איך לעשות חברים בקהילה של

לסבית teen couple holding hands

מרטין דימיטרוב. + + / Getty Images

מרגיש כאילו אתה רק הומו, לסבית, ביסקסואלי או טרנסג'נדרי העשרה יכול להיות די נורא. רובנו אוהבים להיות קהילה שאנחנו יכולים להרגיש חלק ו בני נוער הומו הם לא שונים. עם זאת, זה יכול להיות דברים קשים, מציאת בני נוער אחרים הומו. אבל היה סמוך ובטוח, זה יכול להיעשות. בין אם אתה מקווה לפגוש חברים, או מעוניין היכרויות, סביר להניח שמישהו אחר נמצא באותה סירה.

אתה יכול לעבוד על מציאת בני נוער אחרים הומו באופן מקומי, או שאתה יכול להשתמש באינטרנט כדי ליצור קשרים עם בני נוער GLBT מכל רחבי. ובעוד יש אמצעי זהירות מסוימים אתה צריך לקחת, הן באינטרנט או כבוי, לפגוש אנשים שמקבלים אותך, ניתן לעשות זאת.

02
של 05

למצוא חברים באזור שלך

הדרך בה אתה הולך ללכת על ביצוע הומו חברים ומציאת בני נוער אחרים הומו יהיה תלוי במידה מסוימת על איפה אתה גר. אם אתה גר במטרופולין גדול, זה יכול להיות קל יותר מאשר אם אתה בקהילה כפרית או פרברית.

אבל גם אם אתה לא גר בעיר, אל ייאוש. מספר מפתיע של קהילות קטנות יותר מספקות שירותים לצעירים של ה- GLBT. ישנן מספר דרכים ללכת על מציאת בני נוער אחרים הומו באזור שלך!

ארגון עורכי דין לנוער מפעילה אתר נוער מדהים GLBT שנקרא הנוער משאבים. בדיוק כמו השם מרמז, יש לו כמה משאבים מצוינים עבור בני נוער GLBT.

הקפד לבדוק רשימה מקיפה מאוד של תוכניות הנוער שלהם. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להקליד את המדינה שלך.

ניתן גם ליצור קשר עם המרכז הקהילתי הקרוב ביותר שלך GLBT ולשאול אם הם מציעים כל תוכניות נוער או נוער.

03
של 05

מציאת חברים מקוונים

הצטרפות לקבוצה לא תעבוד בשביל כולם. אולי יש רק אחד באזור שלך. אולי האנשים שלך הולכים ליצור יותר מדי מכשולים. או אולי המחשבה על השתתפות בפעילויות עם זרים פשוט לא כוס התה שלך.

במקרה כזה, ייתכן שתרצה לשקול כניסה לאינטרנט כדי ליצור חברים הומואים או לפגוש בני נוער הומוסקסואליים אחרים.

כדי להתחיל אתה יכול לבדוק את סעיף הפורום של אתר זה. תמיד יש הרבה דיונים מעניינים. בני נוער מכל רחבי הארץ (ולפעמים מרחבי העולם!) שוקלים על כל דבר, החל רומנטיקה לפוליטיקה.

כמו אחד העשרה אומר על הניסיון שלו בפורום:

"יצאתי לכולם בבית הספר, והתקשיתי להתמודד עם צאתי, ולהתמודד עם ההורים הנוצרים השמרנים שלי, רצתי יום אחד בהתקף דמעות, מחפש מישהו שישוחח איתו. של תשובות.השתמשתי about.com עבור פרויקט בבית הספר, ואני שאלתי את עצמי, מי היה מסוגל להבין אותי ביותר .... נער הומו כמוני ... hhhmm ... אני יחפש את זה ... באתר זה מצאתי את אחד מחברי היקרים כאן ביום הראשון, לא משנה מה אני עובר, הוא תמיד יכול לגרום לי לצחוק, בכל פעם שאני עולה על המחשב כאן בספרייה אני הולך פייסבוק, MySpace והפורום הזה ".

הפורום הוא מקום בטוח, בהנחיית מבוגר, שבו בני נוער יכולים להיות עצמם ולפגוש ילדים אחרים עוברים חוויות דומות.

למרבה הצער, לא כל אתרי הצ'אט של העשרה הם לגיטימיים. אם אתה מחפש דברים כמו לסבית אוֹ צ 'אט העשרה צ' אט, אתה עלול למעוד על פני כל דבר מאנשים שמנסים למכור לך משהו פורנוגרפיה. רק להיות זהיר רק להשתמש באתרים אתה יכול לסמוך.

04
של 05

מציאת חברים בבית הספר

אחד המקומות הנפוצים ביותר לפגוש אנשים הוא בבית הספר. אבל איך עושים חברים הומואים למצוא עוד בני נוער הומו בבית הספר כאשר לעתים קרובות אף אחד אחר הוא בגלוי הומו, לסבית, דו מיני או טרנסג'נדרים?

אפשרות נוספת היא להתערב או להתחיל ברית גיי / סטרייט בבית הספר שלך.

בריתות גיי / סטרייט לא תמיד היו בסביבה. למעשה, GSAs באמת רק החלו להופיע בשנות התשעים כדרך עבור בני נוער GLBT ובעלי בריתם להתחבר, למצוא תמיכה ולספק חינוך.

אבל זכור, אם אתה לא מוכן לחפש בני נוער אחרים GLBT בתיכון שלך, תמיד יש קולג '. למעשה, הרבה סטודנטים GLBT במיוחד לחפש המכללות ידידותי הומו. כדי להתחיל, לבדוק את הארגון, קמפוס גאווה אשר מדרג המכללות מבוסס על איך GLBT ידידותי הם. ומה הופך את הקולג 'ידידותי? האווירה כמו גם GSAs, קבוצות סטודנטים GLBT, אפילו מחלקות ללימודים קוויריים.

05
של 05

כיצד להישאר בטוח

בין אם אתה פוגש מישהו באינטרנט או בקניון המקומי, יש כמה בעיות בטיחות שאתה צריך לזכור.

עצות בטיחות מקוונת

 • אל תמסור פרטים אישיים (כגון שמך המלא, כתובתך, מספר הטלפון שלך).
 • זכור, לא כל אחד הוא מי שהם נראים באינטרנט. הילדה בת ה -16 שאוהבת את כל אותן להקות כמוך וגם נלחמת על עוצר עם אמא שלה יכולה להיות באמת מישהו בגיל העמידה, רק מחפש צחוק או גרוע יותר.
 • אם אתה מסכים להיפגש, לעשות זאת במקום ציבורי! יתרה מזאת, במקום ציבורי עם חבר נגרר.

עצות בטיחות כלליות

 • להיות upfront עם ההורים שלך ככל האפשר! תמיד יש להם דרך למצוא אותם ולוודא להתקשר אליהם אם משהו נראה dicey.
 • תמיד לספר למישהו שאתה עם ואיפה אתה תהיה.
 • לסמוך על האינסטינקטים שלך. אם משהו נראה חשוד או עושה לך לא נוח, לעזוב.
 • הבטיחות שלך חשובה יותר מהאפשרות לפגוע ברגשות של מישהו אחר.

No Replies to "איך לעשות חברים בקהילה של"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 33 = 39