קייט מקינון - לסבית קומיקאית וכוכבת של סאטרדיי נייט לייב | insightyv.com

קייט מקינון – לסבית קומיקאית וכוכבת של סאטרדיי נייט לייב

קייט מקינון - לסבית קומיקאית וכוכבת של סאטרדיי נייט לייב

הקומיקאית והשחקנית קייט מקינון הצטרפה לגבס של “סאטרדיי נייט לייב”, והפכה לחברה הראשונה של לסבית. קייט השיקה ב -7 באפריל 2012, עם המארח סופיה Vergara. לשניים היה מערכון יחד עם מק’קינון ששיחק את פנלופה קרוז בפרסומת של פאנטין פרו-וי. מקינון שיחק גם Tabatha Coffey עוד מערכון. לשמור על כוונון יותר של קייט מקינון על סאטרדיי נייט לייב.

קייט מקינון על המופע הגדול

לפני שהצטרף לגבס של סאטרדיי נייט לייב, קייט מקינון היה בהשתתפות על Big Skype Sketch Show על הלוגו.

היא שחקנית אופי מבריקה ואחד הדמויות הפופולריות שלה היה Fitzwilliam ילד בריטי טרנסג’נדרי שלא מבין למה הוא לא יכול להיות נרתיק.

קייט מקינון שיחקה מול ג’ולי גולדמן והשחקנים הגדולים של סקיי סקיי בסקטים רבים.

קייט מקינון

קייט מקינון ניתן לראות על מספר קטעי וידאו באינטרנט וסדרה, כולל מגזין Vag, סיטקום שבו היא משחקת עורכת מגזין פמיניסטית. היתה לה הצגה עם ג’ולי גולדמן ראיונות Celesbian על AfterEllen שבו הם ראיינו סלבריטאים לסבית ולעשות את כל הרעיון של “סלבריטאים”.

קייט מקינון – סטנד אפ

קייט מקינון סיימה את אוניברסיטת קולומביה עם תואר B.A. בתיאטרון וביצע קומדיה סטנד-אפ בניו יורק והיה על קרוז סוויט הראשון.

חלום קייט מתגשמת

בראיון עם Autostraddle בשנת 2009, קייט מקינון אמר, “החלום האולטימטיבי שלי יהיה להיות לילי טומלין או להיות טרייסי אולמן, אתה יודע, רק אישה אופי.

אשת אופי שעושה תווים שבהם הדמויות נחוצות. הייתי הורג כדי להיות הומו הראשון על SNL או יש להראות טרייסי אולמן סוג. זה יהיה החלום האולטימטיבי שלי.” נראה שחלומותיה של קייט מתגשמים.

קייט מקינון

בראיון עם Cherrygrrl קייט מקינון מתאר איך זה היה לצאת בעיר שלה בלונג: “הייתי כמו 14 או 15 וזה היה בסדר.

אני מתכוון כמובן, זה היה קשה – כמו שזה קשה לכולם – ומבלבל. ואתה לבד – הייתי ההומו היחיד שהיה בתיכון שלי. אבל היתה לי תמיכה של המשפחה שלי, כי אני חושב יכול לעשות משהו בסדר, בעצם. אז הייתי מאוד בר מזל “.

קייט מקינון והמנודים

קייט אומרת שהיא נמשכת לאנשים שאינם מתאימים. בראיון עם Outimpact קייט אמרה: “בכל פעם שאני הולכת לפארק כלבים אני נמשכת תמיד לכלב אחד שנמצא בפינה, עצוב, לא מדבר כל אחד מהכלבים האחרים, לא יודע מה לעשות עם עצמו, אני מוקסם ממחלות נפש ודיכאון ועצב ואנשים פשוט לא יכולים להתחבר לאנשים אחרים כי אני מרגיש כך הרבה, אז אלה הדמויות שאני ‘ מ ‘נמשך, אלה הם הדמויות שאני רוצה לשחק. “

No Replies to "קייט מקינון - לסבית קומיקאית וכוכבת של סאטרדיי נייט לייב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 1