כללי התנהגות לסביות מפלרטטות על הודעות טקסט – insightyv.com

כללי התנהגות לסביות מפלרטטות על הודעות טקסט

הודעות טקסט היא דרך מצוינת להגיע במגע עם מישהו שזה עתה פגשת, רוצה לדעת יותר, מעוניינים היכרויות או לפלרטט. אז, פגשת מישהו ויש לך את מספר הטלפון הנייד שלה ואתה רוצה לשלוח לה טקסט, איך אתה צריך ללכת על זה? הנה כמה עצות ונימוס עבור הודעות טקסט.

תשאל קודם. כאשר אתה מקבל את המספר שלה, לשאול אם זה בסדר לטקסט. יש אנשים שאין להם תוכניות הכוללות הרבה הודעות טקסט.

אתה לא רוצה להפעיל את הטלפון הנייד שלה הצעת חוק. כמו כן, אנשים מסוימים לא אוהבים הודעת טקסט.

לשמור את זה קצר. שמור את זה כמה מאות תווים. אם יש לך עוד משהו לומר, או להתקשר אליה או לשלוח דוא”ל.

התחל פשוט. שלח הודעה ולראות איך היא מגיבה. התחל פשוט ותמים. רק שליחת הודעה תאפשר לה לדעת שאתה מעוניין קצת. אין צורך לקבל מדי פלרטט מדי מהר. השתמש בתגובה שלה כדי לאמוד מה אתה עושה הבא.

השתמש שיקול דעת. אל תבינו יותר מדי על הודעת טקסט אם אתם יודעים שהיא בעבודה, אצל הוריה או במקום אחר שבו הדיון בהערה כזו יהיה בלתי הולם.

לא לשתות טקסט. דרך אחת בטוחה לומר משהו שאתה מתחרט עליו מאוחר יותר היא לשלוח טקסט אימפולסיבי כאשר אתה שיכור. הימנע מהודעות SMS אם אתה שותה.

שמור עין על השעון. רק בגלל שאתה ינשוף לילה, לא אומר שהיא. אל תשלח הודעת טקסט בשעה שלא תתקשר אליה.

אם הטלפון שלה פועל, זה בטח יעיר אותה.

לשמור את זה כיף ו פלרטט. אל תגיד שום דבר על טקסט שאתה לא אומר לה באופן אישי. אבל לעשות כיף, להיות שובב ולנסות לעורר צחוק.

אל תנשמי את החברים שלך. אתה יכול להיות באמת לתוך הבחורה הזאת, אבל אין לך שיחה ארוכה איתה בזמן שאתה מבקר עם חברים או משפחה.

תן לה לדעת שאתה שמח לשמוע ממנה, אבל אתה עסוק יחזור אליה מאוחר יותר.

שום דבר רציני. אל תפרק אותה מעל הודעת טקסט, יש להילחם על טקסט או לדון בכל בעיה רצינית. זה צריך להיעשות פנים אל פנים.

בצע תאריכים. הודעות טקסט יכול להיות כיף, אבל זה לא יכול להחליף מפגשים אמיתיים לחיות. השתמש הודעות טקסט כדי לקבוע תאריך ממש לראות אחד את השני באופן אישי.

תן לה זמן לענות. ייתכן שיהיה לך את האצבעות המהירות במערב, אבל כמה אנשים לא מיומנים כי הודעות טקסט. היא עשויה להיות מחכה להגיב לך אחרי שהיא יוצאת מהעבודה, כאשר יש לה זמן לחשוב על מה שהיא רוצה לומר או אחרי שהיא בודקת עם החבר הכי טוב שלה כדי לעזור לה לזכור את מי היא נתנה את המספר שלה באותו לילה אתה.

אל מעל לעשות את זה. אל תשלח לה אלפי טקסטים אם היא לא מגיבה. זה כמו להשאיר מישהו עשר הודעות קוליות. זה נשמע סטוקריש או נואש, שאף אחד מהם לא רוצה להיות אם אתה מנסה להרשים מישהו.

שמור את מיוחד עבור פנים אל פנים. אל תגיד לה שאתה אוהב אותה בפעם הראשונה על טקסט. אל תבקש ממנה להינשא לך או לעבור על טקסט. כל דבר רציני צריך להיעשות באופן אישי.

No Replies to "כללי התנהגות לסביות מפלרטטות על הודעות טקסט"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.