מה הם אתרי היכרויות הטוב ביותר עבור גברים הומוסקסואלים? – insightyv.com

מה הם אתרי היכרויות הטוב ביותר עבור גברים הומוסקסואלים?

ישנם מספר אתרי היכרויות מקוונים פופולרי הומו לבחור מתוך, אם אתה מחפש מפגש מזדמנים או חבר. לכל אחד יש מוניטין משלו, וכמו שאומרים: מוניטין הוא הכל. כלומר, התרבות של האתר יכול לספר לך הרבה על איזה סוג של בחורים להסתובב שם אם הם מעוניינים יותר למצוא מישהו רציני היכרויות באינטרנט או לחפש מזדמנים להיפגש.

לא משנה מה אתה מחפש, הצעד הראשון הוא יצירת פרופיל מקוון שיכול להגדיל את הסיכויים שלך למצוא את מה שאתה רוצה. לאחר מכן, לנסות את אתרי היכרויות מקוון שונים המפורטים להלן, בחלוקה על ידי לטווח ארוך היכרויות לפגוש סוג, ולראות איזה מהם הכי מתאים את מטרות היכרויות.

הטוב ביותר אתרי יחסים מקוונים

OKCupid
OKCupid גדל במהירות, החל מאוסף צנוע של בחורים לתוך חומר יותר מאשר למקום. OKCupid מושך קהל גדול כי זה לגמרי בחינם וקל לניווט. OKCupid הוא שירות עצמי לחלוטין. משתמשים מנחים את עצמם באמצעות בדיקת תאימות במקום באתר מוציאים התאמות אקראיות. המשתמשים יכולים לענות על סדרה של שאלות בקצב שלהם, שהם יכולים להתאים מאוחר יותר לחברים אחרים שענו על אותן שאלות. השאלות נע בין מוטיבציה עד כמה אתה שומר את ההבטחות שלך.

מה שאנחנו אוהבים: לפני ההרשמה, למשתמשים ניתנת האפשרות לחסום פרופילי אורח ישרים ולחסום אותם מלראות את הפרופילים שלהם.

זה עושה את זה יותר נוח עבור משתמשים חדשים או אלה המעדיפים להישאר פרטית. חברים יכולים גם לעשות כיף “בדיקות” שנוצרו על ידי חברים אחרים. לדוגמה, “Nerd? חנון? או Dork? מבחן” נותן חברים אחרים דירוג חנון שלך. או “פרופיל המאהב מבחן פרופיל” מאפשר לך לאמוד את סגנון המין שלך.

OneGoodLove
מתויג כאתר עבור מערכת יחסים ארוכת טווח, OneGoodCrush משתמש בנוסחאות פרופיל אישיות כדי להתאים חברים עם חברים פוטנציאליים.

חברים חדשים לקחת את מבחן האישיות בחינם. דוח בסוף מראה איזה סוג של בחור אתה ואיזה סוג של האיש הכי מתאים לך. לאחר מכן, חברים נלקחים בתהליך ארוך כדי להשלים את הפרופיל שלהם לחדד על התאמה מושלמת.

מה שאנחנו אוהבים: מבחן האישיות של OneGoodLove הוא מהיר ופשוט לשימוש. האתר כולל גם GLAM (אהבה הומוסקסואל אהבה מגזין) המספק עצות כדי לעזור לבצע התאמה טובה יותר. האתר הוא גם ידידותי, מתן חברים להירשם אופציה מגדרית מגדרית לפני הכניסה.

GKiss
היי, כולנו חווים כי אדם אחד זה לא היה מי שהוא אמר שהוא בתחילה. אתה יכול להציל את עצמך gkiss מביך לעשות את זה בשבילך. מסכי Gkiss.com ומאמת את חבריו ליצור סביבה מאובטחת יותר עבור רומנטיקה מקוונת. נעילת תאריך הוא תלוי בך, אם כי.

מה שאנחנו אוהבים: פרופילים בודקים באופן אינדיבידואלי לאיכות. Gkiss אפילו מסנן שמות משתמש כדי לוודא שהם לא מתאימים. חברים יכולים גם לקבל את העיסוק שלהם, תמונה, וגיל מאומת בחינם. תכונה זו היא הגבלת קצת עלול להפחיד בחורים רבים משם, אבל זה דרך מצוינת לוודא הבחור שאתה מדבר הוא האדם שהוא אומר שהוא. חברים חופשיים אינם יכולים ליזום שיחות, אך הם יכולים להגיב אם מישהו אחר יוזם אותם.

הכי מקוון Online Meetup אתרים

Gay.com
צ ‘אט חדר Gay Gay.com היא ספינת הדגל של ההורה של הומו קונגלומרט כאן מדיה. אולי שמעתם עליהם. הם מפרסמים OUT ו עו”ד כמו גם להפעיל מגוון של אתרי אינטרנט עבור אותו ואת אותה. Gay.com, לעומת זאת, הוא אחד הישן ביותר הומואים לפגוש באתרי למעלה ברשת. אימות דוא”ל מהיר בודק כי אתה מי שאתה אומר שאתה ולאחר מכן אתה נמצא. Gay.com עבר כמה עיצובים איטרציות, אבל את הגירסה הנוכחית מיועדת כניסה מהירה. התחבר אחד על אחד, הצטרף לחדר צ ‘אט הומו (דפדף לפי עניין או מיקום) או למצוא חבר’ ה על הרשימה שלך חם.

מה שאנחנו אוהבים: כמו האתרים האחרים ברשימה זו, Gay.com אין משבר זהות. הם מכירים את השוק שלהם ומקלים על המשתמשים למצוא את מה שהם רוצים. תכנונים חוזרים תכופים שומרים אותם על מגמות התקשורת העדכניות ביותר וצרכי ​​החברים.

אדם 4 אדאם
Adam4Adam (הידוע גם בשם a4a) עלה בפופולריות לפני כמה שנים והוא עדיין פופולרי היום. כמו Gay.com, a4a מיועד להירשם מהיר וקל צפייה של חברים באינטרנט. פרופילים מחולקים לתוך מי מקוון ומי חדש לחדר. תמונות מסודרות ומידע על הפרופיל הוא יותר על מה שחברים מחפשים כרגע. a4a כוללת גם תשלום לפי פורנו אתר adam4adamtv.com פורנו הומו נייד.

מה שאנחנו אוהבים: גישה חופשית חופשית. נאמר מספיק. שוב, a4a יודע הדמוגרפי שלה מספק את השירות שהם מחפשים.

גיידאר
Gaydar זכה המתיחה באירופה, בעיקר משום שזה אתר בבריטניה מבוסס, כך גברים נוטים להתגורר או יש מורשת ביבשת. חברים נוטים להשתנות בין פגוש מהיר סוגי ל LTRs, בהתאם למיקום ואת הקהל. עיון בפרופילים ומנוי המועמדים שלך ל- SexFactor. חברות בסיסית, לעומת זאת, מגבילה את פעילות החברים בכל יום.

מה שאנחנו אוהבים: Gaydar מאפשר לחברים לנסות את האתר שלוש פעמים לפני ההתחייבות שם משתמש ופרופיל. Gaydar כולל גם רדיו Gaydar לבידור תוך כדי גלישה. סטודנטים 18-23 לקבל גישה חופשית ללא הגבלה.

No Replies to "מה הם אתרי היכרויות הטוב ביותר עבור גברים הומוסקסואלים?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.