הלבשה תחתונה הטובה ביותר עבור גברים הומוסקסואלים (תחתונים) – insightyv.com

הלבשה תחתונה הטובה ביותר עבור גברים הומוסקסואלים (תחתונים)

Friday
של 09

פול פרנק זה מדהים 3D באט Hugger Briefs 3 Pack

פול פרנק זה מדהים 3D באט Hugger Briefs 3 Pack
תביא קצת כיף בחזרה ללבוש תלבושות (ואת חדר השינה) עם פול פרנק 3D באט Huggers. לא רק יש להם זבוב פונקציונלי, אבל כל זוג יש 3D גרפיקה ניתן לראות עם כוסות 3D כלל, אשר אני מציע לתת לבן הזוג שלך קצת כיף פרנק.

02
של 09

2xist נוזלי כותנה מרובע לחתוך בקצרה

ללא שם: היי, זהו רק מתאגרף קצר, ייתכן שאתה אומר; אבל זה בעצם חיבוק היברידי. את ריבוע Cut Cut מספק כיסוי מלא יותר מאשר לבן בסיסי חזק, אך הוא נחתך קצר יותר קצר מתאגרף קצר. בדרך זו, אתה יכול להראות רגל קטנה בלי סבל מרכב מעצבן.

03
של 09

דיזל Luker תקציר

“טָעִים מְאוֹד.” ואני לא מדבר רק על התיקים. המילה תיאורי יחד עם הביטויים “חונק על פניי” ו “זה מרגיש כל כך נחמד” נמרח על כל הצד של אלה תחתונים חמים. תגיד את זה בקול רם: אלה קצרים גאים להפליא.

04
של 09

C-in2 קלע תמיכה Low.No.Show פרופיל קצר

קבל אקולוגי סקסי עם C- in2 Low.No.Shows. הם עשויים עם סיבי רשת במבוק לנוחות קיצונית. הם גם שביל הטבע נמוך כדי להתאים את הנמוך ביותר שלך של ג ‘ינס נמוך עלייה.

05
של 09

דולצ’ה וגבאנה

היי, D & G אוהב את ההומואים ואנחנו אוהבים אותם בחזרה על שנתן לנו את הנעורים האלה תוססת נעורים ברנדו. התיקים הם בעלייה נמוכה, אך ללא זבוב. וזה נהדר. לא היינו רוצים שהתפרים יפריעו לנרתיק המכווץ, עכשיו היינו רוצים?

06
של 09

אד הארדי פתח את הפה נמר היפ

ללא שם: אתה כבר אומר שאתה חיה תחת דנים, כעת להוכיח את זה! אולטרה סקסי אד הארדי מציג את הקו של גברים undies עם אלה חייבים להיות פתוחים נמר פתוח הפה. עכשיו, כל מה שאתה צריך לעשות זה לתפוס את טרף.

07
של 09

DKNY גרפי תמצית

תמיד הייתי מעריץ של DKNY שואבת. העיצובים נקיים, צבעי הלהקה בולטים והתפרים שטוחים כדי להסתיר את הקווים כשאני לובש את מכנסי הג’ינס הרזים שלי. זוג רגיל להחזיק.

08
של 09

קלווין קליין פלדה אופנה כותנה היפ

אם אתה הולך ללבוש תחתונים, המהווה צעד טוב נגד chaffing, ואז לעשות משפט! יום הולדת 25 של קלווין undie יום שבת כותנה תלושי תכונה ענקית קלווין קליין כרזה על המותניים ו “לגעת לי” רך למתוח כותנה.

09
של 09

גרג האומה X זה תקציר

גרג Homme של נהדר עבור האיש שאוהב לקחת את ההובלה. חגורה גמישה חוצה את החלק הקדמי של הקצרה, מעניקה כיוון עדין אל צופה מן המזל. כל השאר הוא מובן מאליו.

No Replies to "הלבשה תחתונה הטובה ביותר עבור גברים הומוסקסואלים (תחתונים)"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.