איך לשאול את הבחור כאשר אתה לא יודע אם הוא הומו

איך לשאול את הבחור כאשר אתה לא יודע אם הוא הומו

אני זוכר שאין לי בעיה בפעם הראשונה שאלתי את הבחור החוצה. אבל זה היה עניין פשוט כי ידעתי שהוא הומו. אבל מה אני לא? אתה רוצה לשאול מישהו אבל אתה לא יודע אם הוא הומו. איך אתה צריך לעשות את זה?

התשובה פשוטה מאוד: שאלו אותו בלי לשאול אותו. מְבוּלבָּל? אל תהיה. אני אסביר. אני מעריץ של פיתוח מערכות יחסים כחברים תחילה (בסופו של דבר מתפתח לתוך חברויות רומנטיות, ואז היכרויות בלעדיות, ואז יותר, וכו ').

אתה צריך לקחת את המסלול הזה - במיוחד מאז המיניות שלו הוא מעלה באוויר.

להזמין אותו לעשות דברים חבר - סרט; משחק של בריכה; שעה שמחה; משחק של Wii, בעצם, דברים חברים לעשות. הכר אותו כאדם ופתח לו את הדלת כדי להכיר אותך. איך מתקרבים אליו? מצא משהו (אני מצטער, משהו) שיש לך במשותף - הצבע הכחול, נעלי ההתעמלות שלו, הפער בין שיניו - ולפתוח שיחה. ואז פגע בו עם להזמין לעשות פעילויות ידידותיות. הרעיון הוא לא לפתות אותו, אלא להיות חברים, כפי שהיית עושה עם כל חבר אחר.

תבנה אמון הדדי עם החברות שלך גדל. זמן קצר לאחר מכן תוכל לצחצח את נושא המיניות. שמור את זה מעורפל בהתחלה על ידי סתם אזכור דברים הומו, כמו האחרונה נישואין הומו חדשות או gays בצבא או את "חבר הומו" מבית הספר התיכון. ואז לשפוט את התגובות שלו. ברגע שאתה מרגיש נוח, צא אליו.

אם הוא הומו או דו, אז הוא יגיב עם גילוי שלו - אם הוא מוכן לצאת מוכן לשתף אותו איתך. אם הוא לא, שווה משהו כמו בן אדם, הוא יהיה להישאר בצד שלך ולפחות להיות חבר שלך. במקרה הגרוע ביותר, הוא לא, ואתה יותר טוב בלעדיו.

ניהול הציפיות שלך, אם כי. אתה מחבב אותו, במודע או לא, שבנית בראשך פנטזיה על שניכם יחד. מיניות, חברויות ומערכות יחסים אינן די שקופות. שמור על ראש פתוח עבור כמות אינסופית של תרחישים: הוא עשוי להיות הומו ולא מוכן לצאת; הוא עשוי להיות הומו והוא פשוט לא לתוך לך; הוא עשוי להיות ישר homophobe; הוא עשוי להיות ישר ו הומו ידידותי; או שהוא יכול להיות הומו ותוכך. אל תתמקד הרצונות שלך עכשיו; להתמקד במה שיש.

זה יותר קשה לנו gays לפעמים, כי אנחנו צריכים להעריך מיניות ולאחר מכן לירוק את המשחק שלנו כדי לקבל תאריך. רוב החבר 'ה להשתמש באסטרטגיה זו בסצינה הומו, גם כי, בעיקר הם מחפשים סקס, אם כי הם לא מודים בכך. להתנגד את הצורך הומו כדי לקבל את האיש עכשיו לקחת את הזמן שלך לבנות ידידות. בקרוב מספיק את כל המסתורין סביב hottie שלך ​​יתגלה.

No Replies to "איך לשאול את הבחור כאשר אתה לא יודע אם הוא הומו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    24 − = 17