מה כל בני נוער ביסקסואלי צריך לדעת – insightyv.com

מה כל בני נוער ביסקסואלי צריך לדעת

האם ידעת שביסקסואליות היא נטייה מינית מובהקת? הרבה אנשים לא מבינים את זה. יש כאלה שחושבים שביסקסואלים מבולבלים. אחרים חושבים שזה רק על סקס. יש אנשים לכתוב את האנשים שאומרים שהם דו כמו מבולבל או עובר שלב. לפעמים אתה שומע כי ביסקסואלים פשוט לא מוכנים לצאת כמו הומו או לסבית עדיין. הו, האם מישהו שמע אי פעם שרק בנות יכולות להיות דו-כיווניות, לא בחורים? הנה הדבר: אף אחד מהמיתוסים האלה לא נכון. אז הנה מידע חשוב עבור כל בני נוער שמזהה ביסקסואלית או מי תוהה על איך זה נטייה מינית עובד. 

Friday
מתוך 11

חיים דו-מיניים

תמונה (c) nerdcoregirl

אנשים ביסקסואלים נמשכים מינית ורומנטית לאנשים מן המין הנגדי ולאנשים מאותו המין. ביסקסואלים יכולים להיות זכר או נקבה. הרבה אנשים ביסקסואלים הם מונוגמים וחלקם לא.

02
מתוך 11

מיתוסים על ביסקסואלים

מִפרָץ Area Bisexuals


בי ביסקסואלים.
תמונה (c) rhiannonstone

יש הרבה מיתוסים על מה זה אומר להיות ביסקסואלים. אלה כוללים דברים כמו ביסקסואליות היא רק שלב, ביסקסואלים מופקר, ביסקסואליות לא קיים. הנה הסיבה שהרעיונות האלה טועים!

08
מתוך 11

אני מרגיש חמדן על אהבת ילד וילדה

צָעִיר girl sitting on swing wearing heart shaped sunglasses

אנה Gearhart צילום / רגע / Getty תמונות

הרבה אנשים, גם ישר וגם הומו, צריך להתמודד עם רגשות מיניים עבור אנשים שאינם השותפים שלהם. זה לא רק בעיה עבור ביסקסואליים! אבל זה מה אחד העשרה ביסקסואל הוא נאבק עם.

10
מתוך 11

שאלה לגבי ההכוונה המינית שלך

שאלה being gay


חקר להיות הומו.
תמונה (c) ליאו ריינולדס

ההומוסקסואלים סקרנים ושאלות הן מתייחסות לאנשים שיש להם שאלות לגבי האוריינטציה המינית שלהם או הזהות המגדרית. יש אנשים השאלה אם הם LGBT. אחרים שואלים אם הם הטרו.

ביסקסואלים

ביסקסואליות נתפסת לפעמים כ”זהות בין “, אבל כמו בני נוער ביסקסואליים רבים יכולים להגיד לך, זה פשוט לא במקרה!

No Replies to "מה כל בני נוער ביסקסואלי צריך לדעת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.