איך לצאת בחטיבת הביניים – insightyv.com

איך לצאת בחטיבת הביניים

יוצא החוצה אומר לספר לאנשים שאתה לא ישר. בימים אלה, ילדים יוצאים צעירים יותר מאי פעם. כשהייתי צעיר בשנות התשעים, כמה בני נוער יצאו בתיכון, אבל הרבה יותר חיכו עד המכללה לעשות זאת. עכשיו, בתי ספר תיכוניים ברחבי הארץ יש בגלוי ילדים GLBT.

יש הרבה סיבות מדוע ילדים יוצאים מוקדם יותר. הרבה כאלה, (כמו העובדה שיש יותר תמיכה בנושאים GLBT ומודעות יותר מהם), הם חיוביים באמת.

אבל למרות שזה יכול להיות נהדר להיות פתוח על מי אתה מגיל צעיר, יוצא בחטיבת הביניים יכול להציג אתגרים ייחודיים. הנה כמה ילדים לשתף את החוויות שלהם ואת הפחדים לגבי יוצא באמצע הספר.

שמיעת הביטוי, זה כל כך גיי בכל פעם שאתה מסתובב

“אני בן 14. אני גר בעיירה קטנה בפלורידה ואני יצאתי בשנה שעברה בכיתה 7. רוב כולם יודעים עכשיו כי אני יוצא עם מישהו אבל מה שמתי לב הוא כי הרבה מורים שלי לא אומר כלום כשהילד אומר “זה כל כך עליז”. יש לי מורה עכשיו שהוא די מגניב אבל לפני כמה שבועות ילד בכיתה שלי אמר, “זה כל כך עליז” והיא הסכימה איתו ואמר, “זה כל כך עליז “. לא פעם חשבתי להגיד לה משהו לפני או אחרי הלימודים אבל אני אף פעם לא עוזרת מספיק אומץ לעשות את זה, אני לא פוחדת ממנה, אני פשוט מכבדת אותה כמורה טובה. רק מנסה להיות קשה כי המורה ‘מגניב והיפ’ שכולם אוהבים יותר מאשר המורה שמראה משמעת “.

להיות אמר שאתה צעיר מדי לדעת בוודאות

“יצאתי בחטיבת הביניים, והתכוונתי בכל לבי שאני דו-מינית, אנשים התעקשו שאני מבולבלת ולא יודעת על מה אני מדברת, ככל שאתה צעיר יותר, כך אנשים יותר חסרי משמעות מניחים שאתה כמו כן, רבים מהמורים שלי עדיין נותנים להערות הומופוביות לעבור, ולעולם לא להצביע על כמה שזה לא בסדר, בדיוק כמו הערות גזעניות, זה באמת דוחף את הכפתורים שלי, ואני מקווה שיום אחד אני יכולה ללכת לבית הספר בלי לשמוע את המילה ” הומו “בשימוש שגוי.”

ידיעת החברים שלך תתמוך בך, אבל חושש שהורייך לא

“אני בבית הספר התיכון, אני הומו (אני מכיר מאז כיתה ה ‘, אבל סוג של תת הכרתי ידע כל החיים שלי, אם זה הגיוני) ואני אשמח לצאת אם הייתי יכול להביא את עצמי לעשות את זה החברים שלי באמת מקבלים אנשים הומוסקסואליים (אנחנו משתתפים ביום של שתיקה מדי שנה), אבל אחד ההורים שלי עובד בבניין בית הספר, אז אם אני אצא החוצה היא תגלה בסופו של דבר ואני לא רוצה לספר להורים שלי כי יש לי אבא הומופובי באמת “.

תגובות שונות, אבל מרגיש הרבה יותר טוב אחרי שיצאו

“אני בכיתה ז ‘, אני בת 13 ואני גרה עם אמא שלי (אבא מת), יצאתי לאמי כשהייתי בת 12, בשנה שעברה, האדם הראשון שדיברתי עליו היה החבר הכי טוב שלי בכיתה ג ‘, אני גר בעיירה קטנה מאוד משעממת, אני באתי להרבה חברים שלי ויש כאלה שאני רומזת להם, וכמה פשוט לא אכפת לי מה אני אומר להם. זה סוד לא היו לי חברים שקיבלו אותי ואת חברה מדהימה (בסדר, אז אולי אמא שלי חושבת שאנחנו רק חברים .. אני עובד על זה …) אנשים חושבים שאני משונה ומשוגע אבל, לא ממש אכפת לי, אבל עכשיו אני לא אוהב, שמועות באות והולכות, אבל אני ממש מאושרת, כמו כן, אנשים צעירים וצעירים מפליגים מתוודים על אותו המין שלהם לי ולפעמים אפילו יצאו אלי, רק להיות בעצמך, זה הרבה יותר טוב מאשר להעמיד פנים.

חברים הומופוביים

“אני בן 12, הומו, אני פשוט לא יודע מה לעשות בבית הספר שלי, הרבה מהחברים שלי צוחקים על הומואים, אני רק יודע אם אני אומר להם שלעולם לא יטפלו בי. תמיד הייתי ילד הומו מוזר, אני כל כך מאוהבת באחד החברים שלי, הוא ממש חמוד ויש לו שיער אימומי ארוך (כל כך חמוד!) אני לא יודע אם הוא הומו אבל אני מקווה שהוא. “אני רק מחוץ לאמא שלי ואני לא יודעת מה אבא שלי יחשוב, אני פוחדת מהמחשבה לספר לחברים שלי.

כמו עדויות אלה מראים שיש כמה יתרונות לצאת בבית הספר התיכון וכמה חסרונות. בצד פלוס, אתה מקבל להיות עצמך מגיל צעיר ולא צריך להסתיר חלק משמעותי הזהות שלך. בצד המינוס, מכיוון שבתי הספר האמצעיים רבים מתמודדים עם חוסר הביטחון שלהם ומבינים מי הם עצמם, זה הזמן שבו מתגרה הוא גבוה בכל הזמנים.

יציאה החוצה יכול להיות חוויה נהדרת, אבל זה יכול גם להיות אחד כי לא כולם מוכנים. אף אחד לא צריך לצאת אם הם חושבים שזה יהיה לא בטוח או קשה מדי מבחינה רגשית בבית או בבית הספר!

No Replies to "איך לצאת בחטיבת הביניים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.