טכניקות עבור בני נוער הומואים מחפש החבר – insightyv.com

טכניקות עבור בני נוער הומואים מחפש החבר

הרבה בני נוער הומו רוצה להיות במערכות יחסים וזה נפוץ להם לשאול את השאלה: “איך אני יכול להשיג חבר?”

לדוגמה, העשרה הומוסקסואלית מלואיזיאנה אומרת:

“אני דו, אבל אני באמת לא מעוניינת לצאת עם בנות כרגע, פשוט היו לי שלוש מערכות יחסים קורעות לב ברצינות, אני באמת רוצה חבר, אין בי / הומואים פה, אני בן 16 וגר בדרום לואיזיאנה, אני בסדר עם מרחק ארוך ואני באמת באמת נמשכת לגותים ולחברים. “

עבור העשרה אחרת, הבעיה כבר מחזיק ציפיות שונות מאשר החבר ‘ה הוא פוגש. 

“אני כל כך חולה ונמאס לי לפגוש חבר ‘ה באינטרנט שלא רוצים מערכת יחסים, אני רוצה חבר כל כך הרבה עכשיו אני לא יודע מה אני צריך לעשות. האינטרנט נראה כי הדרך היחידה למצוא אנשים הומוסקסואליים אחרים “.

אלה הן רק כמה דוגמאות של החבר ‘ה מחפשים חברים שנלקחו מתוך רבים, בני נוער רבים אשר כתב לתוך LGBT האתר על המבקשים מערכת יחסים.

אז מה החבר ‘ה האלה ואחרים שרוצים חבר לעשות על זה? כפי שאתה בוודאי יודע, אין “אחד בגודל מתאים לכל” הנוסחה למציאת החבר. אבל יש כמה טיפים שיכולים לעזור את העשרה יחסים אופקים לקבל את הבחור שלו.

צא 

אם אתה לא בחוץ, אז זה הולך להיות הרבה יותר קשה לפגוש בחורים שהם הומו. בנוסף, להיות בחוץ מראה רמה מסוימת של ביטחון וביטחון הוא באמת אטרקטיבי הרבה אנשים.

עבור חבר ‘ה מי בחוץ

קודם כל, כאשר המעוך שלך הוא הומו בגלוי, אתה לפחות יודע שהוא הָיָה יָכוֹל להתעניין בך. שנית, אם אתה מקבל יחד, אתה לא צריך לדאוג להסתרת היחסים שלך.

לכי על בחור שאולי ימצא חן בעיניך

לפעמים בני נוער יש מוחץ ענק על אנשים שהם פשוט לא תהיה אפשרות אמיתית.

החבר שלך לכיתה הומופובית, למחוץ ישר, הבחור עם חבר רציני, או המורה הכושר שלך הם לא באמת מי אתה צריך להיות הגדרת הכוונת שלך אם מה שאתה באמת רוצה הוא חבר.

שים את עצמך שם בחוץ

התחל ברית הומו / ישר. או להצטרף לקבוצת כדורגל או למועדון הקולנוע. פשוט לעשות משהו, כך שאתה נאלץ לפגוש אנשים יותר מאשר אלה שאתה כבר יודע.

להבין את הקשיים של Online Dating

הרבה בחורים למצוא את החברים שלהם באינטרנט, והאינטרנט הוא כלי נהדר עבור בני נוער הומו. אבל מפגש עם מישהו דרך האינטרנט יהיה קצת שונה מאשר מפגש מישהו באופן אישי. לדוגמה, הרבה אנשים יצוק נטו רחב כאשר מנסים לפגוש מישהו באינטרנט וזה אפשרי כי הבחור שנראה כל כך מעוניין להכיר אותך הוא גם שולח הודעות אלה חבורה של אנשים אחרים. בנוסף, בעוד אנשים לא תמיד מייצגים את עצמם בכנות בחיים האמיתיים, זה בכמה דרכים קל יותר לטעון להיות מישהו שאתה לא כאשר אתה לא נפגש באופן אישי.

לא למהר את זה

רוב האנשים מבלים קצת זמן היכרות להכיר שותף פוטנציאלי לפני שהם מחליטים לעבור למצב החבר.

עכשיו אתה יכול לעשות את כל זה ועדיין אין לי חבר מיד.

בבקשה לא להכות את עצמך או לקבל קודר מדי אם זה קורה. הרבה בני נוער מכל נטייה מינית רוצה מערכות יחסים עבור חלק מהילדים, זה פשוט קורה מוקדם יותר מאשר לאחרים.

No Replies to "טכניקות עבור בני נוער הומואים מחפש החבר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.