האם סקס אנאלי מסוכן? – insightyv.com

האם סקס אנאלי מסוכן?

העסקה האמיתית

הרבה אנשים חוששים כי סקס אנאלי הוא מסוכן או כואב או יפגע פי הטבעת. הנה מה שאתה צריך לדעת!

כאשר נעשה כראוי, סקס אנאלי אינו “מסוכן”. למרות שאולי שמעתם סיפורים אימה על אנשים שאינם יכולים לשלוט על המעיים שלהם אחרי סקס אנאלי בסופו של חיתולים למבוגרים, זה מיתוס.

עדיין כמו מין אוראלי וסקס בנרתיק, ישנם כמה סיכונים הקשורים למין אנאלי שאתה צריך לדעת על.

אי נוחות וכאב

כמו סקס הווגינלי, מין אנאלי יכול להזיק אם אין מספיק סיכה. שלא כמו הנרתיק, עם זאת, פי הטבעת אינו מייצר מספיק סיכה טבעי ללכת חופשי סיכה. אז זה חיוני כדי להשתמש במוצר מלאכותי כמו KY- ג ‘לי או Astroglide במהלך אנאלי. בנוסף, העור של פי הטבעת הוא דק יכול להיפגע אם יש יותר מדי חיכוך. זה יכול לגרום כאב ואפילו דימום. אז להשתמש סיכה, ללכת לאט לעצור אם משהו מרגיש לא נוח.

על חיתולים למבוגרים

למרות חששות רבים של אנשים, קיום יחסי מין אנאליים לא יוביל לסוגר מוגדל או רופף או פי הטבעת או איבוד שליטה במעי. יש אנשים שמאמינים כי מין אנאלי רגיל למעשה נותן לאנשים שליטה טובה יותר במעי. לדברי המחבר Tristan Taormino זה יכול להתרחש כי “על מנת לקחת משהו בתוך פי הטבעת שלך, אתה צריך ללמוד איך להירגע שרירי הסוגר שלך.ככל שאתה תרגול שליטה על השרירים האלה, ככל שאתה פעילות גופנית גוון אותם (בדיוק כמו כל שריר אחר).

אתה לא מתמתח או משחרר את שרירי הסוגר, אתה פשוט מרגיע אותם כדי לאפשר חדירה “.

מחלות מין ומין

סקס אנאלי לא מוגן יכול לשים את שני בני הזוג בסיכון למחלה המועברת במגע מיני. אם תבחר לעשות סקס אנאלי, חשוב מאוד להשתמש קונדום סיכה מלאכותית.

קונדומים מציעים הגנה מעולה מפני זיהומים כמו HIV הנשלחים דרך נוזלי הגוף. הם מציעים הגנה טובה מפני זיהומים כמו HPV ו הרפס אשר ניתן לעבור דרך העור על העור. עם זאת, חשוב להבין כי זיהומים אלה ניתן לעבור גם אם קונדום משמש קונדומים לא יכול לכסות את העור נגוע.

יחף

Barebacking מתייחס למין אנאלי לא מוגן בין גברים. ישנן מספר סיבות לכך שאנשים עשויים לקיים יחסי מין אנאליים לא מוגנים.

  • הם עשויים לחשוב שזה מרגיש טוב יותר.
  • זה מקדם אינטימיות.
  • זה יותר ספונטני.
  • זה יכול להיות בטוח אם שני בני הזוג הם ללא זיהום.

עם זאת, barebacking הוא באמת מסוכן אלא אם כן אנשים בטוחים הסטטוס שלהם STD לחלוטין אמון כי השותפים שלהם נבדקו והם לא מקיימים יחסי מין עם מישהו אחר.

סקס אנאלי

סקס אנאלי הוא נורמלי לחלוטין, אבל יש הרבה אסוציאציות שליליות עם תרגול מין זה. כמה מהם קשורים להומופוביה ולקשר של מין אנאלי עם גברים הומוסקסואליים. כמה מהם קשורים לאי הנוחות של התרבות שלנו עם פי הטבעת. חלקם קשורים בהנחה שמין אנאלי כואב.

כמו בכל פעילות סקס, עם סקס אנאלי חשוב לוודא שאתה נוח פיזית ורגשית ולהרגיש capeable של הגנה על עצמך מפני מחלות מין באמצעות קונדומים.

בעקבות אלה עצות בסיסיות יעזור להפוך את אנאלי חוויה בטוחה ומהנה.

 

No Replies to "האם סקס אנאלי מסוכן?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.