סקס אנאלי: המדריך שלך להיות טוב | insightyv.com

סקס אנאלי: המדריך שלך להיות טוב

סקס אנאלי: המדריך שלך להיות טוב

ראשית, מהו הדף? העליון הוא אדם עושה את חודר במהלך סקס אנאלי. למרות מה יש תפיסה, העליון הוא לא תמיד השותף הדומיננטי ביותר במערכת היחסים. נתינה או קבלה של אנאלי היא העדפת הנאה אישית.

אז, איך אתה הדף? יש רמה מסוימת של עדינות ומספר טכניקות מעבר רק דבק את הפין שלך לתוך פי הטבעת שלו שהופך אחד העליון טוב. ציפוי לוקח אסטרטגיה, דרך לבצע את התוכנית, והרבה סבלנות.

האסטרטגיה שאני מתכוון אליה היא הנאה של התחתית. העליון טוב יודע כי התמקדות הרצונות של בן הזוג שלהם יכול לקצור rewards מענג עבור שני אנשים.

זה נשמע כמו הרבה עבודה? ובכן, זה לא קשה כמו שזה נשמע או אפילו צורך, אבל אם אתה רוצה בתחתית שלך לחזור יותר (שוב ושוב), להישען לתוך אלה 3 טכניקות:

1. למד על ציפוי טוב

ציפוי טוב הוא יותר מאשר רק לקפוץ על הפתיחה הראשונה זמין. שמור על התחתונה שלך רוצה יותר על ידי פיתוח הסגנון שלך, או את הדרך בה אתה מכין את התחתית שלך עבור אנאלי. התחתון שלך צריך כבר הכנות לקראת ניקיון, אבל ציפוי לוקח prep כמו גם prepping התחתונה שלך.

רוב anuses אינם מיועדים כניסה והם לא רגוע מורחבת במצב הטבעי שלה, כך חדירה יכול להיות די מכאיב לתחתית שלך (וגם פחות מהנה בשבילך) אם שרירי הסוגר שלו אינם רגועים. קל יותר לו להירגע בשרירי הסוגר שלו אם הוא רגוע.

2. להירגע השותף התחתון שלך

כדי להירגע בתחתית שלך, להתחיל עם משחק מקדים ותערובת של מגע ונשיקות המשרד וקל. קרא את שפת הגוף שלו ומקד את תשומת הלב שלך על אזורים המסייעים לגוף כולו להשתחרר. הקשיבו לנשימותיו ולרמזים המילוליים שלו. תנו לו ולגופו להנחות אתכם לאזורים הנכונים.

הישאר מעל החגורה במשך זמן מה עם נשיקות וליטופים. לאחר מכן, להפשיט אותו לאט ולתת לו להפשיט אותך גם כן. הרפי את גופך על שלו ולתת לו להרגיש את הכובד שלך. לחץ על גופו. התחל לשפשף את מותניו ובסופו של דבר מתחת. לנשק, לגעת, ולתת לו להרגיש את הנכונות שלך.

אם הוא ייכנס לתוכה, תדע. תן לו לתת לך בעל פה. בינתיים, לחקור את המותניים, התחת, ואת פי הטבעת. נסה לשפשף, לעסות את הנקבים או לחדור אותו קלות עם אצבע או צעצוע משומנים. זה יעזור לו להירגע את האזור ואת שרירי הטבעת שלו. 

3. תן לו להדריך אותך ולקחת שליטה

להגדיל את הלהיטות שלו אבל התמקדות שלו הרפיה. תן לו להדריך אותך כאשר הוא מוכן, ואז להשתלט. זכור כי חלל אנאלי הוא לא מערה אינסופית. התחל איטי וקל לחדירה. היה סבלני לפתח את הקצב שלך לפני הגדלת עומק ומהירות. או לתת לו להשתלט, תלוי בעמדה המינית. שוב, להקשיב לשפת הגוף שלו רמזים מילוליים. האם הוא מתוח או מרפה מהירות מסוימת ועומקים מסוימים?

יש לקוות, שניכם תסנכרן לקצב. ברגע שזה קורה, לשמור על קצב זה לאט להגדיל עומק ומהירות.

No Replies to "סקס אנאלי: המדריך שלך להיות טוב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    50 + = 51