כיצד בבטחה וביעילות להשתמש | insightyv.com

כיצד בבטחה וביעילות להשתמש

כיצד בבטחה וביעילות להשתמש

עד עכשיו שמעת על גרינדר או קרוב לוודאי שהשתמשת בו מעת לעת (או כל הזמן). אבל עבור אלה שעשויים להיות קצת טרי, Grindr הוא הרשת החברתית הנייד היכרויות App עבור גברים הומוסקסואלים. האפליקציה מסייעת למשתמשים למצוא גברים הומוסקסואליים אחרים על ידי ניצול טכנולוגיית ה- GPS של המכשיר הנייד שלהם. משתמשים יכולים להיכנס באופן מיידי לראות חברים אחרים Grindr באזור, לשתף תמונות, נתונים סטטיסטיים, צ ‘אט או לארגן להיפגש.

Grindr זמין בחינם על מכשירי iPhone, Android ו- Blackberry. חברים יכולים גם לשדרג Grindr XTRA עבור מגוון רחב של תכונות פרמיה כמו ממשק adless, לדחוף / למשוך הודעה, תצוגות פרופיל נוספות.

הנה איך

 1. הורד את האפליקציה Grindr בחנות אפליקציות כמו iTunes או ישירות מ- Grindr.
 2. לאחר טעינה של היישום, מסכים לתנאים ולהגבלות הקובעים שאתה מעל גיל 18 והסכם לתנאים בנוגע לפרטיות. זכור שהאפליקציה משתמשת בטכנולוגיית GPS כדי להציג בחורים באזור שלך ולהציג את המיקום שלך.
 3. מוסכם? נהדר, עכשיו אתה מוכן להיכנס גרינדר. לחץ על הלחצן הכחול כדי להפעיל את היישום או להזמין חבר להצטרף לתיבה הצהובה למטה.
 4. תהיה לך הצלחה טובה יותר לפגוש אנשים אחרים עם טקסט פרופיל ותמונה. כאשר אתה מפעיל את היישום בפעם הראשונה Grindr יזכיר לך לערוך את הפרופיל שלך.
 5. כדי לערוך, הקש על תיבת התמונות ובחר תמונה קיימת או צלם תמונה עם המצלמה הניידת שלך. הקשה על “Name Here” תנחה אותך להזין את שם המסך וכותרת. זוהי הזדמנות מצוינת להראות את האישיות שלך.
 1. גרסאות קודמות של Grindr טקסט מוגבל. סוג של כמו טוויטר עבור UPS קופצים. אבל מהדורות חדשות מאפשרות לך להזין מידע כמו גיל, גובה, משקל, מוצא אתני, האתר שלך וכל מידע אחר שברצונך לשתף. תיבות אלה הן אופציונליות, לכן הזן מעט או כמה שתרצה.
 2. מתחת לתיבת הפרופיל תמצא אפשרות להציג את המרחק המדויק שלך. וכשגרינדר אומר בדיוק, הם מתכוונים בדיוק. אז, אתה יודע את מטר או רגל איפה החבר ‘ה האחרים.
 1. לאחר מכן בחר במסנן הגיל שלך. Grindr מציעה אפשרות לבחור לפי גיל מינימלי או מקסימלי.
 2. אחרון במסך עריכת הפרופיל, תהיה לך אפשרות להזמין שוב חברים, לקרוא טיפים ולבטל חסימה של פרופילים שחסמת בעבר.
 3. עכשיו, אתה מוכן להתחיל שחיקה. אתה בחלון הראשי של גרינדר, שהוא קולאז ‘של תמונות מגברים באזור. התיבה שלך תופיע תחילה עם גבול זהב. הקש עליו כדי לראות כיצד אחרים רואים את הפרופיל שלך.
 4. תסתכל מסביב קולאז ‘של תמונות. נקודה ירוקה פירושה שהוא מקוון. נקודה צהובה פירושה שהוא אחד האהובים עליך.
 5. הקש על תמונה כדי לראות תמונה בגודל מלא של סגירה של גרינדר, כמה רחוק הוא נמצא, כמה זמן הוא היה מחובר, הגיל שלו וכל מידע אחר שהוא הוסיף לפרופיל שלו.
 6. שוחח איתו בצ’אט (גבול כחול פירושו שאתה משוחח באופן פעיל), הוסף אותו כחסימה מועדפת או לחסום. מוכן להמשיך הלאה? חברי פרימיום יכולים להחליק לפרופיל הבא. חברים בסיסיים צריכים להקיש על החץ גרינדר שחור כדי לחזור לתפריט הראשי.
 7. החלון הראשי עדכונים כל הזמן כמו החבר ‘ה יותר מגיעים לטווח. לחץ על “טען עוד חבר ‘ה …” כדי לראות יותר אנשים באזור.

טיפים

 1. Grindr משתמש טק GPS, אז לא רק אתה תוכל לראות את המרחק המדויק מישהו ממך, הם יוכלו לעשות את אותו הדבר. תוכל גם לשלוח להם את המיקום שלך.
 1. Grindr כולל דחיפה / משיכה, ולכן לחיצה על לחצן דף הבית של הנייד לא תוציא אותך. כדי להתנתק לחץ על השלט “חתום” השחור בפינה השמאלית העליונה.

No Replies to "כיצד בבטחה וביעילות להשתמש"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  53 − 46 =