קייט מוניג – insightyv.com

קייט מוניג

קתרין Moennig משחק לסבית playgirl שיין על Showtime של לסבית דרמה, L Word. שיין יש לה מוניטין של לאהוב אותם ולהשאיר אותם, אבל היא נאמנה בחום לחבריה.

קייט מוניג נולדה ב -29 בדצמבר 1976, וגדלה בפילדלפיה. היא בתו של רקדנית בברודוויי ויצירת כינור. היא גם אחייניתה של השחקנית בליית דאנר ובן דודה של הזוכה באוסקר גווינת ‘פאלטרו.

קודם ל L Word, קתרין מוניג ניגנה שידה צולבת על שולחן העבודה אמריקאים צעירים ושיחקה טרנסקסואל חוק וסדר. היא נבחרה לתפקיד של ברנדון טינה בנים לא בוכים.

קתרין מוניג מסרבת לדון על הנטייה המינית שלה עם העיתונות או הציבור. בראיון עם הפרקליט, היא אמרה, “אנחנו [השחקנים] רוצים לשמור על החיים האישיים האלה קדושים כי זה מה שחשוב ביותר בסוף היום”.

בעמודה של רכזת עמוד השישי של “ניו יורק פוסט” דיווחה באפריל 2005 כי קייט מוניג ופרנצ’סקה גרגוריני, לשעבר מפורטיה דה רוסי, נצפו ב”מסיבה ” עיתון מגזין ‘אנשים יפה’ בעיה, ב “נוף מלא של האורחים.”

כשנשאל אם משחק לסבית עשוי לשנות את תפיסת ההומוסקסואליות של אנשים, השיבה קייט מוניג במגזין “גירדפרינדס”: “אני בהחלט מקווה כך, כלומר, בהתחשב ביום ובגיל שאנחנו נמצאים בו, וכל החרא שאנחנו עוסקים בו.

גם אם אנשים לא יהיו פתוחים אליו בהתחלה, הייתי מקווה שזה ייתן להם קצת תובנה, יעזור להם להבין שאהבה היא אהבה, אתה יודע? “

כל השחקנים L Word הם אמרו להיות חברים. במהלך הצילומים של העונה השנייה, קייט מוניג גרה עם ליישה היילי (אליס) ומיה קירשנר (ג’ני).

ארין דניאלס (דנה) גרה ברחוב.

קייט מוניג היא מעריצה של הסרטים. בראיון עם מגזין Girlfriends, היא אמרה כמה לייצג לסביות באור מציאותי. “אני חושב שאמנות גבוהה היתה טובה מאוד, או עם בונד, למשל, זה לא עניין של הומו – זה פשע, שוד, אבל הכימיה בין שתי הנשים היא כל כך חזקה וכמה מדהים שזה הפך להיות יותר עליהם .

No Replies to "קייט מוניג"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.