מדריך לסביות להיות חברה טובה

תפיסה מוטעית משותפת על יחסי לסביות היא שהם לא מחזיקים מעמד. אחרי שאתה פוגש כמה זוגות שהיו יחד במשך 20 או 30 שנים או יותר, אם כי, תתחיל לראות שהם בהחלט יכול לעשות את מבחן הזמן.

אם אתה רוצה את הקשר שלך לסבול, להיות שותף טוב חשוב. כאשר אתה חצי של זוג, אתה צריך לאזן את הצרכים שלך עם אלה של השותף שלך, את היחסים שלך, ואת המשפחות שלך. זה קל לומר מאשר לעשות כאשר רגשות, האגו, והרצונות להפריע. הנה כמה רעיונות לדברים שאתה יכול לעשות כדי להפוך את עצמך לחברה הטובה ביותר שאתה יכול להיות. רמז: יש להם כל מה שקשור לכבוד הדדי.

ארה

Tetra Images - ג 'יימי גריל / מותג X Pictures / Getty Images

רוב האנשים חושבים שהם מאזינים טובים, אבל להיות מאזין פעיל באמת לוקח בפועל. צור קשר עין, לכבות את הטלוויזיה, לא להפריע, לא לקפוץ למסקנות, לא מקבלים הגנתי, לא להביט בטלפון שלך. תן לה לדעת שאתהשמיעה מה שיש לה לומר. חכה עד שתסיים לפני שתענה או תכתוב את מה שהיא אומרת.

02
מתוך 15

שמור על ההבטחות שלך

שתיים young women holding hands in car

ברוק PIFER / מוניות / Getty תמונות

אם אתה אומר שאתה הולך לעשות את זה לארוחת ערב עם הבוס שלה, להופיע. להיות בזמן ולהיות נוכחים. אם תבצע הבטחה, זה צריך להיות בראש סדר העדיפויות שלך לשמור את זה. אם אתה חושב שמשהו עלול להפריע לך, אז תגיד את זה מראש. "מותק, אני אשמח להיות שם, ואני אעשה כל מאמץ, אבל יש לי פגישה עם הלקוח הקשה באותו יום. אני אעשה כמיטב יכולתי כדי לוודא שהכל הולך בצורה חלקה עם זה, אז אני יכול להיות שם בשבילך. "זה חל על הבטחות גדולות וקטנות. שמור את כולם.

03
מתוך 15

להיות עצמאי, אבל קשוב

אִשָׁה reading text outdoor on sunny autumn day

אמה אינאוקנטי / דיגיטלויז'ן / גטי

זה איזון עדין לפעמים בין להיות נאמן לעצמך ולהיות שותף טוב. אתה עלול לטעות בצד זה או אחר מעת לעת, אבל המטרה שלך היא מאובטחת עצמאית אבל זמין השותף שלך. אל תהיה נזקק או clingy. להיות חזק, אבל לא מרוחק. להיות שם בשבילה, אבל לא לחנוק אותה.

04
מתוך 15

אל תעשה את U-Haul דבר

U-haul truck

חואןמונינו / גטי

את תאריך שני U-Haul-in-the- כביש המהלך הוא פופולרי trope מסיבה. בטח, זה קצת קיצוני, אבל אנחנו נוטים להרגיש עמוק. שום דבר לא בסדר עם השטף הטעים של כימיה חדשה לגמרי, כמובן - פשוט לא למהר דברים. תן למוח שלך זמן להתעדכן עם הלב שלך (ואת שאר חלקי שלך). אתה לא רוצה להפחיד אותה על ידי התנגשות במרחב הרגשי והפיזי שלה לפני שהיא מוכנה לתת לך להתקרב.

05
מתוך 15

הודה בטעויות כאשר אתה עושה אותם

בֵּינוֹנִי Adult Woman Looking Through Window At Home

שרון פרויט / איים / גטי

להתנצל - ולהיות ספציפיים. תגיד לה בדיוק למה אתה מצטער. התנצלויות כנות הן על כל גורם שמישהו מרגיש שמעו, אז תראי שיש לך קצת מחשבה איך הפעולות שלך אולי גרם לה להרגיש. ואז להמציא אותה.

06
מתוך 15

יצירת טקסים, בדיחות בתוך, כינויים, ואחרים פשוט בין דברים

לסביות couple sitting in modern station

אמה אינאוקנטי / דיגיטלויז'ן / גטי

מה הופך את שניכם יחדיו? זוכר את השיר ששיחק כשנפגשת לראשונה? בדיחה פנימית שגורמת לך לשבור את שניהם? כינוי חמוד שאתה יוצר זה לזה? הדברים הקטנים האלה הולכים דרך ארוכה כדי לגשר את החיבור שלך אחד לשני. כאשר יש לה יום קשה, שלח לה דוא"ל עם קישור לשיר שמזכיר לה אותך. מצא דברים חמודים לחלוק איתה כי להזכיר לך אותה. אפילו המחווה הקטנה ביותר יכולה לעזור לה לדעת שאתה חושב עליה ושהיא מיוחדת.

07
מתוך 15

לפתח חלומות של מי או מה אתה רוצה להיות, הן בנפרד והן כזוג

לסביות couple holding hands on their sofa

קארי Kirkella / בנק תמונה / Getty תמונות

בסומק הראשון של מערכת יחסים חדשה, אנשים נוטים לזרוק דברים אחרים ולזרוק את עצמם בלב שלם לתוך הטלטלות החדשות שלהם. אתה מכיר את ההרגשה, כנראה. ברגע עוצמת לובשת, אם כי, לחזור לעבוד על עצמך ועל החלומות שלך. אל תתנו לעצמכם להיות עומדים, כי אתם נמצאים במערכת יחסים. להתרגש על דברים שאתה רוצה בעצמך, כמו גם כמה אתה רוצה כמו זוג. ייתכן שתרצה להשלים את התואר או לעבוד לקראת עבודה טובה יותר, למשל. אתה יכול להמשיך לעבוד לקראת מטרה זו בעצמך תוך שמירה גם על הנסיעה הרומנטית לפריז, שיש ילדים או לקנות בית. כדי להיות מעניין, אתה צריך להיות מעוניין בחיים בתוך ומחוץ למערכת היחסים.

08
מתוך 15

שמור על הבריאות שלך

מחייך woman taking a break drinking water woods

תמונות של Hero Images / Getty

אל תהיה אדם שנכנס למערכת יחסים ואז מתעלם מבריאותה. להיות עם מישהו לא תירוץ כדי לקבל עצלן על פעילות גופנית ואכילה טוב. מבשלים טוב, מזון בריא, להצטרף לחדר כושר ... אתה יכול אפילו להפוך את הבריאות עדיפות הדדית. טיפול בעצמך מראה שאתה רוצה להיות סביב לה לטווח הארוך.

09
מתוך 15

יצירת זמן סקסי

חברות kissing

מסכות / גטי

זה לא רק כל מערכת יחסים; זוהי שותפות רומנטית עם מישהו שאתה אינטימי עם. אם אתה רוצה להיות חברה טובה, לשים לב לצרכים המיניים שלה ואת הרצונות. לעשות תאריכים רומנטיים. לעשות תאריכים סקס. יש סקס ספונטני. תכננו סקס. להיות הרפתקני. לקחת סיכונים. צעד מחוץ לאזור הנוחות שלך. התמקד בהנאה שלה יותר משלך. סקס טוב יכול לעשות הרבה כדי לשמור על יחסים הולכים. זכור גם שהאיבר המיני החשוב ביותר נמצא ממש בין האוזניים.

10
מתוך 15

להיות ישר ואמין

א lesbian couple having coffee

תמונה מקור / Getty תמונות

אל תבצע הבטחות שאתה לא מתכוון לשמור. לא לרמות אותה, לשקר לה, או להסתיר דברים ממנה (אלא אם כן זה מסיבת הפתעה.) היא רוצה לדעת שאתה נאמן למילה שלך.

11
מתוך 15

תן לה מקום

קָשִׁישׁ same-sex female couple sharing time

קמיל טוקרוד / בנק תמונות / Getty Images

כל אחד צריך זמן לעצמה מדי פעם. תן לה את הרגע שלה להתבשל כאשר היא כועסת או לעקוב אחר הרצונות שלה ואת האינטרסים. אם אתה חי ביחד, ודא כי כל אחד מכם יש זמן לבד בבית מדי פעם או על בסיס קבוע. הזמן שבו אתה לבד עם אף אחד לא צופה ולא ציפיות חשוב להיות אדם מאוזן היטב, אשר בתורו, יגרום לך חברה טובה יותר.

12
מתוך 15

לכבד את ההבדלים שלה

לסביות Couple In Their Kitchen

הינטרהאוס הפקות / Getty Images

אולי יש לך רעיונות שונים לגבי כסף, אופנה, פוליטיקה ... אתה שם את זה. אתה יכול להיות לכולם והיא עדיין עשוי להיות בארון בעבודה. ייתכן שיש לך אמונות רוחניות שונות. נסו לראות דברים מנקודת המבט שלה; אל תנסה לשנות אותה. אם אתה לא יכול לקבל אותה על מי שהיא עכשיו, אז זה לא יכול להיות מערכת היחסים בשבילך.

13
מתוך 15

שמור על חברויות שלך ולעודד אותה לשמור אותה

נָשׂוּי lesbian couple hanging out with family

תומאס ברוויק / מוניות / גטי

חברים שלך הקרקע לך, לעזור לך מכה אדים, לספר לך כאשר אתה מבולגן, ולאפשר לך להיות עצמך ללא שיפוט. פיתוח ושמירה על יחסים חזקים ומתמשכים מחוץ לשותפות הרומנטית שלכם חשובים ובריאים.

14
מתוך 15

לעשות זמן לשחק

לסביות sleeping in a bed

רונה יוהנסן / גטי

לפתח אינטרסים משותפים וליהנות מהם. הזמן חברים לילות כרטיסים, או עבור לתצוגות קומדיות. לאמץ כמה גורים ולצפות בהם לשחק. מרוץ מכוניות במשותף. שמור על קלילות ומהנה במערכת היחסים שלך לא משנה מה דברים קשים אחרים אתם מתמודדים עם.

15
מתוך 15

לדעת מתי לזרוק במגבת

זוּג going through some relationship problems.

תמונות

לנוכח העובדה כי מחצית של זוג אינו מתאים עבור השני הוא כואב מספיק ביחסים בינאריים, אבל זה יכול להיות כפליים עבור לסביות. למצוא מישהו לחלוק את החיים עם קצת יותר קשה לנו, אבל זה לא סיבה להתפשר מתוך פחד, שאננות, או הרגל. הזכר לעצמך שלא נתקלת בלסבית היחידה בעולם. החיים קצרים מדי (ואתה חכם) להישאר עם האדם הלא נכון, ואהבה צריכה להיות מהנה, לא קשה.

No Replies to "מדריך לסביות להיות חברה טובה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    33 − 25 =