אתה רוצה להיות רקדנית זכר הומו? הנה מה שאתה צריך לשקול – insightyv.com

אתה רוצה להיות רקדנית זכר הומו? הנה מה שאתה צריך לשקול

רקדנים גברים הומואים פופולריים בברים הומואים רבים. בין אם על גבי בר צפוף הדף clads קלוש או חלק בביצוע בפועל הבמה, הומו ללכת ללכת לרקוד היא מציאות עבור כמה גברים הומו ופנטזיה עבור רבים אחרים. ישנן דרכים להפוך רקדנית זכר הומו, אך להימנע הבטן של התעשייה. הגדר כמה דברים ישר לפני הפיכתם של רקדנית זכר הומו.

אתה צריך לדעת את המוסר

את הכסף ואת ההרפתקה של ריקוד עשוי לערער לך, אבל האם המוסר הפנימי שלך משלימים את הרצון?

רק אתה יכול להחליט בעצמך. ודא שאתה מרגיש בנוח על הבמה ובתוך.

  אתה צריך לדעת את הגוף שלך

  כל העיניים עלייך כשאתה רוקד. אם אתה לא לגמרי נוח עם הגוף שלך, זה יראה. לא כל הרקדנים הם גוף יפה ולא כל המקומות מחייבים אותך להיות תמונה מושלמת. הגדר את התמונה האישית שלך גוף היעד ואת המקל אליו.

  אתה צריך שם ותו

  המזל שלנו נולד עם שמות מגניבים וקליטים, אבל רוב ההורים שלנו לא היה בידור בחשבון כאשר הם חתמו על תעודות הלידה שלנו. בחר שם הבמה אשר ימשכו אותך ואת הקהל. רוב הרקדנים מקל על שם מילה אחת שמתאים האישיות שלהם. השם שלך גם משאיר רושם של מי אתה כמו רקדן ואדם. זכור, זה על האשליה. תשאיר את הגזע בבית.

   אתה צריך מקום

   עירום מלא אסור ברוב הברים או המועדונים. דע את הכללים שלהם לפני שתתקרב אליהם.

   לכי לראות מופעי ריקודים על ברים הומואים באזור שלך. שימו לב איך הרקדנים מתקשרים עם הקהל ועם צוות הבר: האם מותר לקהל לגעת ברקדנים? האם הצוות ידידותי? האם אנשים מתבקשים? איך עצות? להתאים את האווירה של הבר והרקדנים עם הדרישות שלך.

   אתה צריך תלבושות

   זוג ג ‘ינס קרוע וכובע לא נראה כמו תחפושת, אבל זה בזמן ריקודים גברים הומו.

   אתה עשוי להבחין כי כל רקדן (בדיוק כמו כל המלכה לגרור) בעקביות לובשת סגנון מסוים של בגדים. חלקם נוצצים יותר מאחרים, אך רובם מתאימים את אישיותו של הרקדן. עם הזמן, הקהל מקבל להכיר את האישיות של רקדנית והוא יכול לצפות את סגנון הלבוש הוא ילבש. לא כל הרקדנים יורדים למינימום. מצא סגנון המתאים לך ביותר.

    אתה צריך רישיון

    מדינות או ממשלות מקומיות דורשות רשיונות קברט לרקדנים. ללמוד את החוק באזור שלך. התקשר לתחנת המשטרה המקומית או למשרד הממשלה ולברר על היתרים מיוחדים או רשיונות הנדרשים רקדנים אקזוטיים באזור שלך. אתה יכול להיות כרטיסים ונקנס לריקוד באופן בלתי חוקי, אז יודעים את החוק.

     אתה צריך תשלום שיעור

     להכיר רקדנים אחרים לפני שאתה מחליט לעשות מהלך. לדעת רקדנים אחרים יכולים לעזור לך להעריך את התעשייה. שאל אותם על קצב התשלום הנוכחי באזור שלך, שהוא בדרך כלל תשלום שטוח בתוספת טיפים. תעריפי תשלום הם בדרך כלל משא ומתן עם בעל בר או מפיק להראות. הקפד לא לערער את עצמך או רקדנים אחרים רק כדי לקבל את העבודה. פעולה זו יכולה בסופו של דבר להפיל את שכרם של כולם. מקל עם שיעור הולך.

      אתה צריך להגן על עצמך

      • הכר את הגבולות שלך. רק בגלל שאתה רקדד זכר הומו לא אומר שאתה צריך להיות יותר. תוכל למשוך למועדפים, אבל להגדיר את הגבולות עם כל אחד.
      • שמור את הפעולה על הבמה. רוב הריקודים הם על אשליה. אל תעבור את הקו הבלתי נראה בין הבמה לקהל.
      • הגן על הזהות שלך. השתמש תמיד בשם הבמה שלך והימנע ממתן מידע אישי.
      • הפוך את האבטחה לחבר שלך. יש ליווי בר אבטחה לך אל ומכוניתך. לפקוח עין על הביטחון האישי שלך.

       No Replies to "אתה רוצה להיות רקדנית זכר הומו? הנה מה שאתה צריך לשקול"

        Leave a reply

        Your email address will not be published.