מהו הגיל הממוצע שיצא? – insightyv.com

מהו הגיל הממוצע שיצא?

הרבה אנשים לתהות על הממוצע יוצא גיל. בימים אלה הוא נמוך מתמיד. אבל רק בגלל זה הוא נמוך יותר, זה לא אומר כי יוצא כמו תלמיד בבית הספר התיכון או תיכון יהיה רעיון טוב לכולם. במקומות רבים, הגיל הממוצע לצאת יהיה הרבה יותר גבוה ויוצא צעיר פשוט לא מרגיש בטוח עבור אנשים צעירים רבים.

מה המחקר מראה

היו כמה מחקרים על ממוצע גיל היציאה.

מחקר בריטי מצא כי בקרב אנשים מעל גיל 60, גיל היציאה הממוצע היה 37.

עבור אנשים בשנות ה -30 לחייהם, גיל היציאה הממוצע היה 21.

מילניאלים בין 18 ל 24 היה ממוצע יוצא בגיל 17.

קבוצה אחרת של חוקרים מאוניברסיטת תל אביב גילתה גם כי גיל הפרישה הממוצע ירד. על פי המחקר שפורסם ב – Journal Journal Relations בשנת 1991, גיל היציאה הממוצע היה 25. אבל נכון לשנת 2010, הוא היה 16!

כמה דיווחים אמריקאים מצאו כי הגיל הממוצע לצאת בארצות הברית גם ירד, נע בין 18 ל 14.

הקוראים שלנו צלצול ב

אחי אומר, “אני, יצאתי לראשונה לידיד קרוב בכיתה ו ‘שהייתי דו, הוא מגניב. ואז באתי לשתיים מהחברים שלי בכיתה ו’ באותו הזמן.

פייג ‘אומרת, “ידעתי שאני הומו כשהייתי בערך בת תשע אבל כשניסיתי לספר לחבר שלי אני אוהבת בנות, הן נבהלו ואני שיחקתי את זה כמו בדיחה.

סיפרתי לאמא שלי במהלך השנה הראשונה שלי בתיכון והיה לי שלב יוצא ענק שבו הרגשתי שאני רוצה שכולם ידעו. רוב האנשים לקחו את זה טוב אבל אחרים לא. במבט לאחור על זה עכשיו, אני שמח על שלה ועשה עם כי להיות מחוץ לארון הוא באמת תחושה מדהימה. “

PCTeen אומר, “כנראה האדם הראשון שבאתי היה חבר שלי אמנדה בכיתה ז ‘, למרות שידעתי שאני הומו מאז…

טוב, מאז ההתאהבות הראשונה שלי “.

טיילר אומרת, “היה לי מין ניסיון יוצא מוזר, בקיץ שאחרי שנת הלימודים הראשונה שלי התחלתי להרגיש בנוח כשהייתי דו-מינית אז אמרתי לחברתי הטובה, היא נראתה לי מוזרה והרגשתי כמו פריק. חברה אז, אז פשוט הלכתי להכחשה שוב ואמרתי לכולם שאני ישר.בסוף השנה הראשונה התחלתי לקבל את עצמי ואני באתי זוג חברים קרובים, הם היו מקבלים, אז אמרתי את כל טוב באמת שלי חברים, כעשרה אנשים, כולל ארבעה בחורים, ולאף אחד מהם לא אכפת, זה לא שינה שום דבר וחבר’ה שלי ואני התבדחנו על זה, אחר כך באתי לכל אחד “.

אבל רק בגלל שיש לנו מושג על גיל היציאה הממוצע, זה לא אומר בני נוער (או ילדים צעירים) צריך להרגיש לחץ לצאת אם הם לא מוכנים. כמו אחד העשרה כותב על הפורום,

“אתה לא צריך לצאת אל כולם או לדאוג לגבי גיל היציאה הממוצע, אנשים רבים יוצאים מאוחר יותר בחיים”.

זה די טוב ועצה כדאי לזכור אם אתה חושב שאתה צריך לצאת כי “בממוצע” אנשים יוצאים צעיר מכל גיל אתה במקרה להיות.

זכור לצאת הוא דבר אישי באמת וכאשר מדובר החלטות אישיות, ממוצעים באמת לא צריך לשחק תפקיד.

No Replies to "מהו הגיל הממוצע שיצא?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.