לסביות למרחקים ארוכים | insightyv.com

לסביות למרחקים ארוכים

אם פגשת אותה באינטרנט והיא חיה אלפי קילומטרים משם, או אם היית במערכת יחסים יחד ואחד מכם היה צריך לזוז, שמירה על מערכת יחסים לסבית למרחקים ארוכים יכול להיות מאתגר. מאמר זה יציע לך עצות כיצד לשמור על אהבה בחיים במערכת יחסים לסבית למרחקים ארוכים.

הדרך הטובה ביותר להבטיח יחסים ארוכי מרחק הולך לעבוד אם יש לך בסיס חזק מלכתחילה.

אם אתם מחויבים לעשות את זה לעבוד ולהבין את האתגרים הגלומים במערכת יחסים ארוכת טווח, אתה גם על הדרך שלך. אם היחסים שלך הוא סלעי מלכתחילה, להישאר יחד בעוד קילומטרים זה הולך להיות הרבה יותר קשה.

דע את הכללים

לפני שאתה נכנס למערכת יחסים ארוכת טווח, עדיף לפרט את הכללים סביב מונוגמיה. גם אם היית במערכת יחסים מונוגמית מחויבת כאשר אתה גר באותה העיר, לא להניח את אותם הכללים הולכים לחול. גם אם הנושא הוא לא נוח, חשוב לך להעלות את זה ושניהם מבינים מה אתה מצפה מהאחר.

תישאר בקשר

עם דוא”ל, הודעות מיידיות חינם תוכניות למרחקים ארוכים להישאר בקשר קל יותר מתמיד. לנצל את הטכנולוגיה ולתת לה לדעת שהיא לעתים קרובות על דעתך. שלח לה טקסט. הירשם לסקייפ או שירות ועידה בווידיאו אחר ואתה יכול לראות אחד את השני כאשר אתה מדבר.

לדעת מתי זה הולך להיגמר

רוב הזוגות רואים את המרחקים הארוכים כתנאי זמני.

בסופו של דבר הם רוצים להיות במקום שבו כל אחד יכול לחיות ביחד. אולי אתה בנפרד בזמן שהיא בבית הספר או בצבא. יש תוכנית ולדון מה יקרה בסוף המחויבות. אם אחד מכם צריך לעבור לעבודה, להחליט מראש כמה זמן אתם תחיו בנפרד – שנה, שישה חודשים – פשרה ותגלו פתרון המתאים לשניכם.

אם אין לך תוכנית ברורה, אחד מכם עשוי להרגיש כי השני יש את השליטה על היחסים שלך.

זוגות דו-לאומיים

זוגות דו-לאומיים הם היוצאים מן הכלל, כמובן. בארצות הברית ובמדינות אחרות שאין להם בברכה הגירה חוקים עבור הומואים ולסביות שמירה על יחסים דו לאומיים קשה. למרות שאתה לא יכול להיות תוכנית כאשר אתה יכול להיות ביחד לצמיתות, אלה טיפים אחרים יכולים לעזור גם את הקשר.

יש לך את האינטרסים שלך

להיות במערכת יחסים ארוכת טווח אתה במצב ייחודי שבו יש לך הרבה חופש כי זוגות אחרים לא יכול להיות. בטח, לפעמים אתה יכול לשנוא כי יש לך כל כך הרבה, אבל לעשות את רוב זה. להסתבך בחיים שלך. לקחת חלק בפעילויות שמעניינים אותך, להתחיל את העסק שלך או לקחת תחביב חדש. הזמן שאתה מבלה לא רק יעזור לימים ללכת מהר יותר, זה יעשיר אותך כאדם ולהפוך אותך שותף מעניין יותר. אם אתה זוג דו לאומי, לזרוק את עצמך בפוליטיקה של שינוי חוקי ההגירה להיות יותר ידידותי הומו.

לרסן קנאה

קנאה בדרך כלל לא עושה הרבה בשביל שותפות, וזה נכון במיוחד עבור מערכת יחסים ארוכת טווח. אם אתה לא יכול לסמוך על השותף שלך, אז זה לא הולך לעבוד. אם אתה תמיד דואג לגור עם מי היא ואם היא תהיה נאמנה, אתה לא רק הולך להשתגע, אתה הולך להסיע אותה משם.
אם אתה לא יכול לקבל טיפול בקנאה, או לסיים את הקשר, או לבקש עזרה עבור עצמך.

להיות אחראי

להיות אמין. אם היא תתקשר לשלוש, תהיה שם בשלוש כדי להתקשר אליה. אם אתה נוהג לדבר כל יום באותו זמן ואתה יודע שאתה הולך להיות באולינג לילה אחד, כדי להיות בטוח להגיד לה אז היא לא ממציא כל מיני סיפורים בראשה.

יש תאריכים

גם אם אתה לא יכול לראות אחד את השני לעתים קרובות ככל שתרצה, לקחת את הזמן כדי לקבל תאריכים הטלפון. צפה בתוכנית טלוויזיה יחד או יש לך סקס בטלפון. שתף קערה של גלידה על מצלמת אינטרנט או לקרוא את הספר אותו. חשוב לשמור על קשר בכל דרך שתוכל.

להיות רומנטי

שלח חבילות טיפול, תמונות של החתול ואת אהבה מתוק הודעות טקסט. אימייל הוא טוב, אבל מכתבים בכתב יד טובים יותר. יצירתי ולשלוח את הדברים הקטנים שלה מהיום שלך: מפית מן המעדנייה האהובה עליך, צנצנת ריבה מהשוק במדינה או חולצה כי ישנת.
להפוך אותה תקליטור מעורבת או לכתוב לה שיר. כל דבר קטן שייתן לה לדעת שאתה חושב עליה.

להיות ישר

כאשר הדברים מקבלים קשה, לדבר על זה. אם יש לך ספקות, לדבר על זה. אל תתנו את המרחק למנוע ממך להעלות את החומר הקשה. אתה במערכת יחסים, היחסים שלך לא “בהמתנה”. להתמודד עם הבעיות כפי שהם באים או שהם יתעמעמו ולהחמיר.

לראות אחד את השני

למען השם, לעשות תוכניות לראות אחד את השני לעתים קרובות ככל שתוכל. אם אתה במרחק שעתיים, זה יכול להיות כל שבוע בערך. אם אתה אלפי קילומטרים משם זה יכול להיות רק פעם או פעמיים בשנה. אין כמו להיות באותו חדר עם אחד שאתה אוהב, כדי לוודא שאתה שם מאמץ להגיע לשם.

לתכנן מראש מי ייסע שם, כמה פעמים אתה מתכנן לראות אחד את השני וכמה זמן הביקורים יהיה. שתף את העומס. אל תגרום לאדם אחד לנסוע כל הזמן, אלא אם כן זה בדיוק מה שאתה רוצה את זה.

ארבעת היסודות

כמו כל מערכת יחסים, המפתחות הם תקשורת, אמון, כבוד ואהבה. שמור את כל אלה בחיים שלך אהבה למרחקים ארוכים יש סיכוי חזק לשרוד.

No Replies to "לסביות למרחקים ארוכים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 60 = 70