האם מרלן דיטריך באמת ביסקסואלית?

האם מרלן דיטריך באמת ביסקסואלית?

מרלן דיטריך, שחקנית הקולנוע הביסקסואלית המפורסמת משנות ה -30 היתה ידועה בעיקר בזכות תפקידיה בסרטיםמָרוֹקוֹ(1930),שנחאי אקספרס(1932)רצון עז(1936).

עובדות על החיים של מרלן דיטריך

הנה כמה מעברים של מידע על החיים של מרלן דיטריך, הקריירה, ואת אוהבת.

האהבה הראשונה שלה היתה כינור

מרלן דיטריך נולדה מריה מגדלן פון לוש בשנת 1901 בברלין, גרמניה. היא היתה תלמידת כינור מבטיחה עד שפגעה בידה ונאלצה לוותר על משחק.

הסרט קריירה

מרלן דיטריך החלה לשחק בסרטים בשנת 1923, אבל זה היה תפקידה כמו לולה לולה ב המלאך הכחול / אשר הזניק אותה לתהילה בשנת 1929. סרטו הראשון של דייטריך האמריקאי, מָרוֹקוֹ קיבל דיטריך מועמדות לאוסקר.

בין 1930 ל 1935 כיכבה מרלן דיטריך בשישה סרטים: מָרוֹקוֹ, ללא שם: dishonored, שנחאי אקספרס, בלונדינית ונוס, הקיסרית, ו השטן הוא אישה.

תפקידה כמלך דראג

מרלן דיטריך זיהתה שמבטו האנדרוגיני היה חלק מפניה. היא לבשה את בגדיה כדי לפנות אל גברים ונשים כאחד. היא היתה סקסית בעידן של דיכוי מיני. בסרטמָרוֹקוֹ, היא לובשת חליפת טוקסידו כמו גם מפלרטט עם ונשק לאשה. למרות שזה היה חלק של הסרט, זה היה די resque עבור 1930.

מעורבות עם USO

מרלן דיטריך הפכה לאזרחית ארה"ב ב -1939. ב -1941 נכנסה ארה"ב למלחמת העולם השנייה. דיטריך היה אחד הראשונים לבדר את החיילים בקו החזית.

היא דיברה נגד הנאצים, פאשיזם וגזענות.

ביסקסואליות

מרלן דיטריך נישאה לבמאי רודולף סיבר בשנת 1923, והיה להם קשר פתוח. היה להם ילד אחד מריה אליזבת סיבר בשנת 1924. מרלן גם היו יחסים עם השחקן ז'אן Gabin ו סופר מרצדס דה אקוסטה. שמועות טענו שיש לה פרשיות עם פרנק סינטרה, ג'ון קנדי ​​ואדית פיאף.

חיים טובים חיים

מרלן דיטריך חיה חיים ארוכים מלאים מסעות, הרפתקאות, סרטים, מופעי אישה אחת וקריירה מצליחה מאוד. היא מתה בפריז ב -6 במאי 1992.

מקורות

מוזיאון מרלן דיטריך, glbtq.com, גאווה גאווה: חגיגה של כל הדברים הומואים לסביות על ידי ויליאם ג 'מאן

No Replies to "האם מרלן דיטריך באמת ביסקסואלית?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    53 − = 46