מה כדאי לדעת לפני שאתה קונה טבעת חתונה לסבית | insightyv.com

מה כדאי לדעת לפני שאתה קונה טבעת חתונה לסבית

מה כדאי לדעת לפני שאתה קונה טבעת חתונה לסבית

כשזה מגיע הזמן לקנות טבעות נישואין לסבית שלך או להקות הטקס מחויבות, בטוח שאתה יכול ללכת התכשיטן בקניון ופנים אפשרי צוות המכירות הומופובית. או שאתה יכול להוציא את הכסף שלך לסבית בבעלות או לסבית ידידותי העסק. הנה כמה מקומות העליון למצוא לסביות טבעות נישואין ומחויבות להקות.

אהבה וגאווה /

בין אם אתה רוצה טבעת נישואים מסורתית או משהו עם אווירה מוזרה, אהבה וגאווה היא התחנה הראשונה מעולה.

בחר יהלומים טבעות אירוסין, זהב, כסף או טיטניום להקות חתונה, ואפילו מגניב L Word תכשיטים. טבעות זמינים עבור תחת $ 100 עד כמה שאתה רוצה להוציא.

תכשיטים על ידי Ponce

תכשיטים על ידי Ponce כבר עושה לסביות וטבעות נישואין הומו, טבעות אירוסין, טבעות מחויבות, ועוד תכשיטים LGBTQ מאז 1983. טבעות נישואין טווח מחיר מ 200 $ ל 5,000 $. אתה בטוח למצוא כאן משהו העונה על הסגנון שלך ואת התקציב.

סומיש

לא רק לסבית לסבית בבעלות, אתה יכול לקנות את החתונה או מחויבות הלהקה מהם עם גאווה כי הם משתמשים רק זהב ירוק מוסמך פלטינה. לא, ירוק הוא לא הצבע. גרין אומר שזה ממוקש באופן עקבי ו נסחרת למדי, כך שאתה יכול להיות סמוך ובטוח יום מאושר שלך לא יגרום סבל לכוכב או לעובדים ברחבי העולם.

ג ‘ורג’ סויר

ג ‘ורג’ סויר טבעות יש מראה ייחודי. בהתבסס על אמנות יפנית עתיקה של מוקומה ג ‘יין, ג’ ורג ‘סויר תערובות בצבעים שונים של זהב לתת הטבעות שלך ייחודי אחד של סוג נראה.

שוויון 

Equalli החלה במיוחד לעשות תכשיטים עבור הקהילה LGBTQ. הטבעות שלהם הם קשת יפה בצבע טבעי טבעות ספיר, עשה עם שיטות כרייה אתית בר קיימא, כך שאתה יכול להרגיש טוב לגבי הרכישה שלך כפי שהם נראים. 

No Replies to "מה כדאי לדעת לפני שאתה קונה טבעת חתונה לסבית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 4