טיפים פשוטים לטווח ארוך לסביות יחסים – insightyv.com

טיפים פשוטים לטווח ארוך לסביות יחסים

חיי לסביות יקרים:

אני אנה, לסבית בת 28 מטורונטו, קנדה, ויש לי שאלה בשבילך בקשר לסביות. אני רוצה לדעת למה הם לא מחזיקים מעמד הרבה זמן? אני יודע שאתה כבר עם השותף שלך במשך 15 שנים ואני חושב שזה AWESOME! אבל בקהילת הלסביות, היחסים נראים מלאים דרמה, חברות בוגדות, ישנות עם אקסים, מפלרטטות עם חברות של נשים אחרות וכו ‘.

מכיוון שבדרך כלל נשים רציניות רוצות יחסים יציבים ומונוגמיים עם גברים, חשבתי שנשים לסביות ירצו את אותו הדבר עם נשים אחרות. הייתי תחת הרושם שגברים הומוסקסואלים הם לא יציבים והלסביות היו מחויבות ארוכת טווח אבל מוזר כמו שזה נשמע, עכשיו אני רואה יותר גברים הומוסקסואלים ביחסים ארוכי טווח מאשר לסביות.

האם מערכות יחסים לסביות יכולות להימשך או שאני מבזבז את זמני?

אנה היקרה,

קודם כל, אתה כותב למישהו שהוא בתוך מערכת יחסים של 15 שנה. כפי שניתן לראות, מנקודת המבט שלי, מערכות יחסים לסביות מחזיקות מעמד זמן רב. רוב החברים שלי הם גם יחסים ארוכי טווח, הומו ו ישר.

ההנחה שלך כי רוב לסביות רוצה יחסים ארוכי טווח עשוי או לא יכול להיות נכון. אני לא שופט אנשים על סמך כמה זמן היחסים שלהם. יש אנשים שלא רוצים להתיישב. הם רוצים תאריך, להשתעשע, ליצור דרמה טיפש מסביב.

האם יש משהו לא בסדר עם זה?

וכן, אני לא שופט מערכת יחסים הצלחה רק בגלל זה נמשך זמן רב. אני חושב האינדיקטורים האמיתיים של הצלחה הם דברים כמו כמות של כבוד, תשוקה, כיף זוג יש ביחד ואם הם מסוגלים לגדול כפרטים וכזוג.

נראה לי שמה שאתה באמת שואל זה לא למה לסביות יכולות ליצור יחסים ארוכי טווח, אבל “למה אני לא יכול למצוא מערכת יחסים ארוכת טווח?” זו לא בעיה אוניברסלית, אלא בעיה אישית.

במקום להסתכל החוצה או את עצמך ואת מה לסביות אחרות עושים, אני מציע לך להסתכל פנימה. האם אתה לא נתקל מערכת יחסים ארוכת טווח הצלחה כי אתה עושה משהו לא בסדר? או שמא פשוט לא מצאת את האישה הנכונה? אני מאמין שלסביות מסוגלות באותה מידה כמו יחסים ארוכי טווח כמו נשים ישרות, או גברים הומוסקסואליים. ויש כאלה שאינם מסוגלים. האתגר שלך הוא לא רק למצוא מישהו שרוצה מערכת יחסים ארוכת טווח, אבל מי רוצה אחד איתך.

איך זה קרה? קודם אתה צריך להיות פתוח אליו. אתה חייב להאמין שזה אפשרי. אבל את השאר אני יכול רק גיר אל מזל, גורל, קארמה או מה שאתה רוצה לקרוא לזה. אני באמת מאמין שאם אתה מתמקד עושה את עצמך אדם טוב יותר, אנשים ימשכו את זה ורוצים להיות איתך.

לפעול עם יושרה ואתה תמצא אנשים עם יושר הוא מי תוכל למשוך. תמוך בחברים ובתומכים שלך ימשכו אליך. צא מדרכך כדי לעזור לאנשים וכאשר תזדקק לעזרה, היא תופיע.

זה באמת לא כל כך מסובך להבין, אבל זה יכול להיות קשה לביצוע. האגו שלנו, טמפרס, הרגלים רעים המטען מילדות כל להפריע.

אם אתה במערכת יחסים ואתה רוצה שזה יימשך, תסתכל על הטיפים שלי לטווח ארוך הצלחה לסבית היחסים. 

No Replies to "טיפים פשוטים לטווח ארוך לסביות יחסים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.