המיניות שלך מתבצעת על ידי יותר משיכה מינית שלך, אבל יש חוויות מרובות להוביל אחד להגדיר כמו הומו. אחת מהן נמשכת מינית לגברים אחרים.

אחרת היא שיש קשר רגשי עם בחורים אחרים, כמו גם, במקרים מסוימים, קשר רוחני עם אדם מאותו המין. למרות שמין הוא הנושא המדובר על גברים הומוסקסואלי, המציאות של להיות הומו היא הרבה יותר מאשר את המעשה הפיזי של קיום יחסי מין. סקס לבד לא אומר שאתה הומו או לא הומו.

כדי לסבך את העניינים עוד יותר, יש דרגות שונות של הומוסקסואליות. כוונתי לכך היא שהמיניות של האדם היא הרבה יותר נוזלית ממה שהחברה שלנו עושה את זה. זה יכול להיות רמות שונות של אטרקציות למיגדר. זה לא בהכרח אומר שכולם ביסקסואלים. מה שזה אומר הוא שאין נוסחה מיוחדת או תכונות מסוימות יש לעקוב לפני שהם מכירים כמו הומו. כמה בחורים מוצאים בנות מושכות, אבל יש להם משיכה רגשית ופיזית חזקה יותר לגברים אחרים. אחרים בחורים חולקים אטרקציות חזקות עם רק אחרים מאותו המין.

לעתים קרובות הדרך הטובה ביותר לגלות היכן אתה על הספקטרום הזה היא לחקור את המיניות שלך כמו שיש לך.

זה אמר, זה לא יוצא דופן להשתעשע ולשכב עם בחורים אחרים. חקירה מינית היא חלק טבעי של הצמיחה שלנו לא רק במונחים של שנים. אנשים רבים חוקרים את המין המיני לפני שהם מגלים את אהבותיהם ושנאותיהם.

 יש השפעות תרבותיות רבות שממשיכות לחוות את המיניות שלנו לפני שהן נוחתות על זהות קבועה. רוב החברה נוח יותר עם כל אחד לבחור צד על ידי בחירת תווית. הם רוצים לדעת לאיזו קטגוריה אתה ממוקם: הומו, ישר, לסבית, דו, טרנס …? זה מטפטף למטה ללחץ לתייג את עצמך ואת “להחליט” מה אתה מבוסס על קבוצה של קריטריונים מוכתבים על ידי אחרים. בסופו של דבר, המיניות שלך היא מסע אישי, הטוב ביותר על ידי בהתחשב מה המפגשים שלך עם מגדר או לחשוף על עצמך. האם אתה רואה נשים רק חברים אבל להתרגש על הרעיון של להיות אינטימי עם בחור אחר? האם אתה פשוט סקרן איך זה יהיה כמו לחלוק עם גבר אחר? תמיד היו לך חוויות רגשיות עם גברים מבלי לקחת אותו עדיין לתוך הפיזי?

אלה הן כל השאלות שניתן לענות על ידי ומאפשרות לעצמך להתעסק ולהיות פתוחה לכל תשובה שעשויה לצאת מזה. אני זוכרת שפשוט התעסקתי עם כמה מהחברים שלי בזמן שהיה מעורב עם בחורה ולא ממש חושבת על הומוסקסואליות. היו לי אפילו חברות אחרי זה. אבל, ידעתי שאני הומו כשהתחלתי לחשוב על בחורים יותר ויותר – מינית ורגשית.

ו, הומוסקסואליות שלי אושרה כאשר פגשתי את החבר הראשון שלי. הקשר הרגשי היה ברמה אחרת לגמרי מאשר עם כל נערה שהייתה אתי.

כמובן, החוויה הזאת היא שלי וכל אדם יש שלהם, כפי שאתה. קח את הזמן שלך לחקור. אין צורך למהר עם תווית. והכי חשוב, עם זאת, להיות בטוח ולתרגל סקס בטוח יותר בזמן שאתה עושה את זה.

No Replies to "האם סקס עם גבר אחר גורם לך הומו?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    66 − = 61