אלן אמרה מה עם פורשיה? ועוד ציטוטים אהבה לסבית – insightyv.com

אלן אמרה מה עם פורשיה? ועוד ציטוטים אהבה לסבית

לסביות אוהבים לדבר על אהבה. האם אתה מחפש קצת השראה אהבה? הנה כמה ציטוטים אהבה מכמה סלבריטאים לסביות האהוב עליך לזוגות לסביות המפורסם.

Friday
מתוך 14

אלן דג’נרס בפורטיה דה רוסי

'Finding Dory' - UK Premiere - Red Carpet

אנתוני הארווי / Getty Images בידור / Getty Images

אלן דג’נרס צוטטה במגזין “Advocate” על אהבתה לפורטיה, “יכולתי להגיד את אותו הדבר שאמרתי בכל מערכת יחסים: אני שמחה, אבל יש אושר ויש אהבה, ואז יש השלמה”.

02
מתוך 14

פורשיה דה רוסי על אלן דג’נרס

פורשיה דה רוסי צוטטה במגזין “Advocate” באומרו כי “נתקלתי באלן בתצלום [ב -2004] והיא נשמה ממני, זה לא קרה לי בחיים, שם ראיתי מישהו ו [מנוסה] של דברים ששומעים עליהם בשירים וקוראים בשירה, הברכיים שלי היו חלשות “.

03
מתוך 14

צ ‘ילי רייט אהבה ציטוט על לורן בליצר

זמרת המוסיקה של המדינה, צ’לי רייט, סיפרה לסבית חיים בראיון על מערכת היחסים שלה עם לורן: “כל יום אני לא מאמינה, זה כל כך שמחה שיש לי כזאת גברת גדולה ויופי החירות מתגלה לי במהדורה בזמן אופנה.”

04
מתוך 14

מליסה Etheridge אהבה ציטוט על לינדה וולם

מליסה את’רידג ‘צוטטה ב”וושינגטון בלייד “על השותף החדש שלה, לינדה וולם:” אני לא חושבת שאנחנו מוכנים אי פעם [לאהבה.] כאילו אם זה תלוי בי, אני עדיין יושב בחדרי, לא, לא, אני לא אעשה את זה שוב! “אבל לאהבה יש דרך לבוא ואת היחסים שאני ממש עכשיו, היא היתה החברה הכי טובה שלי במשך 10 שנים, תאמין לי, לא התכוונתי לצאת החוצה ולחפש אותה, היא מצאה את דרכה אל ביתי, אני שמחה מאוד, כן, אני מוכנה לנסות שוב את ידי באהבה”.

05
מתוך 14

אהבה ציטוט מאת ג ‘יין לינץ’ על לארה אמברי

ג’יין לינץ ‘סיפרה על אשתו, לארה אמברי, ועל חייהם המשותפים: “אני אוהבת את זה י תמיד רציתי להיות בת זוג, תמיד רציתי שיהיה לי מישהו ללכת איתו בחיים, וזה באמת לא היה לי. כל היום ביחד ואנחנו עושים בית ביחד, כולנו צופים בתוכנית, הבת שלי אוהבת את זה, אז שלושתנו מתבוננים בזה “.

06
מתוך 14

רוזי או’דונל ציטוט אהבה

רוזי או’דונל צוטטה במגזין האמריקני על חברתה מישל רונדס: “היא כל כך מחוברת ומעודנת בצורה שלא תיאמן, אני כל כך אוהבת אותה מחבקת את הנשיות שלה בצורה פמיניסטית אמיתית, כדי להיות מסוגלת להיות לסבית, נשית, פמיניסטית היא די סקסית .

07
מתוך 14

סינתיה ניקסון על כריסטין מרינוני

סינתיה ניקסון צוטטה ב”ניו יורק דיילי ניוז “באומרו:” אני מאוהבת [כריסטין] כי היא היא, אם היא היתה גבר, האם הייתי מאוהב בה אני לא יודע, אנחנו קונים ומבשלים לגדל ילדים – שנינו נכנסו פנימה “.

08
מתוך 14

קייט קלינטון אהבה ציטוט על Urvashi Vaid

קייט קלינטון על ההומור בחדר השינה: “את צריכה לתת לרגעים של צחוק ואור למיטה – אם אין מקום לזה, אולי אתה לא צריך להיות שם, תמסור, תני לעצמך להשתטות, פעם אורוואשי עטה קצת קרול קינג, וזה היה המוזיקה הלא נכונה למין, זה נהדר, כמובן, אבל כל מה שרציתי לעשות זה לשיר יחד, יש לנו היסטריה בקשר לזה “.

09
מתוך 14

ניקי וייס מ – L Real Word על ג ‘יל גולדשטיין

ניקי וייס וג ​​’יל גולדשטיין היו זוג בעונה הראשונה של נדל L המילה. בראיון עם ולווט פארק, ניקי וייס אמרה: “אני באמת מאוהבת בבן הזוג שלי ואני לא מסוגלת לעשות זאת, אבל יש לנו את הזרים הווירטואליים האלה, שמותר להם להתחתן תוך שבועות מכירים זה את זה? ואני לוקחת את האיגוד שלנו ברצינות רבה, נישאר בלבנו מול בני משפחתנו וחברינו, אך חשוב ביותר עבורנו, אנו מזוהים על ידי הדת היהודית, נשואים, חתומים על כתובה ומכובדים על פי ההלכה .

10
מתוך 14

Cathy DeBuono אהבה ציטוט על ג ‘יל בנט

קאתי דבונו אמרה על התאהבות בג’יל בנט: “התאהבתי בתחושת האני שלה, חוש ההומור שלה והפשטות שלה, זה לא היה עד שהתחלתי לקלל את החרקים האלה, כך שהתחלתי כדי להימשך ליופי הפיזי שלה, שכמובן ברור! אבל לא היה לי אכפת עד אחרי שהתחלנו לעשות אחד לשני לצחוק על בסיס יומי “.

11
מתוך 14

אמבר הרד על טסיה ואן רי

אֵרוֹטִי City At the Celebrity Vault

בריאן כדי / FilmMagic / Getty תמונות

השחקנית אמבר Heard צוטט AfterEllen.com על החברה שלה Tasya van Ree. “היא כל כך יפה, אני מתכוון, אתה צריך להיות משוגע לא רוצה לצאת איתה!”

12
מתוך 14

ליסה Cholodenko אהבה ציטוט על ונדי Melvoin

הבמאי ליסה Cholodenko צוטט ב מגזין W על החלטתה ללדת עם בן זוגה ונדי מלווין: “בדיוק חזרתי ללוס אנג’לס מניו יורק ורציתי ללדת ילד, התאהבתי בוונדי, וידענו ששנינו דוחפים את השעון ואת השעון התלבטנו, התלבטנו אם להשתמש בבנק זרע או להכות חבר, ובסופו של דבר אמא שלי אמרה, ‘עדיף להשתמש בתורם זרע’ “.

13
מתוך 14

ברנדי קרלייל

ברנדי קרלייל התחתנה עם חברתה הוותיקה קתרין שפרד ב -15 בספטמבר 2012, במסצ’וסטס. היא כתבה בדף הפייסבוק שלה על יום נישואיה: “זה היה באמת אחד הימים הכי טובים שלנו, לגמרי מביך ואנושי ויפה, אני נשוי לחבר הכי טוב שלי ושום דבר לא הביא לי יותר שמחה”.

14
מתוך 14

וויטני מיקסר ושרה בטנקור

וויטני מיקסר ושרה בטנקור נדל L המילה נישאו ב -17 ביוני 2012. בראיון למגזין Curve, אמרה ויטני על יום החתונה שלה: “זה היה מדהים לראות את שרה הולכת במעבר ונראית כל כך יפה, זה היה כל כך ציורי ולכן, כל כך יפה. … הייתי המום מרוב רגש ורציתי לבכות, רציתי לצחוק, רציתי למות “.

שרה בטנקור אמרה על נישואיה, “אני אוהבת כל מה שקשור לזה, אני שמחה יותר משהייתי אי פעם, אני אוהבת עד כמה באתי עם ויטני”.

No Replies to "אלן אמרה מה עם פורשיה? ועוד ציטוטים אהבה לסבית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.