חתונה הומואים כי הם ייחודיים משלך | insightyv.com

חתונה הומואים כי הם ייחודיים משלך

חתונה הומואים כי הם ייחודיים משלך

זוגות הומואים ולסביות מתחתנים היום יותר מתמיד. גבר וגבר או אישה ואישה שהצטרפו לנישואין הם צעד בכיוון הנכון, ומרחיקים אותנו מן המנהגים המבוגרים. לזוגות יש בחירה בסוג החתונה נדרים הם משתמשים בטקסים שלהם כדי לשמור על קשר עם פעמים.

חתונה מסורתית

ההיסטוריה של נדודי החתונה שתחילתה יותר מחצי מאה. סוגים מסוימים, כמו אלה המסורתיים שאנו רואים ושומעים בסרטים ובטלוויזיה, תלויים במסורת.

אתה בטח מכיר את המילים:

“אני, ____, לקחת אותך, _____, להיות האישה שלי wedded wuled בעל דין, כדי להחזיק ולהחזיק מיום זה ואילך, לטוב יותר גרוע, עבור עשירים יותר עבור עניים, בחולי ובריאות, לאהוב ולהוקיר , עד המוות אנחנו עושים חלק. “

למרות זאת את נדרו החתונה מזוהה ביותר, יש הרבה אחרים לבחירה. ייתכן שתרצה לנסות את אלה עבור מגוון שאינו דתי. 

“הטבעת הזאת אני נותנת לך כאות לאהבה ולמסירות שלי, אני מתחייבת לך כל מה שאני וכל מה שאעשה אי פעם כבעלך (בעל / אשה), ובצלצול הזה אני נשואה לך בשמחה ומצטרפת אלי החיים שלך. “

אוֹ:

“הטבעת הזאת היא סמל לאהובתי, אני מתחתן עם הטבעת הזאת, עם כל מה שיש לי וכל מה שאני”.

או מה לגבי:

“אני נותן לך את הטבעת כסמל לאהוב שלי, תן ​​לי להיות תזכורת שאני תמיד לצד שלך ושאני תמיד אהיה שותף נאמן לך”. 

נדרים מסורתיים הם נהדר, אבל אתה רוצה לשבור את התבנית?

חתונה אישית

מנהגי חתונה ומסורות תאריך חזרה הרומית פעמים, אבל הנדר שלך של מחויבות השותף שלך יכול להיות שלך. כתיבת נדרים היא חלק חיוני של תכנון החתונה והטקס. בחירת נדרים מותאמים אישית לוקחת יותר זמן, אבל יש את שביעות הרצון של הידיעה המילים ישר מהלב.

התאמה אישית ו אישית את החתונה נדרים באופן שמתאים לך, השותף שלך ואת מערכת היחסים שלך.

הדרך בה אתה מבטא את האהבה שלך יכול להיות ייחודי כמו שאתה. כל מילה יהיה לחרוט בזיכרון שלך לנצח, אבל אתה יכול גם מלט אותם על הנייר. תן לבן הזוג שלך מתנה של נדרים שלך במכתב או בגופן מיוחד על מזכרת שהוא או היא יכולים לשמור לנצח. 

דורות חתונה דתיים

מספר קבוצות ידידותיות ההומואים קיימים ברוב הדתות, אך לא כל הכנסיות מעניקות נישואין הומוסקסואליים בבתי התפילה שלהם. כמה כנסיות לעשות לבצע חתונות הומו, עם זאת, וזוגות הומואים ולסביות עשויים להעדיף לחלוק נדרים בתוך אמונתם. Gayweddingvalues.com מפרסם רשימה מצוינת של נדרים עבור מגוון של אמונות ו עדות.

No Replies to "חתונה הומואים כי הם ייחודיים משלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    36 − = 27