כאשר שתי בנות יש סקס: את היסודות וכמה אמצעי זהירות | insightyv.com

כאשר שתי בנות יש סקס: את היסודות וכמה אמצעי זהירות

כאשר שתי בנות יש סקס: את היסודות וכמה אמצעי זהירות

איך שתי בנות מקיימות יחסי מין? עם זאת הם רוצים!

נשיקות, אוננות הדדית, סקס אוראלי, עיסוי, שפשוף הגוף, פנטזיה ושימוש בצעצועי מין כמו ויברטור הן רק חלק מהדרכים שתי בנות יכולות לקיים יחסי מין ביחד. 

שיטות סקס לסביות 

בדיוק כמו עם כל קבוצה של אנשים, יש מגוון עצום של פעילות מינית כי לסביות יכול להשתתף, כולל להיות celibate ולא ממש עושה סקס בכלל.

כי אנחנו חיים בעולם שממקם הרבה על הרעיון של יחסי מין בנרתיק, יש אנשים שיש להם את הרעיון כי סקס הוא לא “אמיתי” אם אין פין מעורב. אבל כמו שפע של לסביות וביסקסואלים נשים לא יכול להגיד לך, זה פשוט לא המקרה, וזה עושה סקס הרבה יותר קל מבחינה מכובדת – אין שום סיכוי כי סקס יכול לזלול עקב אונות או חוסר יכולת של הבחור לבצע. 

כמה טיפים ושיקולים

אם אתה חדש למין על הילדה, או אם אתה רק להיות מעורב עם מישהו חדש, שיחה היא המפתח. אין חוק שאומר שצריך להתחיל מיד להפשיט את הבגדים שלך ולקפוץ אליה. שאל מה היא אוהבת – ומה היא לא אוהבת. אם היא לא יודעת, זו סיבה טובה לחקור, אבל להיות מוכן לסגת אם אחד או שניכם אינם מופעלים במיוחד על ידי תרגול מסוים.

בדיוק כמו עם סקס הטרוסקסואלי, זה הכל מסתכם מה כל אחד מכם נהנה למצוא דרך לעשות את כל זה רשת.

נסה לשחק את זה פנטזיות של אחרים, או reenacting משהו שאולי ראית בסרט. 

נשים אינן חסינות מפני מחלות מין

אם אתה עם בן זוג חדש, זכור כי נשים יכולות לחלוק מחלות מין וזיהומים ביניהם בדיוק כמו גברים הומוסקסואלים או שותפים הטרוסקסואלים יכולים. הרפס אוראלי וגניטלי, וגינוזיס חיידקי ופפילומה אנושית יכולים להיות מוחלפים בין נשים.

שקול להשתמש קונדומים על צעצועי מין או מחסומים אחרים כמו לעטוף פלסטיק עד שאתה כבר יחד במשך כמה חודשים ושניכם נבדקו עם תוצאות שליליות. זה לא מעמיד עוד רושם על מצב הרוח מאשר קונדום בין שותפים הטרוסקסואלים או הומוסקסואלים, ואם אתה באמת אוהב אחד את השני ומחליט להישאר ביחד, אמצעי הזהירות לא צריך להימשך לנצח כל עוד אתה נשאר נאמן ל אחד את השני. 

No Replies to "כאשר שתי בנות יש סקס: את היסודות וכמה אמצעי זהירות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    33 − = 25