רומנטיקה גייז או גייז ברומנס?

רומנטיקה גייז או גייז ברומנס?

אתה ברומנס או רומנטיקה? האם המעורב מסמן סימן שהוא בתוכך או שהוא רק מחפש ידידות?

אהבתי את הבחור הזה לזמן מה - בואי נקרא לו פיט. בהתחלה הרגשתי מאוד לא נוח עם הרעיון של מנסה לתקשר איתו. הזמנתי המון אומץ לעשות זאת. ניסיתי לעשות מהלך, אבל התגובה שלו היתה קרה - למעשה, "לא!". הייתי מרוסק, אבל עבר חודש ועברתי על זה.

ניסיתי להסתובב איתו כחבר, אבל הוא לא הגיב לרוב הטקסטים שלי. פשוט הנחתי שהוא לא מעוניין בשום מערכת יחסים, רומנטית או ידידותית.

בסופו של דבר עברתי והתחלתי לפגוש בחורים אחרים ולבלות איתם (לא יותר מדי!). איש מהם לא רצה שום דבר רציני, ואף אחד מהם לא תפס את תשומת לבי הרבה. כל הזמן ראיתי אותם ולמדתי ליהנות מהרגעים.

ואז פתאום השתנו הדברים. פיט חזר למקום והתחיל לתת לי המון תשומת לב. אני לא ממש יודעת איך זה קרה, אבל התחלנו להיפגש כל יום, לדבר בטלפון, לטקסט וללכת למסיבות ביחד - הכל. יש לנו טיולים אינסופיים לאורך השכונה, משחקים כדורסל ביחד, וללכת לבר בפינה. לפעמים מצאנו את עצמנו מנהלים דיונים על החברה ועל הלימודים שלנו, שנמשכו כל הלילה. ו, קו המחשבה שלנו היה כל כך הרבה במשותף!

בשלב זה, אני ממש מבולבל ולא יודע לאן זה הולך. האם הוא פשוט נוח עם הידידות שיש לנו, או שהוא מחפש יותר? התחלתי לראות בזה ברומנס טוב מאוד, אבל לא יותר. זה היה ברור אחרי כמה זמן היה לי את ההמצאות של ידידות טובה, שבה הוא רצה לקחת את ההובלה.

ומצאתי שאני באמת 'בסדר' עם זה.

לכולכם שם שעוברים את אותו המצב יש לי את העצה הזאת:

אם אתה מוכן, רצועה ו רוכב רוכב. היזהר איך אתה מפרש את מעשיו, אם כי. אתה חושב דרך מסנן של mancrush וזה יכול לענן את כל הרגישות, במיוחד כאשר אתה לא בטוח מאיפה הוא בא. לכי קל- breazy ולתת לו להכיר אותך בדרך שלו. הוא ישתלט בסופו של דבר, וכשהוא יעשה את זה יהיה ברור לאן הוא הולך.

בראש ובראשונה, ללמוד להסתכל על התמונה הגדולה. יחסים טובים נעשים חברויות טובות. ותאמין לי, אתה לא רוצה לקיים יחסי אהבה רעים בלי חברויות בסביבה.

הגעתי למסקנה זו המבהירה את המובן מאליו: לא משנה לאן פנינו, הייתי במצב מנצח. הבחור הזה היה מוכן לשמור על החברה שלי כל כך הרבה זמן, ולהיות שם בשבילי כשהרגשתי רע. רומנטיקה או לא, נהניתי להסתובב איתו, וזה הפך לידידות גדולה באמת. היום אנחנו החברים הכי טובים שאפשר לדמיין.

אז פשוט תעשה כמוני. לבעוט בחזרה לחשוב על איך כל מהלך שלו משפיע עליך פשוט ליהנות מהחוויה.

No Replies to "רומנטיקה גייז או גייז ברומנס?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    25 + = 31