גבר יכול באמת להיות דו מיני? | insightyv.com

גבר יכול באמת להיות דו מיני?

גבר יכול באמת להיות דו מיני?

אנשים ביסקסואליים נמשכים מינית ורומנטית לאנשים של מגדרים אחרים ושל בני מינם שלהם. ביסקסואלים יכולים להיות זכר או נקבה, cisgender, טרנסג’נדרים או שאינם בינאריים.

המונח ביסקסואלי הופיע במאה ה -19, אבל אנשים תמיד נמשכו לשני המינים. בתרבויות רבות, ביסקסואליות נתפסה כביטוי טבעי של המיניות. יוון העתיקה היא לעתים קרובות מצוטט כדוגמה של תרבות כי קיבל ו ציפה ביסקסואליות.

אף כי ביסקסואליות נחשבת לעתים קרובות לאבן דריכה בדרך להיות הומוסקסואלים או לסביות, זוהי נטייה מינית בזכות עצמה.

לא רק נערה

לפעמים אנשים חושבים שרק בנות, לא בחורים, יכולות להיות דו-מיניות; עם זאת, זה לגמרי אפשרי להיות זכר ביסקסואלי.

האם אי פעם שמעת שהבנות יכולות להיות דו-מיניות, אבל החבר’ה שטוענים שהם דו-כיווניים רק מנסים להכחיש את העובדה שהם באמת הומו? אם יש לך, אתה לא לבד. הסיבה לכך היא כי הרבה אנשים מאמינים הרבה מידע שגוי על גברים ועל נטייה מינית.

למרבה הצער, ישנם מיתוסים נפוצים רבים על גברים דו-מיניים. אלו כוללים:

 • ביסקסואליות היא רק שלב
 • גברים בי צריכים לבחור להיות הומו או ישר
 • גברים ביסקסואליים מבולבלים מינית

אלה הן כמה סיבות אנשים חושבים שאין דבר כזה זכר ביסקסואלי. הנה כמה אחרים:

 1. רבים מן האנשים שעושים את ההנחה הזאת מבססים אותה החוויות שלהם. או שהם גברים הומוסקסואליים שמעולם לא נמשכו לנשים או שהם גברים הטרו שמעולם לא נמשכו לבחורים.
 1. עבור אנשים מסוימים, יש עדיין יותר סטיגמה להיות הומו מאשר להיות לסבית. אז הם עשויים להניח כי יהיה זה סביר יותר עבור גבר “לדחות” להודות שהוא הומו על ידי אומר שהוא דו מיני מאשר זה יהיה עבור אישה לעשות זאת.
 2. יש מיניות תרבותית של נשים דו-מיניות זה בדרך כלל לא להאריך לגברים. כתוצאה מכך, יותר אנשים מבינים רצונות ביסקסואליים בנשים מאשר אצל גברים.
 1. כוחו של המיתוס. אם מספיק אנשים חוזרים על כך שגבר אינו יכול להיות דו-מיני, אבל אישה יכולה, אז זה מתחיל להישמע כמו עובדה.

מחקרים מטעים

כדי לסבך את העניינים עוד יותר, מחקר מ -2005 מאוניברסיטת נורת’ווסטרן מצא כי “ביחס לעוררות מינית ולאטרקציה, נותר להוכיח כי ביסקסואליות גברית קיימת”.

מחקר זה הניע דלק לאש הטוענים כי גברים אינם יכולים להיות דו-מיניים. זה גם גרם הרבה צער על שפע של החבר ‘ה שם בחוץ מי יודע שהם נמשכים גברים ונשים כאחד.

אבל בשנת 2011, אותה אוניברסיטה פרסמה את ממצאי המחקר המדגים בדיוק את ההפך. כפי שהסבירו החוקרים, הממצאים הנוכחיים שלהם העידו על כך שכמה גברים שמזהים את עצמם ביסקסואלים, אכן מעוררים אצל נשים וגברים.

עדיין כמו ג ‘ים Larsen של ביסקסואלי מארגן הפרויקט אמר לניו יורק טיימס:

“זה נהדר שהם יצאו עם אישור שיש ביסקסואליות, אחרי שהם אומרים את זה, הם מוכיחים את מה שאנחנו כבר יודעים בקהילה, זה מעליב, אני חושב שזה מצער שמישהו מטיל ספק באדם שאומר, זה מה שאני ומי אני.

מה כל זה מגיע ל

בסופו של דבר, למרות מה שחושבים הרבה, גברים ונשים כאחד יכולים להיות דו-מיניים.

No Replies to "גבר יכול באמת להיות דו מיני?"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  8 + 2 =