טיפים להיות לסבית הנשית החוצה | insightyv.com

טיפים להיות לסבית הנשית החוצה

טיפים להיות לסבית הנשית החוצה

אם אתה רק בחוץ ואתה רוצה לאותת מי אתה, זה לא יכול לבוא באופן טבעי לחלוטין. ייתכן שאתה תוהה איך לסבית femme מקבל לב ומאפשר לסביות אחרות, butches, femmes, לבין אלה בין לבין יודע כי היא גם לסבית.

כיצד לרשום את מצבך

בלינדה קרול, שהיא קומיקאית ו לסבית, אומרת,

“הדרך שבה אני עושה את זה היא לעלות על הבמה ולהודיע ​​שאני לסבית אחת שיש לה התמכרות לשפתון.”

קרול ממשיך: “כתבתי מאמר על האנתולוגיה” התמדה “על הדבר המדויק הזה. Femme הנראות היא נושא שכיח בקרב נשים. איך אתה נותן לקוויירים לדעת שאתה משונה כשאתה מסתכל יותר דונה ריד מאשר פאט קליפורניה? הפתרון שלי היה ללבוש כמובן accouterments הומו; סיכות פוליטיות, כפתורים וכדומה “. 

כמו כן, אם אתה בשיחה עם לסבית אחרת, אתה יכול להזכיר ארגון הומו אתה מעורב. להסתבך ולהתנדב עם ארגונים הומו. זה מסובך עבור femmes כי לעתים קרובות הם לא להירשם על המכ”ם, אבל אתה יכול לעשות את זה.

אתה יכול גם פשוט לקרוץ לעבר הבחורה הזאת אשר מכה את דמיון. זה שולח את אותו המסר לא משנה מי שולח אותו למי.

טקטיקות אחרות

מצא מקום שבו לסביות ללכת. בדרך זו, יש לך לפחות סיכוי של 70 אחוז כי האפרוח שאתה רוצה לדבר יהיה למעשה להיות בנות (30 האחוזים האחרים הם בעלי ברית ישר או דו סקרן). זה עלול להגביל את הסצינה החברתית שלך, אבל זה הכי הוכחה להיכשל.

אם אתה שיחה עם לסבית ברור, להזכיר אגב חברה לשעבר. הערה חשובה: אתה לא יכול להגיד “חברה ותיקה שלי …” כי הבנות ישר לקרוא לחברים שלהם “חברות”, ואין בחורה butch ייקח אותך לסבית אם אתה אומר את זה.

אתה צריך להשתמש במונח “חברה לשעבר” כדי לאיית אותו בבירור כפי שאתה יכול.

ללבוש בגדים עם מסר פוליטי מובהק, כמו חולצת זכויות אדם (HRC), היא דרך טובה להודיע ​​על העדפתך המינית בלי לומר דבר. עם זאת, יש פגם ענק עם בחירה זו, וזהו: HRC, יחד עם כל יצרן בגדים LGBT אחרים, לא עושה בגדים עבור femmes, ולכן זה עושה את זה בחירה קשה sartorial.

אופנה או femme האות היא השאלה.

הנה דרך קלה לתת לסביות אחרות לדעת שאתה לסבית: תתעוררי בבוקר, תתלבשי ותנהגי כפי שתעשה בדרך כלל, בכל התהילה הסקסית, הבטוחה, העקבית, ותן לזה להיות. ללא ספק, הנערה הקצב בחדר תמצא דרך לדבר עם מישהו שאתה עם ובסופו של דבר אומר, “החבר שלך חם”. בשלב זה, החבר שלך יכול למלא את הקצב, ואתה לא עושה דבר מלבד לעמוד ליד להקרין טוב חושני. 

ליצור קשר עין

לעתים קרובות הדרך הטובה ביותר לספר לסבית אחרת היא על ידי קשר עין. לסביות ליצור קשר עין בפומבי בצורה שונה מאשר נשים ישר לעשות. גם אם אין עניין רומנטי, יש דרך לסביות להסתכל אחת על השנייה בעין, בצורה בעדינות אומר, “אני רואה אותך”, זה שונה מאשר כמה נשים ישר להסתכל אחד על השני.

No Replies to "טיפים להיות לסבית הנשית החוצה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 2 =