איך אתה יודע אם אתה לסבית? – insightyv.com

איך אתה יודע אם אתה לסבית?

איך אדע אם אני לסבית או לא?

לסביות הן נשים שנמשכות לנשים אחרות. זה יכול להיות משיכה פיזית, משיכה רגשית או משיכה מינית. אם אתה אישה נמשכת לנשים, אתה יכול להיות לסבית. או שאתה יכול להיות ביסקסואלי או שאתה יכול פשוט להיות נשים ישר שנמשכת לחבר. זה עלול לקחת לך קצת זמן כדי לקבוע איזה מהם אתה.

יש נשים הטוענות כי ידעו מגיל צעיר מאוד שהן לסביות, או לפחות ידעו שיש משהו “שונה” לגבי עצמן.

אחרים אינם יוצאים עד שנות החמישים, החמישים ואפילו לאחר מכן, לאחר שבילו שנים בנישואים הטרוסקסואליים. לא משנה מה המצב שלך, מה שחשוב ביותר הוא שאתה לוקח את הזמן עכשיו כדי לנסות להבין את זה ולהכיר את עצמך טוב יותר.

אני חושבת שאני לסבית, אבל מעולם לא קיימתי סקס עם ילדה.

זה בסדר. רוב האנשים ישר יודע שהם נמשכים למין השני לפני שהם באמת יש סקס. אין צורך למהר לעשות סקס כדי “לגלות” אם אתה לסבית או לא. לעשות מה מרגיש טבעי לך.

מה אחוז האוכלוסייה היא לסבית?

נתון כזה קשה להבין. אין טופס מפקד שמספור אנשים הומוסקסואלים ולסביות. וגם אם היו, לאנשים יש סיבה טובה לשמור דברים כאלה מתחת לעטיפות. למרות שעשינו כמה צעדים בעשור האחרון, ברוב המדינות זה עדיין חוקי לפטר מישהו כי הם הומו או לסבית.

מחקר על מיניות האדם בשנות החמישים קבע כי רוב האנשים יש מידה מסוימת של משיכה לשני המינים. הדמות המקובלת היא כי עשרה אחוזים מהאוכלוסייה הם הומואים או לסביות.

האם לסביות רגילה?

לסביות היא נורמלית לסביות. אתה לא יכול לקבוע מי אתה נמשך יותר מאשר אתה יכול לקבוע את צבע העיניים.

איך אני פוגש לסביות אחרות?

איפה אני יכול לפנות לעזרה נוספת?

האינטרנט הוא משאב נהדר. לבלות זמן גלישה בדפים אלה. קרא על ביסקסואליות. אם אתה שחור, אסיה, לטינית או יליד אמריקאי, לבדוק את המשאבים עבור לסביות של צבע.

No Replies to "איך אתה יודע אם אתה לסבית?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.